Список форумов   FAQ   Поиск  
  Вход
Список форумов Разное Политика

Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Обсуждение политики и все что с ней связано.
Правила форума
Для доступа в это раздел форума нужно вступить в группу Политики, тогда у вас появится возможность отвечать на сообщения и создавать темы.
Вновь зарегистрированные и "сомнительные" пользователи в группу не допускаются!

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дношення

Сообщение All Eyez on Me » Среда 27 Октябрь 2010 19:18:59

Кстати говоря, в названии темы все же корректные, мне кажется, было бы написать В?ДНОСИНИ, вместо В?ДНОШЕННЯ.
All Eyez on Me

 
Сообщения: 2696
Зарегистрирован: Четверг 03 Июнь 2004 18:39:48
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дношення

Сообщение alexus » Среда 27 Октябрь 2010 20:22:23

All Eyez on Me
но иногда это именно "в?дношення одн??ю стороною ?ншо?" )
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Среда 03 Ноябрь 2010 08:45:25

Умер Виктор Черномырдин

В Москве в ночь на 3 ноября скончался бывший премьер-министр России Виктор Черномырдин.

#77
Виктор Черномырдин, фото segodnya.ua

    Об этом сообщил источник в окружении политика. По данным СМИ, смерть наступила в 4 утра. Причины ее не называются. Источник отметил, что 72-летний политик в последнее время испытывал проблемы со здоровьем, а также переживал по поводу недавней смерти своей жены.

    Его смерть подтвердили в семье покойного. По словам родственников, Черномырдин умер около 4 утра у себя дома. "До последнего момента он был в сознании", - сказал источник.

    Напомним, жена Виктора Степановича, Валентина Федоровна, умерла в марте 2010 года.

    У Черномырдина двое сыновей - Виталий и Андрей, четверо внуков ? Мария, Андрей, Анастасия, Виктор. Оба сына учились в МИНХиГП (Московский институт нефтехимической и газовой промышленности имени Губкина, в настоящее время работают в "Газпроме".

    СПРАВКА. Черномырдин родился 9 апреля 1938 года в селе Черный Острог Оренбургской области. Окончил Куйбышевский политехнический институт им. В.В.Куйбышева по специальности "инженер-технолог" (1966), Всесоюзный заочный политехнический институт по специальности "инженер-экономист" (1972). Кандидат технических наук.

    В 1960-1967 годах работал на Орском нефтеперерабатывающем заводе. В 1967-1973 годах занимал должность инструктора, замзаведующего, заведующего промышленно-транспортным отделом Орского горкома КПСС. С 1973 года - директор Оренбургского газоперерабатывающего завода. В 1978-1982 годах - инструктор отдела тяжелой промышленности ЦК КПСС. В 1982-1983 годах - заместитель министра газовой промышленности СССР. В 1983-1985 годах - одновременно начальник Всесоюзного промышленного объединения по добыче газа в Тюменской области ("Тюменьгазпром").

    С 1985 года - министр газовой промышленности СССР. В 1986 - 1990 годах - член ЦК КПСС. В 1989-1992 годах - председатель правления государственного газового концерна "Газпром". В мае - декабре 1992 года - заместитель председателя правительства РФ по топливно-энергетическому комплексу. 14 декабря 1992 года назначен председателем Совета Министров РФ (в 1993 году - председатель правительства РФ). В августе 1996 году после президентских выборов был вновь назначен председателем правительства РФ.

    5-6 ноября 1996 года во время операции Бориса Ельцина исполнял обязанности президента РФ. 26 марта 1998 года освобожден от должности председателя правительства РФ. В августе-сентябре 1998 года во время правительственного кризиса временно исполнял обязанности председателя правительства РФ. Госдума РФ дважды отклоняла его кандидатуру, и в итоге президентом была предложена кандидатура Евгения Примакова, утвержденная депутатами. В апреле 1999 г. после начала натовских бомбардировок Югославии был назначен специальным представителем президента РФ по урегулированию конфликта на Балканах. В августе 1999 года был избран председателем совета директоров "Газпрома".

    В сентябре 2000 года избран сопредседателем попечительского совета Российско-американского совета делового сотрудничества. В 2001-2009 годах Черномырдин являлся послом РФ на Украине, специальным представителем президента РФ по торгово-экономическим связям между двумя странами. 11 июня 2009 года был назначен советником президента РФ, спецпредставителем главы государства по вопросам экономического сотрудничества с государствами-участниками СНГ. Черномырдин был награжден орденами Октябрьской Революции, Трудового Красного Знамени, "Знак Почета", полный кавалер ордена "За заслуги перед Отечеством".

Источник: Газета.Ru, Интерфакс-Украина, РИА Новости, УНИАН
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Среда 10 Ноябрь 2010 09:41:20

У Рос?? ?сну? мода на Укра?ну

10.11.2010 02:10 , ОСТАНН? НОВИНИ

У Рос?? ?сну? мода на Укра?ну. Як переда? власний кореспондент УН?АН у Рос??, про це на прес-конференц?? в Москв? сказав проректор Рос?йського державного гуман?тарного ун?верситету (РДГУ), в?це-президент Рос?йсько? асоц?ац?? укра?н?ст?в Дмитро БАК.

?Дуже важливо, щоб укра?нська культура стала популярною у молодого покол?ння, ? паростки цього руху ми бачимо, адже ?сну? сво?р?дна мода на Укра?ну - ? на мову, ? на рок-музику, ? на побут. Дуже часто молод? люди ?здять на вих?дн? до Ки?ва, а не т?льки до Санкт-Петербурга. Це все треба розвивати?, - сказав Д.БАК.

В?н зазначив, що РДГУ виступив з? сво?ю ?укра?нською ?н?ц?ативою?, котра ма? к?лька аспект?в.

На його думку, найважлив?шим питанням ? осв?та, яка може стати одн??ю з основ для вза?морозум?ння м?ж нашими кра?нами.

?У РДГУ цього року зд?йснено наб?р на рос?йсько-укра?нську спец?ал?зац?ю. Йдеться не просто про те, щоб громадяни Укра?ни здобували рос?йську осв?ту або навпаки. Ми в?дкрили спец?альний рос?йсько-укра?нський проф?ль, де готуватимуться фах?вц? саме в сфер? культурно? вза?мод?? двох кра?н?, - сказав в?н.

Д.БАК також пов?домив, що РДГУ готовий перейти до орган?зац?? сп?льних маг?стерських програм з укра?н?стики ? русистики.

В?н пов?домив, що завтра в Москв? пройде перше зас?дання Рос?йсько? асоц?ац?? укра?н?ст?в.

Д.БАК зазначив, що РДГУ розгляда? ?дею проведення ол?мп?ад з укра?нсько? мови, в яких зможуть брати участь представники д?аспори ? студенти, що вивчають укра?нську мову в рос?йських вузах.

П?дготовку фах?вц?в з Укра?ни ? ?сторик?в ? м?жнародник?в - у РДГУ забезпечу? кафедра пострадянського заруб?жжя в рамках осв?тнього циклу за фахом ?М?жнародн? в?дносини?.

Серед пропозиц?й РДГУ, адресованих укра?нському науковому ? осв?тньому сп?втовариству: розробка ? видання щоквартального рос?йсько-укра?нського ?сторико-культурного альманаху; встановлення щор?чно? рос?йсько-укра?нсько? прем??, що вруча?ться рос?йським ? укра?нським представникам науково-осв?тнього сп?втовариства ? сфери культури, як? внесли вклад у розвитку рос?йських ? укра?нських досл?джень ? в зм?цнення рос?йсько-укра?нських в?дносин; проведення щор?чного наукового Форуму ?Рос?йсько-укра?нськ? читання? п?д ег?дою Рос?йсько? асоц?ац?? укра?н?ст?в, а також орган?зац?я роботи щор?чно? рос?йсько-укра?нсько? л?тньо? школи при Форум?.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение UmNik » Суббота 13 Ноябрь 2010 17:33:49

Рос?я п?двищить мито на укра?нськ? труби
М?н?стерство промисловост? й торг?вл? Рос?йсько? Федерац?? п?сля проведеного антидемп?нгового розсл?дування пропону? п?двищити ? продовжити д?ю вв?зних мит щодо низки труб, вироблених в Укра?н?, ще на п`ять рок?в.

Про це УН?АН пов?домили у прес-служб? в?домства.

Зокрема, на обсадн? труби пропону?ться зб?льшити мито з 11,4% до 18,9%, на труби д?аметром до 820 мм - ?з 8,9% до 37,8%, а також встановити окреме демп?нгове мито у розм?р? 19,4% для труб, вироблених групою ??нтерпайп?, ? у розм?р? 37,8% - для труб, виготовлених ВАТ ?Дн?пропетровський трубний завод?.

Антидемп?нгов? мита були запроваджен? у с?чн? 2006 року терм?ном на п`ять рок?в.

У пер?од з 2005 по 2009 р?к ?мпорт в РФ обсадних труб укра?нського виробництва зб?льшився на 9,4% ? становив у 2009 роц? 80,6 тис. тонн.

Обсяг ?мпорту з Укра?ни в першому п?вр?чч? 2010 року пор?вняно з аналог?чним пер?одом 2009 року зр?с на 39,8% (до 37,2 тис. тонн).
_www.unian.net
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Четверг 09 Декабрь 2010 13:54:11

Чому Рос?я взялася за л?кв?дац?ю укра?нських орган?зац?й?

09.12.2010 13:05 Яна Солнцева, ТОП

?Вшануванням жертв Голодомору ми дискредиту?мо пол?тичний курс РФ... Це пол?тичне замовлення, звичайна спецоперац?я... У Рос?? нема? жодно? укра?нсько? шуоли?...

Нещодавно Верховний суд Рос?? постановив ?л?кв?дувати? Федеральну нац?онально-культурну автоном?ю укра?нц?в Рос?? (ФНКА УР) . Таким чином, головна судова ?нстанц?я РФ задовольнила позов М?н?стерства юстиц??, яке домагалося розпуску ц??? орган?зац?? у зв`язку з ?виявленням порушень в господарськ?й д?яльност??. Кр?м того, позов М?н`юсту базувався на скарз? актив?ста фонду ?Отечество? Миколи Журавльова, який заявляв, що ФНКА УР ?веде пол?тичну д?яльн?сть, прославля? бандер?вц?в ? лл? негатив на Рос?ю?. Ми посп?лкувалися з? сп?вголовою Орган?зац?? укра?нц?в Рос?? та Федерально? нац?онально-культурно? автоном?? укра?нц?в Рос?? Валер??м Семененком.

    Пане Валер?ю, у травн? укра?нська д?аспора в Рос?? заявила про пол?тичний тиск на укра?нський культурний рух. ?У Москв?, Санкт-Петербурз?, Сургут?, Воронеж? та Уф? почалася справжня зачистка укра?нського культурного руху?, ? ?шлося в заяв?. Що в?дбувалося?

    Це було в основному в Москв?. Почалися пересл?дування. Спочатку закрили Укра?нський осв?тн?й центр, пот?м - наступ на Б?бл?отеку укра?нсько? л?тератури. У Рос?? вважають, що так?, як Семененко, ? це кубло нац?онал?ст?в, як? спов?дують ?не т?? погляди.

    Дуже жорстк? перев?рки укра?нських центр?в почалися в рег?онах. ?стор?я з ФНКА повн?стю доводить упереджен?сть рос?йсько? влади й пол?тичне п?д?рунтя ц??? справи.

    У заяв? вашо? ж орган?зац?? ви циту?те М?н?юст РФ, який вказу? на три випадки порушень законодавства вами особисто: це участь у програм? на ?Рад?о Свобода?, орган?зац?я ? проведення у 2009 роц? у Москв? м?жнародно? науково-практично? конференц?? ?Укра?н?стика в Рос??: ?стор?я, стан, тенденц?? розвитку?, а також кер?вництво заходами, присвяченими пам?ят? жертв Голодомору. Х?ба це суперечить законодавству РФ?

    Воно, може, ? не суперечить... Але тут такий момент. Якщо призупинено д?яльн?сть орган?зац?? (а д?яльн?сть нашо? орган?зац?? оф?ц?йно призупинили), то за законом орган?зац?я не може проводити публ?чну, пол?тичну д?яльн?сть, це насамперед демонстрац??, вибори ? таке ?нше.

    Та якби це було ? це справд? було б порушенням законодавства. Але телефонне ?нтерв?ю по рад?о ? це не ? демонстрац?я. Ми не орган?зовували це ?нтерв?ю. Вони зателефонували, ми в?дпов?ли - ? все. Ми не орган?зовували конференц?ю, ми вийшли з оргком?тету, ми не проводили жодних демонстрац?й.

    Можливо, в ?нтерв?ю на рад?о ви зачепили якусь дражливу для рос?йсько? влади тему?

    ?нтерв?ю було на тему осв?ти.

    П?сля розгону Укра?нського осв?тнього центру, до нас приходили люди з ФСБ (вони не приховували цього) ? ц?кавилися в учител?в: що тут було, про що балакали? Я це й розпов?в ?Рад?о Свобода?. Одразу п?сля того знову почалися перев?рки. Мабуть, ?угор?? було прийнято р?шення у судовому порядку л?кв?дувати орган?зац?ю, щоб позбавити нас можливост? виступати в?д орган?зовано? Укра?ни.

    А що за звинувачення у вшануванн? пам?ят? жертв Голодомору? Х?ба це суперечить рос?йському законодавству?

    Рос?я визна? Голодомор, але не визна? геноциду.

    Вшанування пам?ят? з нашого боку в Москв? обмежувалося т?льки ход?нням до церкви. До Рос?йсько? церкви, де рос?йськ? попи провадили цю панахиду.

    З висновку М?н?юсту н?бито виплива?, що д?яльн?сть Федерально? автоном?? ?спрямована на дискредитац?ю пол?тичного курсу, який проводиться кер?вництвом Рос????

    М?н?юст цього висновку не робив, цей виcновок робив отой Журавльов, який написав лист-донос. Виходить, що ми вшануванням Голодомору дискредиту?мо пол?тичний курс РФ... Але М?н?юст, подаючи св?й висновок, сол?даризу?ться з Журавльовим.

    А хто такий цей Микола Журавльов ? що це за фонд ?Отечество??

    Фонд ?Отечество? ? звичайна рос?йська шов?н?стична орган?зац?я, яких багато. Журавльова просто використали. В?н мене взагал? особисто н?коли не бачив ? не знав. Це пол?тичне замовлення, звичайна спецоперац?я.

    В?н звинувачу? вас у пол?тичн?й д?яльност? п?д ?культурним прикриттям?...

    Ми не проводили жодних пол?тичних акц?й. Ми не виступали н? проти уряду, н? проти Конституц?? РФ. Ми виступали проти закриття укра?нського осв?тнього центру, проти зачистки б?бл?отеки.

    Коли рос?йська влада почала робити заяви, що всюди ? укра?нськ? школи, ми промон?торили й указали на всю безглузд?сть ?хн?х заяв. ? поставили цим ?х у досить незручне становище. У Рос?? на сьогодн? нема? жодно? укра?нсько? школи.

    Посол Укра?ни в Рос?? пан ?льченко заявив, що в?н готовий лоб?ювати в?дкриття укра?нських шк?л.

    Про школи ми з ним говорили. Це т?льки заяви. Чергов? заяви для преси.

    Готовий лоб?ювати, ну то й що? Казати одне, а зробити ? ?нше. Де лоб?ювати? В?н може поставити питання перед владою. Але поки це т?льки слова, за якими нема? реального наповнення.

    Чи справд? ? потреба в укра?нських школах ? бажання батьк?в в?ддавати д?тей?

    Тут можна питання так ставити: що первинне ? яйце чи курка? Я стикався з багатьма укра?нськими патр?отами, св?домими людьми, як? живуть у Рос??. Вони кажуть: буде школа ? поведу дитину. Тож для того, щоб повести, треба створити. А створити треба не на порожньому м?сц?.

    От у нас був Укра?нський осв?тн?й центр у Москв?. Було якесь прим?щення. Чого ми не розкрутили це? Я не розум?ю... Я посольству весь час казав... Нас просто вигнали зв?дти...

    Укра?нська д?аспора вимагала розглянути проблеми укра?нц?в Рос??, у тому числ? в осв?тн?й сфер?, якраз напередодн? зас?дання п?дком?тету з гуман?тарно? сп?впрац? укра?нсько-рос?йсько? м?ждержавно? ком?с??. Чи перейнялося вашими проблемами пол?тичне кер?вництво?

    Наш? заяви розглянули. ? в цьому нам?тився деякий рух.

    Зараз укра?нц? в багатьох м?стах Рос?? можуть ставити питання про вид?лення певно? школи з наданням ?й статусу базово? школи для вивчення укра?нсько? мови ? з вир?шенням питання ф?нансування. Я зараз якраз розсилаю протоколи по рег?онах ? пов?домляю рег?ональн? орган?зац??, щоб вони зверталися до м?сцевих орган?в осв?ти. У як?й форм? ? це вже на м?сц? видн?ше: чи це буде нед?льна школа, чи звичайна, чи якась група д?тей. Дос? цього не було.

    Ще на початку березня Дмитро Медвед?в заявив, що в Рос?? незабаром зд?йснюватиметься мовлення одного чи двох укра?нських телеканал?в. Чи чутно сьогодн? укра?нську з рос?йських екран?в?

    На сьогодн? нема? н?чого ? навряд чи буде. Слова, лише слова...

    Поверн?мося все ж таки ще до питання л?кв?дац?? ?НКА. Почесний голова Ради земляцтв Укра?ни в РФ Микола Чоломб?тько заявив, що ФНКА УР була л?кв?дована за пол?тичну д?яльн?сть...

    Пол?тичну д?яльн?сть! Хай би в?н сказав: яку? Раз ти сказав ?а?, кажи ?б?. От спитайте його: яку пол?тичну д?яльн?сть ми проводили? Проти чого ми виступили? Протеси проти утиск?в ? це не пол?тична д?яльн?сть.

    Оф?ц?йна верс?я л?кв?дац?? ФНКА ? ?виявлення порушень у господарськ?й д?яльност??...

    ФНКА не проводила жодно? господарсько? д?яльност?. Бо в не? не було нав?ть банк?вського рахунку. Ну яка може бути господарська д?яльн?сть без банк?вського рахунку?! Тому вс? розмови про господарську д?яльн?сть ? це дурниця.

    Так, були вади. Печатка була неправильно тр?шки зроблена, з одним зв?том з? статистики зап?знилися. Ми все це визнали, виправили. Але за це не л?кв?дують. Ми готов? були виконати вс? приписи М?н?юсту. Питали: що ще зробити? Але ?м цього не треба було. ?м треба було л?кв?дувати.

    Чому? Яка мета ц??? л?кв?дац???

    Якщо ФСБ ходить ? пита? вчител?в: що ви тут робили, думаю, у рос?йсько? влади ? сво? п?дстави л?кв?дувати... За протести, за вшанування жертв Голодомору...

    Чи будете скаржитися на Москву в ?вропейський суд?

    Нам треба ще вс? етапи та ?нстанц?? тут пройти (у РФ. ? Авт.). Але я цього не виключаю.

Розмовляла Яна Солнцева
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение UmNik » Четверг 16 Декабрь 2010 18:16:53

Пут?н вважа?, що Рос?я у Велик?й В?тчизнян?й перемогла б ? без Укра?ни
Прем`?р-м?н?стр РФ Володимир ПУТ?Н заявля?, що Рос?я перемогла б у Велик?й В?тчизнян?й в?йн?, нав?ть якщо б Укра?на не входила до складу Радянського Союзу.

Як переда? власний кореспондент УН?АН у Рос??, про це В.ПУТ?Н сказав п?д час сп?лкування з рос?янами в прямому еф?р?.

?Тепер з приводу наших в?дносин з Укра?ною. Я дозволю з вами не погодитися, коли ви зараз сказали, що якби ми були розд?лен?, ми не перемогли б у в?йн?. Ми все одно перемогли б, тому що ми кра?на переможц?в?, - заявив В.ПУТ?Н, в?дпов?даючи на питання одного з рос?ян.

За його словами, статистика час?в Друго? св?тово? в?йни св?дчить, що найб?льших втрат зазнала саме РРФСР ? б?льше 70%. ?Це означа?, що в?йна виграна, не хочу н?кого кривдити, за рахунок людських та ?ндустр?альних ресурс?в РФ. Це ?сторичний факт, це все в документах?, - сказав в?н.

За словами В.ПУТ?НА, це зовс?м не зменшу? значення у сп?льн?й перемоз? республ?к колишнього Радянського Союзу.

_unian.net

:-k
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Четверг 16 Декабрь 2010 18:51:28

во дает
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение UmNik » Четверг 16 Декабрь 2010 20:43:18

alexus писал(а):во дает

Выборы, батенька, выборы.

Он то хотел сказать, что: "Потому что мы - сторона победителей", взиграть на самолюбии и патриoтизме, так сказать. Добавив, что: "Ни в коем случае не умаляя заслуг других советских республик"

но эти "товарищи"-
#77
намек поняли. :mrgreen:
Последний раз редактировалось UmNik Пятница 17 Декабрь 2010 11:58:58, всего редактировалось 1 раз.
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение Frey » Пятница 17 Декабрь 2010 10:04:27

UmNik писал(а):Пут?н вважа?, що Рос?я у Велик?й В?тчизнян?й перемогла б ? без Укра?ни


Наблюдал вчера подачу этой "новости" на двух основных каналах страны, 1+1 и прИНТЕР.
Плюсы сообщив про общение путина с народом подали только эту новость, прИНТЕР же, наоборот, про это ни слова, зато про газ, таможенный союз и т.д.
Frey

 
Сообщения: 6369
Зарегистрирован: Среда 04 Октябрь 2006 23:14:38
Откуда: Оттуда

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение UmNik » Пятница 17 Декабрь 2010 12:00:12

Frey писал(а):Наблюдал вчера подачу этой "новости" на двух основных каналах страны, 1+1 и прИНТЕР.
Плюсы сообщив про общение путина с народом подали только эту новость, прИНТЕР же, наоборот, про это ни слова, зато про газ, таможенный союз и т.д.


Ну, дык! :mrgreen:
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Понедельник 17 Январь 2011 13:42:08

Б?бл?отечн? бо? в Рос?? переросли в крим?нальн?

17.01.2011 13:30 В?ктор Тимошенко, ТОП

У Москв? трапилася перес?чна под?я. Оф?цер, п?дполковник м?л?ц?? побив директора Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури в Москв? пан? Натал?ю Шар?ну в ?? власному каб?нет?. ? зовс?м не тому, що вона п?дп?льно торгувала наркотиками, незаконно м?няла валюту або в момент арешту наставила на оф?цера дуло парабелума. ?? звинувачують у страшному, за рос?йськими законами злочин?, вона видавала читачам книги.

Нагадаю читачам. У Москв? 14 с?чня в?дбувся черговий м?л?ц?йний нал?т на Б?бл?отеку укра?нсько? л?тератури. Силами того ж в?домства ? 11 в?дд?лу у боротьб? з екстрем?змом, рос?йського м?н?стерства внутр?шн?х справ. Люди в погонах вилучили жорстк? диски б?бл?отечних комп`ютер?в ?... нанесли побо? директоров? б?бл?отеки. Травми, синц?, забо? оф?ц?йно заф?ксован? в травматолог?чному пункт?. Загальний д?агноз ? струс мозку ? л?карняний, поки до 19 с?чня.

Якби автор цих рядк?в волод?в пензлем, то зам?сть цього тексту намалював би калюжу, в як?й по саме горло сидять м?н?стр закордонних справ Укра?ни Костянтин Грищенко ? його п?длеглий Надзвичайний ? Повноважний Посол Укра?ни в РФ Володимир ?льченко. А глава департаменту ?нформац?йно? пол?тики М?н?стерства закордонних справ Олег Волошин, який на мо?му полотн? також стояв би до пояса в ц?й калюж?, лл? на них чисту воду ? намага?ться витягнути. Коротше, читачу, чиновники брешуть, причому нахабно ? безцеремонно.

Ще не просохло чорнило п?д в?дозвами, п?дписаними цими шанованими панами, в яких вони нас ?нтел?гентно пов?домляли, що ?в Багдад? все спок?йно?, що Б?бл?отека укра?нсько? л?тератури в Москв? працю? в звичайному режим?, що д?ти сидять п?д ялинкою, що доросл? дивляться ф?льм Олександра Довженка ?Земля?. Правда, хот?лося б, щоб посол Укра?ни пан ?льченко в цей час у читальному зал? б?бл?отеки читав не т?льки Конституц?ю, але й погортав Крим?нальний кодекс Укра?ни.

Наш ?Надзвичайний ? Повноважний? нарешт? повинен понести хоч якусь в?дпов?дальн?сть за те, що намага?ться ввести в оману свого м?н?стра ? президента кра?ни. У мене питання: чому дипчиновник намага?ться зруйнувати (поки вважатимемо з недомислу) стратег?чне партнерство двох слов`янських кра?н? Ус? його реляц??, заяви ? коментар? про ситуац?ю з Б?бл?отекою укра?нсько? л?тератури в Москв?, зокрема його коментар? описувано? в цьому текст? под??, говорять лише про одне ? або у посла щось ?з пам`яттю, або надм?рно дов?рився пом?чникам, або, за великим рахунком, сидить не в сво?му кр?сл?. Поки ж можна лише говорити про непрофес?йн?сть ? некомпетентн?сть не т?льки цього високопоставленого ? високооплаченого дипломата, але у усього укра?нського посольства в Москв?.

Наприклад, посол Япон?? в РФ оступився ? не про?нформував сво?часно св?й уряд про те, коли президент недружньо? кра?ни в?дв?да? остр?в Кунашир. ? що ж? Японський м?н?стр дав наказ, ? посол з?брав вал?зи ? ви?хав на батьк?вщину. Вже пенс?онер. Наш же посол робить помилку за помилкою, але з нього як з гуски вода.

Чому укра?нськ? чиновники-дипломати брешуть? Це св?дома позиц?я чи причина безв?дпов?дальност? в ?ншому? Один московський журнал?ст за чашкою кави д?лився з? мною, розпов?даючи, що дипломати ? найб?льш зашорен? люди, як? здатн? лише повторювати чуж? думки начальства. ? зовс?м не тому, що ?х не навчали наукам ? грамотам. А тому, що вони завжди п?дтримують ?генеральну л?н?ю? ? не мають власно? думки. Так зручно, не треба думати, ризикувати, в?дстоювати ?нтереси сво?? кра?ни в чужому, агресивному соц?альному середовищ?. Не треба чесно говорити про критичн? ситуац?? в м?ждержавних в?дносинах. Як любив говорити один наш укра?нський посол у Москв?, виправдовуючи сво? н?чогонероблення: ?Я людина президента!?

Напевно, не посол визнача? зовн?шню пол?тику, а тим б?льше не в?н ма? право визначати, що головне, а що другорядне у в?дносинах Укра?ни ? Рос??. Але ?дозвольте?, як любить говорити, пан Грищенко, - треба хоч би ч?тко пояснити, тим б?льше впливати, намагатися формулювати експертн? оц?нки, г?дн? посла кра?ни, наприклад:

Чому з такою ман?акальн?стю рос?йська сторона узялася за укра?нську б?бл?отеку в Москв?? Чому так зухвало ? нестримно вони орган?зовують провокац??, св?домо залучаючи до б?бл?отечного скандалу м?льйони людей по обидва боки кордону?

Дипломати! Ну, хоч би поясн?ть ц? та?мниц? ?кремл?вського двору? президентов? Укра?ни, я вже не говорю, знайд?ть слова ? сенси для того, щоб виправдатися перед укра?нською громадськ?стю. Але для цього великим труд?вникам укра?нсько? зовн?шньо? пол?тики треба, як м?н?мум, п?ти в ?маси?, залишити тепл? каб?нети на Леонт??вському провулку хоч би на якийсь час.

А панов? Костянтину Грищенку, в компетентност? якого н?хто не сумн?ва?ться, необх?дно п?дказати, що не ц?ни на газ ? нафту, а саме гуман?тарн? проблеми, перш за все нац?ональн? ? рел?г?йн?, загрожують Ки?ву ? Москв? б?льше, н?ж суперечност? в економ?чн?й ? пол?тичн?й сферах. А може, причина мудрого мовчання м?н?стра в ?ншому, в бажанн? не турбувати начальство, у почутт? самозбереження? Але сид?ти м?ж двома кр?слами, як писав класик, дуже незручно, та й неможливо, та ?нод? злочинно.

Якщо глава рос?йського зовн?шньопол?тичного в?домства Серг?й Лавров, разом з? сво?м статс-секретарем Григор??м Карас?ним, перекону? сво?х укра?нських колег, що вс? б?бл?отечн? в?йни позаду, а в сувор?й реальност? ми бачимо, що в б?й ?за укра?нську книгу? вже введено важку артилер?ю ? кулаки м?л?ц?онер?в-держиморд, то, мабуть, не сл?д шукати причини траг?чних под?й за книжковими стелажами в читальних залах б?бл?отеки.

Поза сумн?вом, що заспоко?ння антиб?бл?отечних ? антикнижкових неандертальц?в ? ?х кремл?вських господар?в приведе до нових провокац?й у в?дносинах Укра?ни ? Рос?? з ?? фантомами ? ф?ксац?ями поганих народних пристрастей.

У протистояння ?за Укра?ну або проти? залучен? люди сильн?ш? й впливов?ш? за рос?йського м?н?стра закордонних справ. Рос?я вже вступила в новий пол?тичний р?к, у якому починаються битви за майбутн? м?сце в Кремл?, за те, як?й бути Рос??. Усяк? розмови про безхмарн?сть владного тандему Рос?? ? це д?рка в?д бублика. Рос?йська в?йськово-спецбюрократ?я ? за збереження статус-кво, а прихильники зм?н групуються навколо ф?гури нин?шнього президента.

У пол?тичну боротьбу всередин? Рос?? залучено антиукра?нське лоб?. Можна припустити, що це т?, хто бажа? прикупити укра?нськ? чорноземи, ун?кальне кримське морське узбережжя, оск?льки вс? ?нш? активи вже давно розбазарен?. Ц? сили представлен? добре нам в?домими б?знес-групами, пол?тиками ? пол?технологами, як? на деякий час були в?дсунут? ?в зади? великих проект?в ? грошей. Схоже, ?х час прийшов.

Жанр PR-технолог?й припуска? розвиток проекту, в якому ?слабка ланка? на вход? створю? бурю на виход?. Як писав класик, ?помах крил метелика в Айов? може привести до тайфуну в ?ндонез???. Б?бл?отека укра?нсько? л?тератури в Москв?, схоже, лише розм?нна монета. ? варварськ? под?? з б?йками ? колотнечами в б?бл?отец? це лише прив?д для вир?шення важлив?ших справ, н?ж пошуки книг Донцова ? Грушевського. Ляльководи цих под?й за ширмою, схоже, не т?льки рос?йсько? сцени.

...Костянтин Грищенко в першому новор?чному номер? тижневика ?Дзеркало тижня? опубл?кував статтю, зрозум?ло, що про укра?нську зовн?шню пол?тику. Прогнозуючи в?дносини з РФ, м?н?стр зробив в?дкриття: Укра?на ? Рос?я, на його думку, ? н? що ?нше, як ?новий ?вропейський тандем?. Скажу, що дуже образно ? талановито з точки зору л?тературщини. Проте хочу нагадати м?н?стров?, що педал? в такому велосипед? (в?д англ?йського tandem ? розташування один за ?ншим), крутять обидва партери, але рулю? все-таки один з ?здц?в. Хто керманич придуманого м?н?стерськими ?нтелектуалами ген?ального ?винаходу?, м?н?стр не написав. Мабуть, з? зрозум?лих причин, посоромився говорити правду.

В?ктор Тимошенко
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Среда 19 Январь 2011 16:24:26

Подборочка росс.сми

Дмитрий Рогозин писал(а):И, конечно, если бы не наше влияние, не наша борьба за Украину, а мы ее вели ожесточенно, Украина могла бы уже давно оказаться в НАТО.
Ну надо же. А нам тут не очень давно вещали что все протесты в Севастополе и в Донецке вовсе не организованны в Москве. Мол сами крымские бабки в едином порыве... Оказывается они не причем... :-\

Дмитрий Рогозин писал(а):Мы друг для друга угрозы не представляем.
Что же вы так ожесточенно боролись то? :-\

Ещё по "ключевым вопросам":
REGNUM писал(а):Возможно, отчасти из-за молчаливости Зурабова на Украине почти за год при Януковиче нет позитивных движений по ключевым для России вопросам - дело о героизации Бандеры-Шухевича погрязло в судах - четкой отмены указа нет; про государственный статус русского языка речь не идет, но даже усилить его роль на региональном уровне, несмотря на внесенный в парламент законопроект и наличие стабильного пропрезидентского большинства, не выходит.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Среда 19 Январь 2011 22:07:16

У Рос?? готуються л?кв?дувати Об??днання укра?нц?в Рос???

19.01.2011 17:46 , ОСТАНН? НОВИНИ



Рос?йське М?н?стерство юстиц?? на 31 с?чня 2011 року запланувало процедуру закриття Об??днання укра?нц?в Рос?? ?за т??ю ж самою схемою, як перед тим закривали Федеральну нац?онально-культурну автоном?ю Рос???.

Про це в ?нтерв?ю ?Газет? по-укра?нськи? пов?домив головний редактор ?нформац?йного порталу Об??днання укра?нц?в Рос?? (ОУР) В?ктор Г?РЖОВ.

В.Г?РЖОВ нагадав, що м?н?стр закордонних справ Рос?? Серг?й ЛАВРОВ визнав, що автоном?ю закрили з пол?тичних причин, хоча ран?ше казали, що ?д?яльн?сть ФНКА припинено через порушення статуту, адм?н?стративн? огр?хи ? таке ?нше?.

В.Г?РЖОВ дор?кнув укра?нськ?й влад? за те, що вона ?не збира?ться боротися? за Б?бл?отеку укра?нсько? л?тератури (БУЛ).

Натом?сть рос?йська влада, за словами В.Г?РЖОВА, хоче переформатувати БУЛ в ?б?бл?отеку дружби народ?в?, щоб не було жодно? укра?нсько? б?бл?отеки?.

Як пов?домляв УН?АН, 23 грудня 2010 року в?дд?л боротьби з екстрем?змом МВС РФ п?д час обшуку вилучив з Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури в Москв? б?льш як 50 книг для проведення психолого-л?нгв?стично? експертизи. Прац?вники м?л?ц?? в електронному каталоз? набрали слово ?нац?онал?зм? ? вилучили вс? видання, в яких було виявлено це слово.

24 грудня посол Укра?ни в РФ Володимир ?ЛЬЧЕНКО пов?домив, що книги з б?бл?отеки вилучен? в рамках крим?нально? справи за фактом розповсюдження екстрем?стсько? л?тератури.

26 грудня директор б?бл?отеки Натал?я ШАР?НА пов?домила, що п?сля цього б?бл?отека опечатана ? закрита. За ?? словами, 24 грудня в б?бл?отец? в?дбувся другий обшук, у результат? якого були вилучен? жорстк? диски з комп`ютер?в, а також читацьк? квитки.

12 с?чня в М?н?стерств? закордонних справ Укра?ни пов?домили, що Б?бл?отека укра?нсько? л?тератури в Москв? повн?стю в?дновила роботу в звичайному режим?.

13 с?чня м?н?стр закордонних справ РФ Серг?й ЛАВРОВ заявив, що МЗС Рос?? зац?кавлене в робот? Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури в Москв?.

14 с?чня у Б?бл?отец? укра?нсько? л?тератури в Москв? в?дбувся трет?й обшук, в ход? якого було вилучено сервер. При цьому директора б?бл?отеки Н.ШАР?НУ побив сп?вроб?тник м?л?ц??.

Прем`?р-м?н?стр Укра?ни Микола АЗАРОВ, 18 с?чня, коментуючи останн? под?? навколо Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури в Москв?, сказав, що б?бл?отека ? власн?стю московського уряду. ?До ц??? б?бл?отеки Укра?на не ма? жодного стосунку. Наш? д?? були б зовс?м ?ншими, якби це була наша б?бл?отека або сп?вроб?тники були б громадянами Укра?ни. Наш? д?? були б р?шуч?шими ? жорстк?шими?, - заявив прем`?р-м?н?стр, п?дкресливши, що Кабм?н може т?льки рекомендувати рос?йськ?й сторон?, щоб ?? д?? в ц?й ситуац?? ?проходили в?дпов?дно до норм, як?, на м?й погляд, ? природними?.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Четверг 20 Январь 2011 11:16:49

Рос?я л?кв?ду? ще одне об'?днання укра?нц?в

20.01.2011 08:48 , ОСТАНН? НОВИНИ

У М?н?стерств? закордонних справ Укра?ни вважають, що р?шення про закриття Об??днання укра?нц?в в Рос?? (ОУР) завдасть ?стотно? шкоди ?атмосфер?? укра?нсько-рос?йських в?дносин.

Про це у коментар? УН?АН сказав директор Департаменту ?нформац?йно? пол?тики МЗС Укра?ни Олег ВОЛОШИН.

?Ми переконан?, що дана орган?зац?я при вс?х недол?ках ? недостатн?й ефективност? у сво?й д?яльност? повинна функц?онувати ? надал?. Адже р?шення про закриття цього об??днання неминуче нанесло б ?стотну шкоду атмосфер? укра?нсько-рос?йських в?дносин?, - сказав О.ВОЛОШИН.

За його словами, МЗС Укра?ни в?домо, що М?н?стерство юстиц?? РФ вже давно проводить перев?рку д?яльност? Об??днання укра?нц?в в Рос??.

?Ми розрахову?мо, що висновок, який буде зроблено за п?дсумком ц??? перев?рки, дозволить зберегти ОУР?,- додав О.ВОЛОШИН.

В?н зазначив, що МЗС Укра?ни уважно в?дстежу? ситуац?ю навколо цього об??днання.

За словами дипломата, для Укра?ни одним з пр?оритет?в у д?алоз? з РФ ? питання щодо сприяння влади задоволенню законних культурно-осв?тн?х та ?нших прав багатом?льйонно? укра?нсько? громади, що мешка? в ц?й держав?. В цьому контекст? МЗС Укра?ни розгляда? ? питання Орган?зац?? укра?нц?в Рос??.

?Коли ми говоримо про стратег?чне партнерство м?ж Рос??ю та Укра?ною, то, в тому числ?, ма?мо на уваз?, що обидв? сторони цих в?дносин п?дходять до ?х оц?нки ? до кожно? сво?? д?? з позиц?? стратег?чного анал?зу насл?дк?в того чи ?ншого кроку. В?дверто кажучи, можна сумн?ватися в тому, що в д?яльност? рос?йських орган?в влади в ситуац?? навколо Федерально? нац?онально? культурно? автоном?? укра?нц?в Рос??, Об??днання укра?нц?в Рос??, Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури у Москв? повною м?рою присутн?й стратег?чний анал?з насл?дк?в цих д?й для атмосфери не ст?льки нав?ть оф?ц?йних в?дносин, ск?льки стосунк?в м?ж народами Укра?ни та Рос???, - додав О.ВОЛОШИН.

В?н наголосив, що МЗС Укра?ни вживатиме вс?х можливих заход?в для того, щоб переконати рос?йську сторону в тому, що укра?нська громада в Рос?? повинна мати д??здатну, потужну, впливову громадську орган?зац?ю, що в?дстою? ?? ?нтереси, а культурно-осв?тн? права наших сп?вв?тчизник?в в Рос?? повинн? бути належним чином захищен? та забезпечен?.

Як пов?домляв УН?АН, головний редактор ?нформац?йного порталу Об??днання укра?нц?в Рос?? (ОУР) В?ктор Г?РЖОВ заявив, що М?н?стерство юстиц?? РФ на 31 с?чня 2011 року запланувало процедуру закриття Об??днання укра?нц?в Рос?? ?за т??ю ж самою схемою, як перед тим закривали Федеральну нац?онально-культурну автоном?ю Рос???.

В.Г?РЖОВ нагадав, що м?н?стр закордонних справ Рос?? Серг?й ЛАВРОВ визнав, що автоном?ю закрили з пол?тичних причин, хоча ран?ше казали, що ?д?яльн?сть ФНКА припинено через порушення статуту, адм?н?стративн? огр?хи ? таке ?нше?.

В.Г?РЖОВ дор?кнув укра?нськ?й влад? за те, що вона ?не збира?ться боротися? за Б?бл?отеку укра?нсько? л?тератури (БУЛ).

Натом?сть рос?йська влада, за словами В.Г?РЖОВА, хоче переформатувати БУЛ в ?б?бл?отеку дружби народ?в?, щоб не було жодно? укра?нсько? б?бл?отеки?.


Добавлено спустя 1 час 35 минут 53 секунды:

М?н?юст РФ просить Верховний суд л?кв?дувати Об'?днання укра?нц?в Рос??

20.01.2011 12:43 , ОСТАНН? НОВИНИ

М?н?стерство юстиц?? Рос?йсько? Федерац?? просить Верховний Суд РФ л?кв?дувати Об`?днання укра?нц?в Рос??.

Про це йдеться у позовн?й заяв? про л?кв?дац?ю загальнорос?йського громадського об`?днання - загальнорос?йсько? громадсько? орган?зац?? ?Об`?днання укра?нц?в Рос???, текст яко? ма? УН?АН.

У документ? наголошу?ться, що, в?дпов?дно до наказу М?н?стерства юстиц?? РФ в?д 22 липня 2009 року ? 223 ?Про проведення планово? перев?рки Загальнорос?йсько? громадсько? орган?зац?? ?Об`?днання укра?нц?в Рос???, у пер?од з 10 по 29 серпня 2009 року М?н?стерством юстиц?? РФ проведена планова перев?рка в?дпов?дност? д?яльност? орган?зац?? статутним ц?лям ? чинному законодавству, за результатами яко? складений акт в?д 7 вересня 2009 року.

У результат? проведення перев?рки було встановлено, що, на порушення п. 2 ст. 15 Конституц?? Рос?йсько? Федерац??, ОУР не дотриму?ться положень чинного законодавства ? власного статуту.

Зокрема, на порушення статт? 6 Федерального закону в?д 19 травня 1995 року ? 82-ФЗ ?Про громадськ? об`?днання?, яка встановлю?, що членами громадського об`?днання ? ф?зичн? ? юридичн? особи ? громадськ? об`?днання, зг?дно з наданим списком членами орган?зац?? ?: некомерц?йна орган?зац?я ?Укра?нський благод?йний фонд ?Дов?ра?, автономна некомерц?йна орган?зац?я ?Укра?нський культурний центр?.

Також, на порушення статт? 8 закону, яка встановлю?, що громадською орган?зац??ю ? засноване на членств? громадське об`?днання, орган?зац??ю не надан? документи, як? б п?дтверджували ведення в орган?зац?? обл?ку ?? член?в.

Кр?м того, М?нюст РФ ?нкрим?ну? ОУР порушення статт? 14 закону, яка визнача?, що загальнорос?йським громадським об`?днанням ? об`?днання, яке зд?йсню? свою д?яльн?сть на територ?ях б?льш як половини суб`?кт?в Рос?йсько? Федерац??. Орган?зац??ю наданий список на 41 рег?ональне в?дд?лення. У списку як в?дд?лення вказан? самост?йн? громадськ? об`?днання ? товариство ?Батьк?вщина?, товариство ?Блакитна Десна?, товариство ?Прол?сок?, товариство укра?нсько? культури ?Мр?я?, рег?ональний центр укра?нц?в ?Дн?про?, ?Центр нац?онально? культури укра?нц?в Зауралля ?Ясен?, товариство ?Укра?на-Сейм?, укра?нське земляцтво ?Дн?про?, земляцтво укра?нц?в Поволжя, ?Ки?вська Русь?, товариство укра?нсько? культури ?Пром?нь?, товариство ?Св?танок?, укра?нське товариство ?Криниця?. Таким чином, орган?зац?я не п?дтверджу? св?й загальнорос?йський статус.

Також на порушення статт? 29 федерального закону в?д 12 с?чня 1996 року ? 7-ФЗ ?Про некомерц?йн? орган?зац???, яка встановлю? обрання член?в кер?вного органу громадського об`?днання квал?ф?кованою б?льш?стю голос?в, статутом орган?зац?? не передбачене обрання кер?вного органу - ради квал?ф?кованим голосуванням.

Кр?м того, на порушення статт? 19 закону, яка встановлю?, що членами громадського об`?днання можуть бути ?ноземн? громадяни, що законно перебувають на територ?? Рос?йсько? Федерац??, пункт 4.1 статуту орган?зац?? нада? право бути членами орган?зац?? ?ноземним громадянам без обмежень, передбачених законом.

Пов?домля?ться, що на п?дстав? виявлених порушень, керуючись положеннями ст. 42 федерального закону в?д 19.05.1995 ? 82-ФЗ ?Про громадськ? об`?днання? М?н?юстом Рос?? на адресу орган?зац?? внесено подання в?д 14.09.2009 ? 15/11420-ЮЛ, що зобов`язу? усунути виявлен? порушення до 1 листопада 2009 р.

При цьому в М?н?юст? РФ заявляють, що акт перев?рки орган?зац?? ? виявлен? при цьому порушення орган?зац??ю не були оскаржен?, ? вказан? у поданн? порушення орган?зац??ю не були усунен? у встановлений терм?н.

?На п?дстав? вищевикладеного, по п?дставах, передбачених ст. 42 Федерального закону в?д 19.05.1995 ? 82-ФЗ ?Про громадськ? об`?днання?, М?н?стерство юстиц?? Рос?йсько? Федерац?? сво?м розпорядженням в?д 19.11.2009 ? 4581-р припинило д?яльн?сть орган?зац?? на строк до 2 травня 2010 року?, - пов?домля?ться в документ?.

При цьому р?шення М?н?юсту Рос?? про припинення д?яльност? орган?зац??ю не було оскаржене в судовому порядку. Пов?домля?ться, що 21 грудня 2009 року до М?н?юсту Рос?? орган?зац??ю була надана ?нформац?я про ознайомлення з актом перев?рки, а також пов?домлено про зд?йснення заход?в з усунення ?нших недол?к?в. Проте документи, як? б п?дтверджували усунення виявлених у ход? перев?рки порушень, орган?зац??ю не надан?.

У документ? також пов?домля?ться, що 16 березня 2010 року орган?зац?я повторно надала до М?н?юсту Рос?? ?нформац?ю на акт перев?рки в?д 7 вересня 2009 року, зг?дно з якою орган?зац?я врахувала зауваження М?нюсту Рос?? ? зобов`язу?ться надал? вимоги чинного законодавства не порушувати. Проте у наданих орган?зац??ю р?шеннях правл?ння в?д 12 вересня 2009 року про л?кв?дац?ю ? створення ?? рег?ональних в?дд?лень, про прийом ? виключення з член?в орган?зац??, на порушення пункту 25 Адм?н?стративного регламенту виконання М?н?стерством юстиц?? Рос?йсько? Федерац?? державно? функц?? з ухвалення р?шення про державну ре?страц?ю некомерц?йних орган?зац?й, затвердженого наказом М?н?стерства юстиц?? Рос?йсько? Федерац?? в?д 31 березня 2009 року ? 96, в?дсутн? в?домост? про ос?б, як? були присутн? на даних зас?даннях, а також в?домост? про результати голосування, у зв`язку з чим неможливо встановити його правомочн?сть в?дпов?дно до пункту 5.5 статуту.

Кр?м того, зг?дно з р?шенням правл?ння в?д 12 вересня 2009 року, в члени орган?зац?? прийнят?: Центр укра?нсько? культури, Центр укра?нсько? культури ?Горлиця? ?м. Анатол?я Криля, Рег?ональна громадська орган?зац?я ?Укра?нський культурно-просв?тницький центр ?Батьк?вщина?, культурно-просв?тницьке товариство ?Укра?нська батьк?вщина?.

Разом ?з тим, рег?ональна громадська орган?зац?я ?Укра?нський культурно-просв?тницький центр ?Батьк?вщина? не ? юридичною особою, що св?дчить про порушення орган?зац??ю статт? 6 закону.

На порушення статт? 43 закону сп?вголова орган?зац?? Валер?й СЕМЕНЕНКО 4 с?чня 2010 року в?д ?мен? орган?зац?? взяв участь у публ?чному виступ? в прямому еф?р? рад?о ?Свобода?, 27 кв?тня 2010 року в?д ?мен? орган?зац?? взяв участь у програм? ?Свобода думки? в еф?р? ?5 каналу?.

У зв`язку з вищевикладеними порушеннями М?н?юстом Рос?? на адресу орган?зац?? 11 листопада 2010 року за ? 15/124094-АФ в?дпов?дно до статей 38, 43 Федерального закону ?Про громадськ? об`?днання? було винесено письмове попередження. Проте це попередження повернулося з в?дм?ткою пошти ?вибуття адресата?, наголошу?ться в документ?.

Виходячи з вищесказаного, вит?ка?, що, на порушення статт? 29 закону, орган?зац??ю не представлен? необх?дн? документи для внесення зм?н у в?домост? про адресу орган?зац??.

Таким чином, незважаючи на листи орган?зац??, в яких вона пов?домля? про усунення порушень, встановлено, що орган?зац??ю не усунен? порушення, що послужили п?дставою для припинення ?? д?яльност?.

Кр?м того, орган?зац??ю порушен? положення стат? 6, 29, 43 закону. Впродовж установленого терм?ну припинення д?яльност? орган?зац?я не усунула порушення, що послужили п?дставою для припинення ?? д?яльност?, ? не надала належних документ?в щодо ?х усунення, що в?дпов?дно до абзацу 4 частини 1 статт? 44 Федерального закону в?д 19 травня 1995 року ? 82-ФЗ ?Про громадськ? об`?днання? ? п?дставою для л?кв?дац?? орган?зац?? в судовому порядку.

У М?н?юст? РФ заявляють, що таким чином, орган?зац??ю неодноразово ? грубо були порушен? положення Конституц?? ? законодавства Рос?йсько? Федерац??, а також впродовж встановленого М?н?юстом Рос?? терм?ну не були усунен? порушення, що послужили п?дставою для припинення ?? д?яльност?. Вказан? порушення в?дпов?дно до статт? 44 (абзаци 3, 4 частини 1) Федерального закону ?Про громадськ? об`?днання? ? п?дставами для л?кв?дац?? орган?зац?? в судовому порядку.

?М?н?стерство юстиц?? РФ просить л?кв?дувати Загальнорос?йську громадську орган?зац?ю ?Об`?днання укра?нц?в Рос??? ? ?? структурн? п?дрозд?ли з виключенням з ?диного державного ре?стру юридичних ос?б?, - йдеться у позовн?й заяв?.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Пред.След.

Вернуться в Политика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron