Список форумов   FAQ   Поиск  
  Вход
Список форумов Mobile Общее о мобильной связи

Nokia N95

Обсуждение любых вопросов связанных с мобильной связью.

Nokia N95

Сообщение Лидер » Четверг 31 Май 2007 11:05:30

Техн?чн? характеристики
Робочий д?апазон
? WCDMA HSDPA 2100 ? EGSM850/900/1800/1900
? Автоматичне перемикання д?апазон?в та режим?в
Розм?р
? Об'?м: 90 см3
? Вага: 120 г
? Довжина: 99 мм
? Ширина: 53 мм
? Товщина: не б?льш 21 мм
Функц?? пам'ят?
? До 160 МБ* вбудовано? динам?чно? пам'ят? для пов?домлень, мелод?й виклику, зображень, в?деокл?п?в, календарних нотаток, списк?в справ та програм
? Розширення пам'ят?: Карта пам'ят? формату microSD обсягом 128 Mбайт**
? Слот, що п?дтриму? карти пам'ят? microSD обсягом до 2 ГБ
* Характеристики можуть бути зм?нен? без попередження. Асортимент пропонованих програм також може зм?нюватися. Динам?чна пам'ять передбача? розпод?л доступного обсягу пам'ят? м?ж ус?ма функц?ями. При використанн? будь-яко? з цих функц?й обсяг доступно? пам'ят? для ?нших функц?й, як? залежать в?д динам?чно? пам'ят?, зменшу?ться.
** Зверн?ть увагу, що наявн?сть та обсяг карти пам'ят?, яка входить до комплектац?? пристрою, залежить в?д рег?ону та оператора мереж? (постачальника послуг).
Живлення
? Батарея: Nokia BL-5F (950 мА?год)
? Час роботи в режим? розмови: до 190 хвилин(WCDMA) / до 390 хвилин (GSM)*
? Час роботи в режим? оч?кування: до 233 годин (WCDMA) / до 228 годин (GSM)*
*Час роботи може вар?юватися залежно в?д використання технолог?й рад?озв'язку, налаштувань п?дключення до мереж? оператора та режиму використання.
Дисплей
? Великий 2,6-дюймовий TFT-дисплей QVGA (240х320 п?ксел?в) ?з датчиком осв?тлення, що в?добража? до 16 м?льйон?в кольор?в
?нтерфейс користувача
? ?нтерфейс користувача: платформа S60 3rd Edition
? Окрема клав?ша керування музикою
? Активний режим оч?кування
Керування викликами
? Контакти: вдосконалена база даних контакт?в з п?дтримкою к?лькох номер?в телефону та адрес електронно? пошти для кожного запису, а також з п?дтримкою зменшених зображень та груп
? Швидкий наб?р
? Журнали: списки набраних, прийнятих та пропущених виклик?в
? Автоматичне повторення набору
? Автоматична в?дпов?дь (працю? лише ?з сум?сними гарн?турами та автомоб?льними комплектами)
? П?дтримка списку ф?ксованих номер?в набору, що передбача? виклики лише на заздалег?дь визначених номер?в
? Конференц-зв'язок
? Push-to-Talk (PoC)
Голосов? функц??
? Голосовий наб?р, що не залежить в?д голосу певно? особи (SIND)
? Голосове керування
? Диктофон
? Мелод?? виклику, що називають ?м'я того, хто телефону?
? Вбудований динам?к гучного зв'язку
Робота з пов?домленнями
? Робота з текстовими пов?домленнями: п?дтримка складених SMS, малюнки в пов?домленнях, список розсилань SMS
? Робота з мультимед?йними пов?домленнями: можлив?сть об'?днання та надсилання у вигляд? MMS на сум?сний телефон або ПК зображень, в?деоролик?в, текст?в та ауд?окл?п?в; проведення презентац?й через MMS, що складалися з к?лькох слайд?в
? Автоматична зм?на розм?р?в мегап?ксельних фото п?д формат MMS (максимальний розм?р при?днаних файл?в 300 КБ, залежно в?д мереж?)
? ?нтелектуальне введення тексту: п?дтримка вс?х основних мов ?вропи та Аз?йсько-Тихоокеанського рег?он?в
Передача даних*
? WCDMA 2100 з одночасною передачею голосу та пакетних даних (у режим? пакетно? комутац?? максимальна швидк?сть передач?/одержання - 3,6/384 кб?т/сек, у режим? комутац?? канал?в максимальна швидк?сть 64 кб?т/сек)
? П?дтримка режиму Dual Transfer Mode (DTM) для одночасно? передач? голосу та пакетних даних у мережах GSM/EDGE Simple class A, multi slot class 11, максимальна швидк?сть передач?/одержання: 236,8/177,6 кб?т/сек
? EGPRS class B, multi slot class 32 (одержання 296 кб?т/сек, передача 177,6 кб?т/сек)
*Фактично досяжн? швидкост? можуть в?др?знятися в?д зазначених, адже вони залежать в?д п?дтримки мережею
П?дключення
? П?дключення до бездротово? мереж? WLAN (802.11 b/g) та UPnP (Universal Plug and Play)
? П?дтримка бездротово? технолог?? Bluetooth 2.0
? П?дтримка USB 2.0 через ?нтерфейс Pop-Port? та проф?ль зовн?шнього накопичування для простого перенесення файл?в
? Розняття 3,5 мм для п?дключення навушник?в та п?дтримка виходу на ТВ (PAL/NTSC)
? Можлив?сть п?дключення Nokia PC Suite через USB, ?нфрачервоний порт та бездротове з'?днання Bluetooth
? Локальна синхрон?зац?я контакт?в та календаря ?з сум?сним ПК через сум?сне п?дключення
? Дистанц?йна синхрон?зац?я через ст?льникову мережу
? Надсилання та одержання зображень, в?деокл?п?в, граф?ки та в?зитних карток через бездротове з'?днання Bluetooth
Програма Java?
? Java: MIDP 2.0F
? Завантаження Java?-програм та ?гор
?нш? програми
? Персональний органайзер (PIM)
? Вдосконалена функц?я органайзеру платформи S60, зокрема календар, контакти, списки справ та можлив?сть роздрукувати органайзер
? Майстер налаштувань для просто? конф?гурац?? електронно? пошти, Push-to-Talk та передач? в?део
? Програми для перенесення ?нформац?? персонального органайзеру з ?нших сум?сних пристро?в Nokia
Цифров? послуги
? Програми Java? та Symbian, доступн? через Nokia Software Market
Див?ться по-новому. Моб?льна фотограф?я та в?део
? Робота ?з зображеннями та в?део
? 5-мегап?ксельна (2592х1944 п?ксел?в) камера, об'?ктив Carl Zeiss Vario-Tessar, в?деозйомка MPEG-4 VGA - 30 кадр?в на секунду
? Пряме п?дключення до сум?сного телев?зору за допомогою в?деокабелю Nokia CA-75U
? CIF-камера (352х288 п?ксел?в) на передн?й панел?
? П?дтримка в?деовиклик?в та передач? в?део (послуги мереж? WCDMA)
? Вбудований спалах
? Цифровий стереом?крофон
? Режими спалаху: ув?мкнена, вимкнена, автоматична
? Галерея, що оберта?ться
? Онлайновий альбом/блог: завантаження фото/в?део з галере?
? П?дтримка Nokia Lifeblog 2.0
? Редактори в?деоролик?в та фотограф?й
? Програма ?К?норежисер? (Movie Director) для автоматичного створення в?деокл?п?в
Моб?льне в?део
? Формат в?део: до VGA (640х480) - 30 кадр?в на секунду
? Ауд?озапис: AAC stereo
? Цифрова стаб?л?зац?я в?део
? Тривал?сть в?деоролика: обмежений обсяг доступно? пам'ят?
? Формати в?деофайл?в: .mp4 (стандартно), .3gp (для MMS)
? Баланс б?лого: автоматично?, для сонячно? погоди, для ламп накалювання, для ламп денного св?тла, для хмарно? погоди
? Виб?р режиму зйомки: автоматичний, н?чний
? Кольоров? в?дт?нки: нормальний, сеп?я, чорно-б?лий, ч?ткий, негатив
? Зум (оптичний/цифровий) 1x / 10x (4-кратний у VGA)
Моб?льна фотограф?я
? Розпод?льна здатн?сть кадру: до 5 мегап?кcел?в (2592х1944 п?ксел?в)
? Формат файл?в фотограф?й: JPEG/EXIF
? Автофокусування
? Автоматична експозиц?я ? зважена за центром (!)
? Компенсац?я експозиц??: +2 ~ -2EV ?з кроком 0,5
? Баланс б?лого: автоматичний, для сонячно? погоди, для ламп накалювання, для ламп денного св?тла, для хмарно? погоди
? Виб?р режиму зйомки: автоматичний, спорт, користувацький, макрорежим, горизонтальна ор??нтац?я, н?чна зйомка, портрет
? Кольоров? в?дт?нки: нормальний, сеп?я, чорно-б?лий, ч?ткий, негатив
? Зум (оптичний/цифровий) 1x / 20x (6-кратний - у п'ятимегап?ксельно?)
Характеристики камери
? Матриця: CMOS, 5 мегап?ксел?в (2592х1944 п?ксел?в)
? Оптика Carl Zeiss: об'?ктив Vario-Tessar
? Фокусна в?дстань: 5,6 мм
? Дистанц?я фокусування: в?д 10 см до неск?нченност?
? Макрорежим на дистанц?? фокусування 10?50 см
? Швидк?сть затвору: механ?чний затвор 1/1000~1/3 сек
Р?шення для друку Nokia XpressPrint
? Передача фотограф?й безпосередньо на сум?сний принтер або в друкарську лаборатор?ю через бездротове з'?днання Bluetooth, карту пам'ят?, бездротову локальну мережу (UPnP) або на принтер, що п?дтриму? PictBridge через кабель USB.
? Встановленою програмою дуже зручно та легко користуватися, оск?льки не потр?бн? спец?альн? налаштування
? Надсилання для друку в онлайнов? служби
? Додаткова ?нформац?я про Nokia XPressPrint
Р?шення Nokia XpressShare
? Простий обм?н зн?мками та в?деороликами - безпосередньо на галере? або в?дразу п?сля зйомки
? Передача електронною поштою, через бездротову технолог?ю Bluetooth ?з збереженням вих?дно? якост? зображення або за допомогою MMS-пов?домлень з автоматичним зменшенням 5-мегап?ксельного зображення до розм?р?в необх?дних для в?дправки MMS
? Функц?я двохстороннього в?деозв'язку
? Передача в?део п?д час в?деозв'язку або п?д час голосового виклику
? Додаткова ?нформац?я про Nokia XpressShare
Р?шення Nokia XpressTransfer
? Обм?н фотограф?ями та в?деороликами м?ж моб?льним пристро?м та сум?сним ПК для створення колекц?й
? Видалення та зм?на розм?ру зображень та в?деоролик?в, як? над?йшли з пристрою. Зм?на розм?ру да? змогу носити з собою ц?лу колекц?ю фотограф?й та в?деоролик?в ? бути певним у тому, що ?х високояк?сн? аналоги збережено на ПК
? Перегляд галере? фотограф?й та в?деоролик?в, перенесених на сум?сний ПК
? Додаткову ?нформац?ю можна знайти на _ttp://www.nokia.com/xpresstransfer
Слухайте по-новому. Моб?льна музика
? Музичн? функц??
? Цифровий музичний програвач ? формати MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA/M4A, списки в?дтворення та еквалайзер
? Вбудований динам?к гучного зв'язку
? П?дтримка OMA DRM 2.0 для музичних файл?в
? Стерео FM-рад?о (87,5?108 МГц), що п?дтриму? функц?ю Visual Radio
Д?йте по-новому. Моб?льний комп'ютер ?з можлив?стю п?дключення додаткових пристро?в
? Нав?гац?я
? Вбудований GPS
Електронна пошта
? Зручний кл??нт для роботи з електронною поштою, що п?дтриму? при?днан? файли
? Сум?сн?сть ?з бездротовою клав?атурою Nokia (прода?ться окремо)
Браузер
? Повнофункц?ональна робота в ?нтернет? за допомогою браузеру Nokia, який п?дтриму? функц??ю перегляду зменшених стор?нок Mini Map
Цифровий д?м
? В?дтворення в?део, музики та перегляд фотограф?й за допомогою домашньо? мультимед?йно? мереж? - сум?сний телев?зор, стереосистема та ПК - через мережу WLAN/UPnP
Комплектац?я
? Nokia N95
? В?деокабель Nokia CA-75U
? Кабель для п?дключення до ПК Nokia DKE-2
? Стереогарн?тура Nokia HS-45, адаптер AD-43
? Батарея Nokia BL-5F
? Дорожн?й зарядний пристр?й Nokia AC-5
* Характеристики можуть бути зм?нен? без попередження. Асортимент пропонованих програм також може зм?нюватися. Динам?чна пам'ять передбача? розпод?л доступного обсягу пам'ят? м?ж ус?ма функц?ями. При використанн? будь-яко? з цих функц?й обсяг доступно? пам'ят? для ?нших функц?й, як? залежать в?д динам?чно? пам'ят?, зменшу?ться.
Характеристики можуть бути зм?нен? без попередження
? Асортимент доступних продукт?в та послуг залежить в?д рег?ону. Докладну ?нформац?ю стосовно тих чи ?нших продукт?в ви можете одержати у вашого рег?онального дилера Nokia.
? Певн? опц??, послуги та функц?? залежать в?д мереж? та SIM-карти, в?д сум?сност? пристро?в, як? використовуються, а також в?д п?дтримуваних формат?в контенту. Використання деяких послуг вимага? додатково? оплати. Детальн?шу ?нформац?ю ви зможете одержати у постачальника послуг.

Добавлено спустя 7 минут 45 секунд:

Добавлено спустя 11 минут 27 секунд:

Во вложении есть несколько фотографий этого телефона. Такой телефон стоит около 1000 долларов, а то и дороже.
Меня интересует вопрос: хотели бы вы себе такой телефон?
Меня бы устроил вариант ноутбук + телефон попроще.
Лидер

 
Сообщения: 4146
Зарегистрирован: Понедельник 19 Декабрь 2005 22:25:58
Откуда: Новомосковск

Сообщение Timmy » Пятница 01 Июнь 2007 12:10:36

не, дорого...N-800 чуть дороже, но там кпк с сенсорным дисплеем и т.д. и т.п.
а телефон можно найти за 850-900 у.е.
Timmy

 
Сообщения: 886
Зарегистрирован: Суббота 19 Ноябрь 2005 19:35:42
Откуда: Babylon...

Сообщение All Eyez on Me » Пятница 01 Июнь 2007 18:23:30

ну нах)) за такие деньги можно приличный ноутбук купить, что впрочем наверное и сделаю)
All Eyez on Me

 
Сообщения: 2696
Зарегистрирован: Четверг 03 Июнь 2004 18:39:48
Откуда: Новомосковск

Сообщение INTERNET » Суббота 02 Июнь 2007 10:38:15

N95 в окно вперёд за ноутом :mrgreen:
INTERNET

 
Сообщения: 149
Зарегистрирован: Вторник 16 Январь 2007 15:26:57
Откуда: Откуда от верблудфа

Сообщение Timmy » Суббота 02 Июнь 2007 22:41:36

гг, я у какого-то репера в клипе видел давненько уже)
Timmy

 
Сообщения: 886
Зарегистрирован: Суббота 19 Ноябрь 2005 19:35:42
Откуда: Babylon...

Сообщение котичка » Воскресенье 03 Июнь 2007 00:41:22

ото там функций... и сколько же такое чудо стоит???
котичка

 
Сообщения: 448
Зарегистрирован: Суббота 05 Ноябрь 2005 17:48:44
Откуда: город N

Сообщение Razz » Воскресенье 03 Июнь 2007 11:16:42

дорогой всетаки п*здафон)))
Razz

 
Сообщения: 3070
Зарегистрирован: Вторник 08 Ноябрь 2005 12:50:51
Откуда: K-Pax

Сообщение R.O.H.A.N » Воскресенье 03 Июнь 2007 11:53:36

Ноут - это хорошо, но если вы думаете что им можно пользоваться в пути - вы ошибаетесь. Его либо физически не получается открыть, так как мало места, либо на экране попросту ничего не видно из-за солнечного света. Я вот собираюсь покупать какой-нить КПК-шник - одного ноута реально мало. Посему жду когда выйдет iPhone )
З.Ы. N95 скорее всего полный ноль по сравнению с айФоном. Так что не советую спешить с покупкой )
R.O.H.A.N

 
Сообщения: 1819
Зарегистрирован: Пятница 02 Сентябрь 2005 22:38:33

Сообщение pumba » Воскресенье 03 Июнь 2007 20:45:25

А я вот со6ирась купить это чудо =)
pumba

 
Сообщения: 129
Зарегистрирован: Среда 07 Апрель 2004 21:06:47
Откуда: от верблюда

Сообщение Anonymous » Суббота 16 Июнь 2007 23:17:49

Вообще классный телефон : много функций ,GPS есть , 5,1 мп камера , неординарный форм-фактор (двойной слайдер) !
Anonymous

 

Сообщение YaHoo » Воскресенье 17 Июнь 2007 10:11:06

Если б не было мне куда деньги девать то купил...
YaHoo

 
Сообщения: 445
Зарегистрирован: Вторник 14 Ноябрь 2006 20:25:20
Откуда: С бабы

Сообщение Timmy » Суббота 30 Июнь 2007 17:52:34

Для R.O.H.A.N: тем более ийфон это уже комп считай) и стоит меньше..
Timmy

 
Сообщения: 886
Зарегистрирован: Суббота 19 Ноябрь 2005 19:35:42
Откуда: Babylon...

Сообщение alexus » Суббота 30 Июнь 2007 20:44:06

Для R.O.H.A.N: у нас iPhone появится очень не скоро. Он только вышел, или на днях выйдет, в США, с контрактом на 2 года с оператором AT&T на сумму $1500 + $499 ($599) = ~ $2000. На Европу Apple собирается наступать где-то через пол года, и, видимо, снова таки на контрактах. До Украины доберуться только к концу следующего года.

Хотя, я читал, что уже есть аналоги iPhone и с более высокими показателями - толи корейцы толи японцы создали, показывали уже на выставке. Компания у нас не известная. Если нужно - как нить поищу ту статью с фото....
Последний раз редактировалось alexus Понедельник 02 Июль 2007 14:46:58, всего редактировалось 2 раз(а).
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Сообщение Лидер » Воскресенье 01 Июль 2007 05:51:46

Для alexus:
Хотя, я читал что уже есть аналоги iPhone и с более высокими показателями - толи корейцы толи японцы создали, показывали уже на выставке. Компания у нас не известная. Если нужно - как нить поищу ту статью с фото....


Если тебе не трудно, то поищи ?ту статью с фотками. Будет интересно почитать...
Лидер

 
Сообщения: 4146
Зарегистрирован: Понедельник 19 Декабрь 2005 22:25:58
Откуда: Новомосковск

Сообщение alexus » Понедельник 02 Июль 2007 13:26:04

  1. Meizu M8: ?убийца? iPhone родом из Китая
  2. HTC Touch - новый конкурент iPhone
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

След.

Вернуться в Общее о мобильной связи

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron