Список форумов   FAQ   Поиск  
  Вход
Список форумов Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья Музыка. Разговоры о музыке.

Конкурс "Евровидение"

Обсуждение композиций, альбомов, исполнителей, направлений, событий...

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение alexus » Воскресенье 27 Февраль 2011 09:31:39

Укра?ну на ?вробаченн? представлятиме М?ка Ньютон

27.02.2011 08:00 , ОСТАНН? НОВИНИ



Ф?нал в?дбору учасника в?д Укра?ни на п?сенний конкурс ??вробачення? завершено. ?м`я переможниц? в прямому еф?р? Першого нац?онального телеканалу оголосив Сав?к Шустер.

Переможця з 19 учасник?в ф?налу визначали шляхом смс-голосування (45% голос?в), ?нтернет-голосування (10%) та голосами жур? (45%). У сум? найб?льшу к?льк?сть бал?в отримала М?ка Ньютон. На другому м?сц? виявилась Злата Огн?вич, на третьому - Джамала.

Переможниця виконала п?сню "Ангели", з якою ? по?де на "?вробачення" в Дюссельдорф у травн? ц.р.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение alexus » Понедельник 28 Февраль 2011 12:45:51

Джамала не пройшла: на ??вробачення? по?де блондинка

28.02.2011 11:10 Яна Данилевська, ПУБЛ?КАЦ??

Переможниця плаче в?д щастя, Джамала нерву? ? посп?шно т?ка? з? студ??, а Ганна Герман? вимага? перерахунку голос?в!..

    #77
    М?ка Ньютон

    Сп?вачка М?ка Ньютон в?дтепер носить горде звання ?представниця Укра?ни на ??вробаченн??. Саме 24-р?чну Оксану Грицай (це справжн? ?м?я М?ки) обрали в суботу з-пом?ж 19 ф?нал?ст?в нац?онального в?дбору. Тож у травн? в н?мецькому Дюссельдорф? Ньютон в?дстоюватиме музичну честь Укра?ни.

    Правда, визначити свого представника на ??вробачення? без скандал?в-порушень-звинувачень у нас чомусь н?як не виходить.

    ??вробаченський марафон? у нас тривав ще з л?та. Подати свою заявку могли вс? охоч?, пот?м суворе жур? (у склад? сп?вачки Камал??, шоумена Дмитра Коляденка, актриси Руслани Писанки?) в?дбирало кращих, ?з яких зрештою була сформована ф?нальна двадцятка, котра й вийшла на сцену в суботу ввечер?. Тут ? почалось найц?кав?ше. Чесно скажу, багатьох претендент?в на по?здку до Н?меччини бачила все-таки вперше, але ц?каво було подивитися, що ж такого може показати вимогливому ?вропейському глядачу гурт ?Жемчуг? чи, прим?ром, сп?вачка Шан?с.

    #77

    Ф?нал нац?онального в?дбору на ??вробачення? нагадував шк?льний зв?т. Таку соб? самод?яльн?сть. Не те щоб сп?вали погано ? навпаки, дуже старались! Той же Андр?й Кравчук, який уже другий р?к посп?ль так рветься на ??вробачення? - п?сню про над?ю йому написав священик, та й виконував ?? Андр?й ну так уже щиро... ? не б?да, що деяких нот узагал? чути не було? Деяким учасникам це взагал? на руку грало ? прим?ром, сп?вачка Таня Воржева точно думала взяти ?вропу зовн?шньою схож?стю з Анджел?ною Джол?, та аж н?як не вокальними даними. А Денис Повал?й узагал? може слугувати наочним прикладом того, як на д?тях в?дпочива? природа ? хлопець, який у принцип? не так уже й погано сп?ва?, чомусь вир?шив покорчити з себе дурника й спод?ватися, що нашому народу таке припаде до душ??

    #77
    Джамала

    Що ж до фаворит?в, то майже н?хто не сумн?вався, що на ??вробачення? цього року по?де Джамала. Харизматична неординарна д?вчина з сильним голосом уже отримувала гран-пр? на ?Нов?й хвил??, чому б тепер ? головний ?вроконкурс не п?дкорити? Правда, п?сня Smile викликала певн? сумн?ви ? надто вже простецька як для Джамали. Але, зрештою, мотив справд? прилипучий, так що ?вропейському глядачев? м?г ? запам?ятатись. Трохи п?дпсували репутац?ю Джамал? пост?йн? розмови про п?дтасовку голосування на оф?ц?йному сайт? нац?онального в?дбору ? мовляв, сп?вачка накручувала соб? голоси, тому й л?дирувала протягом усього конкурсу. Та й жур? начебто до голосисто? татарки ой як прихильне ? ? гримерку ?й окрему вид?ляють, ? для репетиц?й б?льше часу вона ма?? Джамала, зв?сно, в?дбивалась як могла, але за лаштунками ф?налу вже поводилась як справжня переможниця. Пом?тно було, що у сво?й перемоз? майже не сумн?ва?ться.

    ? раптом ? таке. Джамала опиня?ться нав?ть не на другому, а на третьому м?сц? (?ср?бло? - у тако? соб? темно? конячки Злати Огневич). А на ??вробачення? неспод?вано делегують М?ку Ньютон. Переможниця плаче в?д щастя, Джамала нерву? ? посп?шно т?ка? з? студ??, а Ганна Герман? вимага? перерахунку голос?в! Мовляв, не може бути такого, щоб Ньютон перемогла, адже судд? голосували за Джамалу. ?з чого пан? Герман це взяла ? незрозум?ло, але невеликий скандал таки роздули, голоси перерахували й н?чого крим?нального не знайшли.

    Що ж до переможниц?, то тут коментар? не те щоб зайв?. Просто коментувати особливо н?чого. Так, М?ка ? симпатична, ма? справд? сильний голос, у не? непогана п?сня ?Ангели?, нав?ть ? якийсь натяк на шоу (ус? в б?лому, ангельськ? крила, дзеркала?). Але все якось так пр?сно й нуднувато? Ну не диву? М?ка не те щоб ?вропейського, а вже нав?ть ? укра?нського глядача. ? як би не об?цяла вона ?п?дключити найкращих ?вропейських профес?онал?в? - якось не в?риться. Та й грошей на це в держави не знайдеться, усе потр?бно оплатити власними силами. А сп?вачка Альоша, яка ?здила на ??вробачення? тор?к, дос? виплачу? за це борги?

Яна Данилевська

Фото УН?АН


Добавлено спустя 6 минут 56 секунд:

Герман хоче, щоб прокуратура перев?рила в?дб?р на ?вробачення

28.02.2011 12:38 , ОСТАНН? НОВИНИ

Заступник глави адм?н?страц?? президента Ганна Герман ?н?ц?юватиме створення ком?с?? для перев?рки в?дбору кандидатури в?д Укра?ни на ?вробачення.

Про це вона пов?домила "Укра?нськ?й правд?".

"Я буду ?н?ц?ювати створення спец?ально? ком?с??, яка перев?рить процес п?дготовки ? сам х?д ф?нального в?дбору кандидатури в?д Укра?ни на ?вробачення. Думаю, що до тако? ком?с?? повинн? ув?йти ? представники прокуратури", - зазначила Герман.

"У багатьох людей, як? пишуть ? телефонують у адм?н?страц?ю президента, ? в мене особисто як члена жур? цього конкурсу, залишився дуже прикрий ? г?ркий осад в?д усього, що в?дбувалося там. Я думаю, що правильно буде ще раз все перев?рити", - наголосила вона.

Герман заявила, що минулого року "вдалося припинити корупц?йн? схеми ? скасувати р?шення про кандидатуру в?д Укра?ни на ?вробачення, був проведений конкурс ? був чесно вибраний кандидат".

"Я думаю, що цього року варто дослухатися до тих десятк?в тисяч людей, як? за ц? два дн? телефонували ? висловлювали сво? невдоволення тим, як в?дбувся цей конкурс", - зазначила чиновниця.

В?дпов?даючи на питання, у чому полягають ?? сумн?ви щодо результат?в конкурсу, Герман сказала: "В мене багато сумн?в?в, але я не хот?ла б ?х оприлюднювати до того, н?ж ком?с?я, яка, спод?ваюся, буде створена, дасть сво? висновки".

"Я б не хот?ла н?кого наперед в чомусь звинувачувати. Але в мене склалося враження, що щось в?дбувалося в кулуарах ? поза конкурсом, чого ми не розум?ли ? не знали", - додала вона.

Як в?домо, на конкурс? з в?дбору кандидатури в?д Укра?ни на ?вробачення перемогла М?ка Ньютон.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение alexus » Вторник 01 Март 2011 19:29:24

Виб?р представника на ?вробачення буде переголосований

28.02.2011 23:28 , ОСТАНН? НОВИНИ


3 березня на Першому нац?ональному телеканал? в?дбудеться переголосування за ф?нал?ст?в нац?онального в?дбору на м?жнародний п?сенний конкурс ??вробачення-2011?.

Як пов?домля? прес-служба Нац?онально? телекомпан?? Укра?ни, 1 березня 2011 року, об 11.00 в?дбудеться бриф?нг генерального директора Нац?онально? телекомпан?? Укра?ни ?гора БЕНКЕНДОРФА на тему нац?онального в?дбору на ??вробачення?.

У телекомпан?? заявляють, що телеканал пров?в ф?нал нац?онального в?дбору на конкурс ??вробачення? чесно ? прозоро, в?дпов?дно до м?жнародних правил ? вимог.

?П?сля проведення ф?налу нац?онального в?дбору громадськ?сть неоднозначно сприйняла п?дсумков? результати. Надходить безл?ч звернень глядач?в, в яких ставляться п?д сумн?в результати ф?налу нац?онального в?дбору?, - наголошу?ться в пов?домленн?.

?Перший Нац?ональний проти будь-яких спекуляц?й щодо ??вробачення?, - наголошують на УТ-1.

У нац?ональному в?дбор? вже визначилися три явн? л?дери, як? мають п?дтримку ? любов глядач?в: М?ка НЬЮТОН, Злата ОГН?В?Ч ? ДЖАМАЛА.

?Щоб зняти непотр?бний аж?отаж, Нац?ональна телекомпан?я Укра?ни виступа? з ?н?ц?ативою до цих трьох учасник?в з пропозиц??ю виступити у четвер, 3 березня 2011 року, з 21.30 до 23.00 в прямому еф?р? Першого Нац?онального. П?д час проведення еф?ру буде в?дкрита л?н?я для SMS-голосування. Причому, враховуватиметься лише один голос з одного телефонного номера. Номер телефону, на який прийматимуться SMS на п?дтримку виконавц?в, буде оприлюднений з моменту початку трансляц???, - наголошу?ться в пов?домленн?.

Як пов?домляв УН?АН, 27 лютого в?дбувся ф?нал конкурсу з в?дбору учасника в?д Укра?ни на п?сенний конкурс ??вробачення?. Переможця серед 19 учасник?в ф?налу визначали шляхом SMS-голосування (45% голос?в), ?нтернет-голосування (10%) ? голосами жур? (45%). У сум? найб?льшу к?льк?сть бал?в одержала М?ка НЬЮТОН. На другому м?сц? виявилася Злата ОГН?В?Ч, на третьому - ДЖАМАЛА.


Добавлено спустя 41 секунду:

Джамала в?дмовилася брати участь у перевиборах на ?вробачення

01.03.2011 17:19 , ОСТАНН? НОВИНИ



Джамала в?дмовилася брати участь у перевиборах на ?вробачення. Про це пов?домля? газета ?Сегодня?. Сп?вачка написала в?дкритий лист щодо суперф?налу Нац?онального в?дбору ??вробачення-2011?.

?Я абсолютно не шкодую, що брала участь у нац?ональному в?дб?рному тур? на ??вробачення ? 2011?. Результати голосування вс?м чудово в?дом?. Я щаслива, що за мене проголосували втрич? б?льше людей, н?ж за артиста, якому присудили перше м?сце. Я неск?нченно вдячна вс?м, хто пов?рив у мене ? п?дтримав. Для мене Ваша дов?ра ? це найголовн?ше. Я не хочу мати н?чого сп?льного з ман?пуляц?ями, корупц??ю ? амб?ц?ями окремих ос?б, хоч би чи?ми ?нтересами вони прикривалися?, - заявля? сп?вачка.

Як пов?домляв УН?АН, 3 березня на Першому нац?ональному телеканал? в?дбудеться переголосування за ф?нал?ст?в нац?онального в?дбору на м?жнародний п?сенний конкурс ??вробачення-2011?.

?П?сля проведення ф?налу нац?онального в?дбору громадськ?сть неоднозначно сприйняла п?дсумков? результати. Надходить безл?ч звернень глядач?в, в яких ставляться п?д сумн?в результати ф?налу нац?онального в?дбору?, - заявило кер?вництво УТ-1.

Нагада?мо, у ф?нал? конкурсу з в?дбору учасника в?д Укра?ни на п?сенний конкурс ??вробачення? найб?льшу к?льк?сть бал?в одержала М?ка НЬЮТОН. На другому м?сц? опинилася Злата ОГНЕВИЧ, на третьому - ДЖАМАЛА.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение alexus » Среда 02 Март 2011 13:33:01

Повторного голосування по ?вробаченню не буде

02.03.2011 12:58 , ОСТАНН? НОВИНИ

Нац?ональна телекомпан?я Укра?ни не проводитиме суперф?нал нац?онального в?дбору на ??вробачення - 2011?. Про це Телекритиц? пов?домили у прес-служб? НТКУ.

У пов?домленн? каналу зазнача?ться, що переможницею нац?онального в?дбору ??вробачення-2011? визнано М?ку Ньютон. Саме вона представлятиме Укра?ну в Дюссельдорф?.

Повторне голосування було вир?шено в?дм?нити, оск?льки сп?вачка Джамала, а згодом ? Злата Огневич в?дмовились взяти у ньому участь.

Нагада?мо, ран?ше НТКУ пов?домляла, що Злата Огн?в?ч (яка прос?ла друге м?сце) та М?ка Ньютон дали свою згоду на участь у суперф?нал?.

?П?сля завершення Нац?онального в?дбору в суботу 26 лютого у деяких член?в жур? виникли сумн?ви щодо точност? голосування. На ?хн? прохання в присутност? журнал?ст?в було перераховано протоколи голосування. Н?яких порушень виявлено не було: перемогла М?ка Ньютон?, - йдеться у пов?домленн?.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение Richard » Четверг 03 Март 2011 19:57:54

- гы-гы ) это кому то вообще интересно ? ) ... - вообще - никогда не тащился от этой темы ) ... - разве что когда Сердючка второе место заняла - тогда немного поинтересовался ) ... - это было года три назад наверное ) ..
Richard

 
Сообщения: 7838
Зарегистрирован: Воскресенье 03 Июль 2005 15:50:11
Откуда: Вы все такие только берётесь ?

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение alexus » Четверг 03 Март 2011 20:09:44

Richard
тебе ж не интересно?
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение alexus » Пятница 13 Май 2011 20:45:56

Наш ?Ангел? ? в финале!

В Дюссельдорфе завершился второй полуфинал песенного конкурса "Евровидение-2011". Украинская певица Мика Ньютон, которая исполняла песню "Ангелы", завоевала место в финале конкурса, который состоится в субботу, 14 мая. В номере Мики Ньютон также приняла участие художница Ксения Симонова.

Видео-роликВИДЕО:



Победителями второго полуфинала конкурса "Евровидение-2011" стали Эстония, Румыния, Молдова, Ирландия, Босния и Герцеговина, Дания, Австрия, Украина, Словения, Швеция.

eurovision.on-1.tv

По материалам Первого Национального
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение Ukraina » Суббота 14 Май 2011 08:12:00

и жюри не заметило такого отставания звука? и пропистило в финал?
Ukraina

 
Сообщения: 1769
Зарегистрирован: Среда 16 Апрель 2008 13:37:20

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение alexus » Суббота 14 Май 2011 12:46:10

Ukraina
та то так записано, в прямом эфире было все норм
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Конкурс "Евровидение"

Сообщение Expert » Воскресенье 15 Май 2011 01:27:22

Результаты Евровидения 2011

  1. Азербайджан 221 балл
  2. Италия 189
  3. Швеция 185
  4. Украина 159
  5. Дания 134
  6. Босния и Герциговина 125
  7. Греция 120
  8. Ирландия 119
  9. Грузия 110
  10. Германия 107
  11. Великобритания 100
  12. Молдавия 97
  13. Словения 96
  14. Сербия 85
  15. Франция 82
  16. РОССИЯ 77
  17. Румыния 77
  18. Австрия 64
  19. Литва 63
  20. Исландия 61
  21. Финляндия 57
  22. Венгрия 53
  23. Испания 50
  24. Эстония 44
  25. Швейцария 19


#77
Expert

 
Сообщения: 973
Зарегистрирован: Среда 15 Октябрь 2008 19:05:17
Откуда: Новомосковск

Пред.

Вернуться в Музыка. Разговоры о музыке.

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron