Список форумов   FAQ   Поиск  
  Вход
Список форумов Разное Политика

Украина после местных выборов - 2010

Обсуждение политики и все что с ней связано.
Правила форума
Для доступа в это раздел форума нужно вступить в группу Политики, тогда у вас появится возможность отвечать на сообщения и создавать темы.
Вновь зарегистрированные и "сомнительные" пользователи в группу не допускаются!

Украина после местных выборов - 2010

Сообщение alexus » Понедельник 01 Ноябрь 2010 13:06:00

Думаю пора стартовать новую тему, так как начинается новый отсчет после местных выборов.

Добавлено спустя 7 минут 37 секунд:
Пока везде "подсчитывают" результаты, уже известно что во Львовской и Ивано-Франковской областях победила ВО "Свобода".

"Батьк?вщина" допомогла "Свобод?" здобути високий результат?

01.11.2010 08:15 , ОСТАНН? НОВИНИ


Високий результат ВО ?Свобода? на виборах до Льв?всько? м?сько? ради, в?дображений у екзит-полах, почасти зумовлений виключенням ?з виборчого процесу ВО ?Батьк?вщина?.

Таку думку на прес-конференц?? у Льв?вському прес-клуб? висловив голова ЛОО ВО ?Батьк?вщина? Роман ?ЛИК, пов?домля? Zaxid.net.

"Звичайно, що це пов?язано", - сказав Р.?ЛИК, в?дпов?даючи на запитання журнал?ст?в.

Голова ЛОО ВО "Батьк?вщина" звернув увагу на те, що за останн? 4 м?сяц? в?д ВО "Свобода" на адресу "Батьк?вщини" не находило жодних сигнал?в про п?дтримку. "Якщо так? пол?тичн? сили, як "Наша Укра?на" чи Народний Рух Укра?ни, коли зд?йснювалася рейдерська атака на парт?ю, п?дставляли плече ? пропонували в?дкривати для нас сво? списки, то з боку "Свободи" була мовчазна тиша", - розпов?в Р.?ЛИК.

"Я знаю, що проводилися так? попередн? опитування щодо того, ск?льки ж в?дсотк?в д?станеться т?й чи ?нш?й пол?тичн?й сил? в?д того, що "Батьк?вщина" не п?де на вибори. ? т?льки сьогодн? дуже сильно ця пол?тична сила захвилювалася, коли раптом у бюлетенях не з?явилося отих штамп?в, що "Батьк?вщина" вибула. "Свобода" почала переживати, чого ж ?х не ставлять", - додав в?н.

"Можна говорити про те, що якийсь в?дсоток прихильник?в "Батьк?вщини" проголосував за "Свободу", ? за рахунок цього вони, зг?дно з даними екзит-полу, також здобули такий в?дсоток голос?в", - наголосив Р.?ЛИК.

У той же час Р.?ЛИК сказав ? про те, що певним чином ВО "Батьк?вщина" допомогла здобути хороший результат ? Народному Руху Укра?ни, який висував в?д себе кандидат?в ц??? пол?тично? сили.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение UmNik » Понедельник 01 Ноябрь 2010 13:15:16

М?ськвиборчком Запор?жжя закрився. Через програш кандидата в?д Рег?он?в?
Запор?зька територ?альна м?ська виборча ком?с?я припинила свою роботу, посилаючись на втому.

Б?ля м?ськвиборчкому збира?ться велика черга член?в д?льничних виборчих ком?с?й, як? не можуть здати протоколи голосування.

Про це пов?домив агентству "?нтерфакс-Укра?на" Олександр Рощин, дов?рена особа кандидата на посаду м?ського голови Олександра С?на (в?д парт?? "Батьк?вщина").

За словами Рощина, м?ськвиборчком прийняв протоколи 20 д?льничних ком?с?й ?з 311 ? зненацька припинив роботу, посилаючись на те, що члени ком?с?? втомилися :mrgreen: .

У зв'язку з цим прийом протокол?в в?д представник?в д?льничних виборчих ком?с?й припинений.

"Б?ля м?ськвиборчкому збира?ться черга охочих здати протоколи д?льничних ком?с?й. Однак члени м?ськвиборчкому розходяться", - стверджу? Рощин.

За його словами, м?ський виборчком перервав роботу до 14.00.

"Причиною тако? повед?нки м?ськвиборчкому може служити те, що, за нашим даними, при п?драхунку голос?в кандидат на посаду м?ського голови в?д "Батьк?вщини" С?н значно випередив кандидата в?д Парт?? рег?он?в Володимира Кальцева, який викону? обов'язки мера Запор?жжя", - сказав Рощин.
_pravda.com.ua


:PS:
З А К О Н У К Р А ? Н И

Про вибори депутат?в Верховно? Ради Автономно?
Республ?ки Крим, м?сцевих рад та с?льських,
селищних, м?ських гол?в

Стаття 75. Встановлення п?дсумк?в голосування

2. Зас?дання територ?ально? виборчо? ком?с?? почина?ться з
моменту надходження перших протокол?в про п?драхунок голос?в
виборц?в на виборч?й д?льниц? або протокол?в про п?дсумки
голосування у в?дпов?дному виборчому окруз? та ?нших виборчих
документ?в д?льнично?, територ?ально? виборчо? ком?с?? ?
продовжу?ться безперервно до встановлення п?дсумк?в голосування та
(або) результат?в в?дпов?дних м?сцевих вибор?в
:mrgreen: .
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение Джеймс Бонд » Понедельник 01 Ноябрь 2010 16:59:08

В?ддати п?д суд !!!
:mrgreen:
Джеймс Бонд

 
Сообщения: 546
Зарегистрирован: Четверг 21 Октябрь 2004 09:02:25

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение alexus » Понедельник 01 Ноябрь 2010 21:38:29

Турчинов розум??, чому тягнуть з оф?ц?йними даними про явку

01.11.2010 15:28 , ОСТАНН? НОВИНИ
    Перший заступник голови парт?? ?Батьк?вщина? Олександр ТУРЧИНОВ пов`язу? в?дсутн?сть оф?ц?йних даних про явку виборц?в на м?сцевих виборах з нам?рами влади продовжити фальсиф?кац?ю результат?в.

    Як переда? кореспондент УН?АН, про це О.ТУРЧИНОВ заявив сьогодн? на прес-конференц?? у штаб? парт?? ?Батьк?вщина? у Ки?в?.

    ?Затягування оприлюднення оф?ц?йних даних про явку виборц?в може св?дчити т?льки про одне ? що в багатьох рег?онах п?д проводом Парт?? рег?он?в, м?сцевих адм?н?страц?й продовжують проводити ф?ктивне голосування, а саме - перерозпод?л голос?в за рахунок нереал?зованих бюлетен?в на користь провладних кандидат?в?, - сказав О.ТУРЧИНОВ.

    Перший заступник голови парт?? ?Батьк?вщина? п?дкреслив, що, зг?дно з ?снуючою загальною виборчою практикою, явка виборц?в на виборчу д?льницю ? першим показником, який оприлюдню?ться у першу чергу. ?Без ф?ксац?? цифри про к?льк?сть виборц?в, як? взяли участь у голосуванн?, не можна провести другий етап ? знищення зайвих бюлетен?в ? приступити до п?драхунку голос?в?, - пояснив в?н.

    ?Затягування з ф?ксац??ю к?лькост? виборц?в ? це головна ознака масштабних фальсиф?кац?й п?сля того, як закрит? виборч? д?льниц??, - заявив О.ТУРЧИНОВ.


Добавлено спустя 6 минут 20 секунд:

Про масов? фальсиф?кац?? заявляють вс? парт??, кр?м ПР

01.11.2010 18:15 Маша М?щенко , ТОП

Рос?йськомовн? ?м?жнародн?? спостер?гач? не бачать порушень... Добк?на з Кернесом обирали переважно ?на дому??..

    Ц? вибори в нашому каб?нет? ми з колегами назвали виборами м?ж братками ? побратимами. З одного боку, вони були прогнозован?, ? лише п?дтвердили оч?кування зловживань владою при проведенн? кампан??. З ?ншо? ? на момент написання матер?алу, п?драхунок голос?в в Запор?жж? _так ? не був поновлений.

    А отже, влада, яка щосили забезпечу? соб? перемогу з переконливою перевагою ? в?домим в Укра?н? способом, зрозум?ла, що це ?переконлива перемога? може не вийти. Як в?дбува?ться п?драхунок голос?в? Як опозиц?йна парт?я плану? захищати сво? голоси, враховуючи, що закон не припуска? оголошення вибор?в нед?йсними? Про це ми говоримо з народним депутатом Укра?ни в?д БЮТ, який в?дпов?да? за юридичний супров?д кампан?? ?Батьк?вщини?, Серг??м Власенком.

    КАЗКОВО БАГАТО ЛЮДЕЙ ПРОГОЛОСУВАЛИ ?НА ДОМУ?

    Серг?ю Володимировичу, вчора були оприлюднен? дан? екзит-пол?в щодо вибор?в до м?сцевих орган?в влади. Ви б не могли перевести цифри екзит-пол?в у к?льк?сть конкретних депутат?в у м?сцевих органах самоврядування. Бо якось незрозум?ло, 23 тисяч? р?зних вид?в вибор?в ? ? загальнонац?ональн? в?дсотки по кожн?й пол?тсил?...


    Мене дещо дивують ц? так зван? нац?ональн? екзит-поли, як? незрозум?ло як п?дсумовують дан? про р?зн? вибори, р?зн? рег?они ? св?дчать про п?дтримку т??? чи ?ншо? пол?тсили. Вчора, нагадаю, пройшли не ?дин? вибори. У кожному населеному пункт? к?лька вибор?в. У кожному сел? паралельно обирали депутата с?льради, с?льського голови, депутата райради, депутата обласно? ради. При цьому дво? останн?х вибор?в в?дбувалися за мажоритаркою ? за парт?йними списками. Тому це все р?зн? вибори.

    БЮТ не проводив на вс?х територ?ях суц?льн? паралельн? п?драхунки, але ми проводимо паралельн? п?драхунки по окремих рег?онах. У чомусь вони в?др?зняються в?д уже оприлюднених екзит-пол?в, у чомусь зб?гаються, але трохи.

    Ц?кав? дан? щодо голосування вдома, як? не потрапили н? до яких екзит-пол?в. Так от, за даними громадсько? орган?зац?? ?Опора?, яка займа?ться незалежним мон?торингом виборчо? кампан??, 32% виборц?в проголосували ?на дому? в Харк?вськ?й област? ? 21% в Закарпатськ?й област? ? 17% у В?нницьк?й област?. Це казков? цифри.

    Тобто, можна припустити, що до 32% ?сво?х? виборц?в Добк?н ? Кернес прийшли з бюлетенем до них додому. Спробуй в?дмовити таким хлопцям.

    Ми поки не коменту?мо. Ми поки говоримо про т? дан?, як? ми ма?мо в?д сво?х, а також незалежних джерел. Так? джерел мало, але вони ?.

    Я не маю на уваз? Ком?тет виборц?в Укра?ни, враховуючи, що кер?вник КВУ став заступником голови Секретар?ату президента, та й нин? ?х позиц?я залиша?ться вельми специф?чною. Про ?х незалежн?сть говорити складно.

    Але ?Опора? - реально незалежна структура, яка говорила ? те, що не подобалося нам, але ми визна?мо, що вони об`?ктивн?.

    ПОМИЛКИ В БЮЛЕТЕНЯХ СТОСУВАЛИСЯ ПЕРЕВАЖНО ?БАТЬК?ВЩИНИ?

    Влада готувала вибори у к?лька етап?в. Перший етап ? п?дготовка фальсиф?кац?й: виготовлення пробних бюлетен?в, як? друкувалися мало не в кожному п?двор?тт? , комплектац?я ТВК, фальшив? ?Батьк?вщини?, зняття ? арешт рейтингових кандидат?в. Другий етап, власне, день голосування: ?карусел??, продаж голос?в. Вчора показали сюжет, як масово видно спалахи фотоапарат?в в каб?нках, люди ф?ксували св?й виб?р на камери ? моб?льн? телефони. Трет?й етап ? п?драхунок голос?в, спотворення даних протокол?в, викидання протокол?в через в?кно. На якому з цих етап?в влада досягла усп?ху ? винайшла щось нове?


    Ви ма?те рац?ю в тому, що п?дготовка до фальсиф?кац?й почалася з формування територ?альних ? д?льничних ком?с?й. Там встановлено тотальний контроль з боку парт?? влади. Зг?дно ?з законом, суб`?ктами виборчого процесу виступають м?сцев? орган?зац?? пол?тичних парт?й. Закон дав можлив?сть ?рег?оналам? укомплектувати ТВК сво?ми людьми ? сател?тами. Прив?язка до парт?й не потр?бна. Зг?дно ?з законом, ?диним критер??м став так званий досв?д. Дал? п?шли пробн? бюлетен?, а пот?м карусел?.

    Нами заф?ксован? ?карусел?? в Одес?, Б?л?й Церкв?, в Криму. Це те, що нами було в?дм?чено вчора станом на десяту годину вечора. При цьому ряд представник?в ?нших опозиц?йних пол?тсил заф?ксували сво? дан? щодо ?каруселей? в ?нших рег?онах.

    Я б звернув увагу на такий механ?зм ? коли в бюлетень для голосування вносяться помилки. Або неправильно запису?ться пр?звище, або по батьков?, або не та парт?йн?сть, або нема? округу. Останн? означа? те, що людина аг?тувала, провела кампан?ю, а ?? в?дправляють в ?нший округ. Кандидата позбавляють можливост? балотуватися, де в?н аг?тував, а людей голосувати за того, кого вони знають. ? чомусь так? ?помилки? в 99% випадках стосуються ?Батьк?вщини?.

    Важко сказати, на якому з етап?в влада була винах?длив?ша. У Тернопол?, наприклад, механ?зм був таким. Медики, голосуючи за ?рег?онал?в?, у квадратику в сво?му бюлетен?в мали ставити л?теру ?м?, вчител? - л?теру ?о?, прац?вники б?бл?отек - л?теру ?к?, прац?вники санстанц?й - л?теру ?с?. На кожн?й д?лянц? сид?в представник ПР, який мав допов?дати, ск?льки ?м?, ?к?, ?о?, ?с? проголосували за парт?ю влади. За цими значками робитиметься анал?з. В Одес?, кажуть, на стад?он? СКА з?брали тисячу бомж?в, прописали ? в?дправили голосувати.

    А де крим?нальн? справи? Ситуац?я в Б?л?й Церкв?, про яку говорили ваш? спостер?гач?, коли бюлетен? викидали кр?зь в?кно , - це ж злочин.

    Звичайно, ми готу?мо ? пода?мо заяви. Дода?мо в?дпов?дн? акти. Але крим?нальн? справи порушу?мо не ми, а правоохоронн? органи. П?сля того, як в Харков? та ?вано-Франк?вську було виявлено завелику к?льк?сть надрукованих бюлетен?в (190 тисяч для ?вано-Франк?всько? област? ? це колосально багато), то прокурор в?дпов?в: так, ми провели перев?рку ? виявили бюлетен?. Але, мовляв, не виявили нам?ру, що ц? бюлетен? готувалися для фальсиф?кац?й. Тому ми зробили висновки, що вони були надрукован? помилково...

    Я пропоную пригадати справи 2004 року. Нас у 2004 роц? питали, чому не порушен? крим?нальн? справи. Але тод? ? судд?, ? населення розум?ли, що це неможливо. Ситуац?я з правоохоронною системою сьогодн? така сама. Якщо в абсолютно очевидн?й справ?, що стосу?ться 190 тисяч зайвих бюлетен?в, нам кажуть, що це помилка ? справа не порушу?ться, то що казати про ?нш??

    ПРО МАСОВ? ФАЛЬСИФ?КАЦ?? ЗАЯВЛЯЮТЬ ВС? УЧАСНИКИ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ, КР?М ПР

    Зараз в Укра?н? з`явилася величезна к?льк?сть м?жнародних спостер?гач?в з чисто рос?йськими пр?звищами, як? кажуть, що вони ?не дадуть дискредитувати вибори в Укра?н??.


    Громадяни Укра?ни сам? оц?нять, як пройшли вибори. ? спостер?гач?, як? кажуть, що н?хто не стояв у чергах, що в Б?л?й Церкв? бюлетен? не викидали з в?кна, що не було ?пробних? бюлетен?в, а ?Батьк?вщину? не пустили на вибори ц?лком ?демократично? в найб?льш рейтингових для не? рег?онах. ? все це, стверджують буц?мто спостер?гач?, ? ознакою демократичност? вибор?в. Може, вони мають право на так? думки? Але при цьому кожний з нас ма? право оц?нити правдив?сть або брехлив?сть таких спостер?гач?в.

    ? одна особлив?сть вибор?в. Це перш? вибори за останн? п`ять рок?в, коли про масов? фальсиф?кац?? заявляють ус? учасники виборчого процесу, кр?м правлячо? парт??.

    ?Сильна Укра?на?, яку очолю? в?це-прем`?р, говорить про фальсиф?кац??, Компарт?я, яка теж при влад?, заявля? про шален? фальсиф?кац??. Я вже не кажу про опозиц?йн? парт??. Ус? говорять, що застосовувався адм?нресурс.

    Як? найболюч?ш? точки кампан?? для ?Батьк?вщини??

    Ки?вська ? Льв?вська област?, Терноп?ль, Луганськ, де нас просто не допустили до вибор?в... Ця найболюч?ш? точки ? наш?, ? наших виборц?в.

    ЯКЩО М?ЖНАРОДНЕ СП?ВТОВАРИСТВО БЛАГОСЛОВИТЬ ФАЛЬСИФ?КАЦ??, ДЕМОКРАТ?Я В УКРА?Н? ЗАК?НЧИЛАСЯ

    Учора почула, як голова, зда?ться, Лугансько? ТВК, сказав: ми не зняли з вибор?в депутат?в в?д лже-?Батьк?вщини?, оск?льки обласна конференц?я парт?? в?дкликала ?х п?сля того, як вони були заре?строван?. Тобто кер?вництву парт?? в?дпов?ли так: даруйте, але якщо вони перш? сказали, що вони кандидати в?д ?Батьк?вщини?, значить, ми вам не в?римо.


    Це не перша ?, на жаль, не ?дина ?н?сен?тна? аргументац?я, яку ми чу?мо в?дносно парт?йних клон?в впродовж чотирьох м?сяц?в. Саме ст?льки часу ми боремося з цим явищем. Парт?я рег?он?в придумала соб? тезу, мовляв, це ?розб?рки? в БЮТ. Даруйте, це не розб?рки в БЮТ, це боротьба БЮТ з укра?нськими судами ? М?н?стерством юстиц??, яке всупереч закону привласнило соб? право вир?шувати, хто ? кер?вником т??? чи ?ншо? парт?йно? орган?зац?? ?Батьк?вщини?. Нема? жодного укра?нського закону, який би говорив, що М?нюст ма? право ре?струвати як?сь зм?ни в кер?вному склад? пол?тпарт?й. Вони просто ведуть ре?стр ? беруть до уваги ту ?нформац?ю, яку надають пол?тичн? парт?? про сво? кер?вництво.

    У в?дпов?дь на аргумент, що це ?внутр?шн? розб?рки ?Батьк?вщини?, я можу сказати: чотири рази ми проводили обласн? конференц?? ?Батьк?вщини?. Останню з них проводила особисто Юл?я Володимир?вна, ми запросили журнал?ст?в, представник?в дипм?с?й ? посольств, як? бачили, як це все проходить. ? лише через два тижн? М?н?юст заре?стрував головою Ки?всько? парторган?зац?? Костянтина Бондарьова, розум?ючи, що ?м н?куди д?тися. При цьому ТВК до останнього дня намагалася не зн?мати з ре?страц?? списки парт??, як? до ?Батьк?вщине? не мають н?якого стосунку.

    Те саме, нагадаю, в?дбувалося в Печерському суд?. Там раптом з`являються два позови. Один за п?дписом Володимира Майбоженка, який назвався головою ки?всько? парт?йно? орган?зац??, другий, ? ?вана Деньковича, який чомусь вир?шив, що в?н очолю? льв?вську орган?зац?ю. Чомусь позови зайшли за один день, за один день були розписан? головою, за один день потрапили до судд?, який сидить в ?ншому прим?щенн?. Цей суддя за один день позови задовольнив ? дозволив ?м складати виборч? списки. Така робота суд?в не проблема ?Батьк?вщини?, так? суди ? проблема держави.

    В Укра?н? в?дсутн?й механ?зм оголошення вибор?в м?сцевого самоврядування нед?йсними. Як ви захищатимете сво?х депутат?в?

    Згоден, такий механ?зм справд? в?дсутн?й. В?дсутн?сть права оголосити вибори нед?йсними ? це механ?зм, закладений правлячою парт??ю як можлив?сть уникнення в?дпов?дальност? за фальсиф?кац??. Хоча для нормально? людини зрозум?ло, якщо найб?льша опозиц?йна пол?тична парт?я не змогла взяти участ? у виборах, то до ц??? ради потр?бно проводити повторн? вибори.

    Але у нас ? ряд можливостей. Одн? лежать в юридичн?й площин?, ?нш? в пол?тичн?й. Ми все одно звертатимемося до суд?в. Хай суди ухвалюють т? р?шення, як? вважають потр?бним ухвалити. Р?шення суд?в, як? не визнають фальсиф?кац?й, стане проблемою держави, яка забезпечу? таке правосуддя.

    Я не виключаю звернення в неукра?нськ? юридичн? ?нстанц??.

    Якщо говорити про пол?тику, то ми повинн? п?дтвердити, що ц? вибори пройшли з грубими порушеннями закону. Ц? вибори у жодному раз? не можна визнавати н? демократичними, н? цив?л?зованими, н? коректними, н? нормальними в розум?нн? нормальних кра?н. ? найб?льша небезпека в тому, що на цих виборах д?юча влада в?дпрацьовувала механ?зми вс?х подальших вибор?в. Якщо вони одержать якусь мовчазну згоду укра?нського ? м?жнародного сп?втовариств ? зрозум?ють, що ?м благословили ц? вибори, дозволивши використовувати фальсиф?кац?? надал?, то, на мою думку, демократ?я в Укра?н? зак?нчиться. Тод? вибор?в в Укра?н? не буде.

Розмовляла Маша М?щенко
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение Павел » Вторник 02 Ноябрь 2010 09:00:22

Мороз вроде выбран городским головой, кто то слышал подобное?
Павел

 
Сообщения: 29
Зарегистрирован: Четверг 31 Июль 2008 19:06:55
Откуда: Новомосковск

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение Ukraina » Вторник 02 Ноябрь 2010 10:10:41

как он может быть выбран, когда еще не все протоколы обработаны местной комиссией.. на вечер только прояснится ситуация.. так что сегодня вечером-завтра можно о чем-то говорить.. а про назначение еще точно рано
Ukraina

 
Сообщения: 1769
Зарегистрирован: Среда 16 Апрель 2008 13:37:20

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение alexus » Вторник 02 Ноябрь 2010 13:47:35

Рег?онал порадив бют?вцям застрелитися

02.11.2010 12:59 , ОСТАНН? НОВИНИ
Сп?вроб?тники управл?ння держохорони не дали журнал?стам пов?сити банер на гостьов?й лож? парламенту з вимогою ухвалити закон про доступ до публ?чно? ?нформац??.

Коли журнал?сти почали розм?щувати банер над гостьовою ложею, до них п?д?йшов сп?вроб?тник УДО ? пов?домив, що ?м заборонено тут перебувати, пише Укра?нська правда.

В?н поставив вимогу журнал?стам залишити гостьову ложу, яка межу? з ложею журнал?ст?в.

Однак банер все одно було розм?щено за допомогою депутат?в в?д БЮТ Андр?я Шевченка ? Серг?я П?дгорного.

Банер з написом "Доступ до ?нформац??: зараз або н?коли" висить прямо напроти презид?? Верховно? ради.

Поки депутати розм?щували цей банер, представники Парт?? рег?он?в вигуками ?х ображали.

Зокрема депутат Ярослав Сухий п?д?йшов прямо п?д ложу, яка розташована на балкон?, та знизу вигукнув: "Застрельтеся там!".

Як в?домо, Закон про доступ до ?нформац?? 21 жовтня не був ухвалений парламентом, бо Парт?я рег?он?в не дала голос?в за нього. Хоча президент В?ктор Янукович об?цяв п?дтримати цей закон.

Парламент перен?с розгляд цього питання на 2 листопада, однак в?н в?дсутн?й у порядку денному на в?второк.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение Павел » Вторник 02 Ноябрь 2010 14:52:40

Ukraina писал(а):как он может быть выбран, когда еще не все протоколы обработаны местной комиссией.. на вечер только прояснится ситуация.. так что сегодня вечером-завтра можно о чем-то говорить.. а про назначение еще точно рано

По предварительным результатам же. Не обязательно если насчитали что за него проголосовало определённое количество людей, при том что общее количество проголосовавших должно быль известно, то неофициально претендент победил -- остальное досчитают что бы официально объявить. Я одно знаю -- многие говорят что победил Мороз \:D/
Павел

 
Сообщения: 29
Зарегистрирован: Четверг 31 Июль 2008 19:06:55
Откуда: Новомосковск

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение alexus » Вторник 02 Ноябрь 2010 14:57:49

Спостер?гач?: вибори в Укра?н? не в?дпов?дали стандартам Ради ?вропи

02.11.2010 14:16 , ОСТАНН? НОВИНИ
Вибори до орган?в м?сцево? влади в Укра?н?, що в?дбулися 31 жовтня, не в?дпов?дали повною м?рою стандартам Ради ?вропи.

    Про це заявили представники м?с?? спостер?гач?в Ради ?вропи на укра?нських виборах, пов?домля? блог Ради ?вропи ?Human Rights Europe?.

    ?Т?, хто прийняв закон, який уможливив пол?тично незбалансован? склади виборчих ком?с?й ? сприяв, зокрема, скасуванню ре?страц?? кандидат?в в останню мить перед виборами, мали б визнати, що голосування не в?дпов?дало стандартам, як? ми хот?ли побачити, зокрема, вс?м вимогам ?вропейських стандарт?в про чесн?, прозор? ? профес?онально орган?зован? вибори?, - заявив глава делегац?? Конгресу м?сцевих ? рег?ональних влад Ради ?вропи Гудрун МОСЛЕР-ТЬОРНСТРЬОМ.

    ?День голосування продемонстрував слабк?сть нового виборчого закону, прийнятого лише за три м?сяц? до цих вибор?в?, - додав представник Ком?тету рег?он?в ?С Т??т КАЛЛАСВЕЕ.

    Члени делегац?? також висловили стурбован?сть пов?домленнями про те, що фальшив? бюлетен? могли бути ?вкинут?? у скриньки для голосування.

    ?Укра?на вже продемонструвала, що може робити краще, наприклад, п?д час президентських вибор?в цього року?, - п?дкреслила Г.МОСЛЕР-ТЬОРНСТРЬОМ.


Добавлено спустя 40 секунд:

В Азарова прикинули, коли перейдуть на рубл? у торг?вл? з Рос??ю

02.11.2010 14:34 , ОСТАНН? НОВИНИ
М?н?стерство ф?нанс?в Укра?ни веде переговори з рос?йськими банками про перех?д на рубл? при оплат? операц?й у зовн?шн?й торг?вл?.

    Про це в коментар? УН?АН пов?домив м?н?стр ф?нанс?в Фед?р ЯРОШЕНКО.

    В?н в?дзначив, що минулого тижня (27 жовтня ? УН?АН) п?д час зас?дання укра?нсько-рос?йського м?журядового ком?тету з торговельно-економ?чно? сп?впрац? п?д головуванням прем`?р-м?н?стр?в двох кра?н порушувалося питання про перех?д на рубл?.

    ?Прем`?р-м?н?стр вже п?вроку працю? по ц?й тем?, ? я працюю. Я думаю, що наступного року вже можна чогось оч?кувати. Зараз я веду переговори ? з банком ВТБ, ? ?Вн?шекономмбанком?, це системна робота?, - сказав Ф.ЯРОШЕНКО.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение UmNik » Вторник 02 Ноябрь 2010 15:26:16

Нардепи в?дмовилися зв?тувати про сво? витрати :mrgreen:
Верховна рада в?дклала проект закону, який передбачав обов'язкову декларац?ю витрат високопоставлених посадових ос?б.

За проект закону про заходи державного ф?нансового контролю публ?чно? служби ?4472 проголосували т?льки 124 депутати, пов?домля? агентство "Л?ГАБ?знес?нформ".

Пропозиц?ю направити документ на повторне перше читання п?дтримали 295 парламентар??в.

Бют?вець Серг?й Власенко перед голосуванням пояснив, що документ передбача? декларування доход?в ? видатк?в ус?х публ?чних чиновник?в, починаючи в?д депутат?в м?сцевих рад ? зак?нчуючи президентом, а також декларац?? ?х родич?в.

"Якщо ми приймемо цей закон, не зможе вже суддя при?жджати до суду на "Мерседес?" ? говорити, що це "Мерседес" його тещ? чи його мами, яка пропрацювала все життя вчителькою у с?льськ?й школ?", - зазначив в?н.

У ход? обговорення депутат в?д Парт?? рег?он?в ?ван Вернидубов зазначив, що документ не може бути п?дтриманий, оск?льки пропону? надто широке коло суб'?кт?в декларування та занадто великий перел?к об'?кт?в декларац??. :mrgreen:

При цьому в?н звернув увагу на те, що не можна вимагати декларац?? в?д родич?в публ?чних чиновник?в, бо, наприклад, д?ти можуть жити окремо ? бути в конфл?кт? з батьками.

Депутат в?д Блоку Литвина Олег Заруб?нський назвав проект недосконалим ? додав, що документи такого р?вня повинн? бути як?сними.

Голова Верховно? ради Володимир Литвин зазначив, що под?бн? пропозиц?? нер?дко вносяться в парламент "для того, щоб поставити в позиц?ю ?ншу сторону, яка повинна буде виправдовуватися".

Сп?кер п?дкреслив, що законопроект стосу?ться кожного народного депутата, що знаходиться в зал?, ? сл?д приймати закони в ?нтересах кра?ни, а не пол?тично? боротьби. :mrgreen:

За п?дсумками голосування проект про декларац?? витрат п?дтриманий так ? не був.

Кр?м того, депутати в?дправили на повторне перше читання проект закону про конфл?кт ?нтерес?в у д?яльност? публ?чних службовц?в (?4420), який також передбачав декларування високими посадовими особами не т?льки доход?в, але ? витрат, ? проект закону про правила профес?йно? етики на публ?чн?й служб? (?4420- 1), яким пропонувалося визначити поняття конфл?кту ?нтерес?в з метою недопущення використання чиновниками свого службового положення у сво?х особистих ?нтересах.

Також пропонувалося заборонити чиновникам отримувати ц?нн? подарунки.

У першому читанн? ц? законопроекти п?дтримали 60 народних депутат?в ? 111 депутат?в в?дпов?дно.

За те, щоб в?дправити ?х на повторне перше читання, проголосували 294 народних депутата.
_www.epravda.com.ua
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение alexus » Вторник 02 Ноябрь 2010 15:46:05

М?жнародн? спостер?гач?: вибори в Одес? пройшли з фальсиф?кац?ями

02.11.2010 15:30 , ОСТАНН? НОВИНИ
    На виборах в Одес? було багато явних фальсиф?кац?й ? вони не в?дпов?дали м?жнародним нормам, заявля? голова Ком?тету "За в?дкриту демократ?ю" Том НОЛАН.

    Як переда? кореспондент УН?АН, про це в?н сказав вчора на прес-конференц??.

    ?Ми розчарован?, оск?льки ц? вибори можуть посилити негативний ?м?дж Укра?ни?, - в?дзначив глава групи м?жнародних спостер?гач?в, уточнивши, що його оц?нка зумовлена ?великою к?льк?стю порушень безпосередньо у день голосування на виборчих д?льницях, а також минулою н?ччю п?д час п?драхунку голос?в ? доставки бюлетен?в?.

    За словами Т.НОЛАНА, ?понад сто м?жнародних спостер?гач?в мають у сво?му розпорядженн? незаперечн? факти порушень в Одес? чинного законодавства про вибори, а також м?жнародних стандарт?в?.

    На прес-конференц?? прозвучало багато приклад?в грубих порушень в Одес? закону про м?сцев? вибори. Зокрема, ?нший представник Ком?тету, професор Ер?к ХЕРОН з? США в?дзначив: ?Я спостер?гав за виборами в чотирьох пострадянських кра?нах. Але те, що я побачив на виборч?й д?льниц? ? 311 в Одес?, було найг?ршим з баченого за довг? роки мо?? участ? у м?с?ях м?жнародних спостер?гач?в?.

    ?Хоча в це важко пов?рити, але в день голосування ? н?ч п?драхунку голос?в нас, заре?строваних ЦВК представник?в Ком?тету ?За в?дкриту демократ?ю?, не пускали на ряд виборчих д?льниць?, - додав у свою чергу представник Ком?тету з Литви Мантас АДОМЕНАС.

    ?Кр?м того, були випадки залякування, тиску на спостер?гач?в. В?д нас вимагали залишити д?льниц? передчасно, а деяк? ком?с?? в?дмовилися пускати спостер?гач?в на д?льницю без письмового пояснення причин ?х знаходження ? нав?ть ображали?, - в?дзначив в?н, вказавши, що ним, зокрема, заф?ксовано ц?лу низку порушень д?льничною виборчою ком?с??ю ? 181 щодо наявност? невикористаних бюлетен?в.

    ?Наприклад, п?сля того, як невикористан? бюлетен? вже упакували ? запломбували, - уточнив м?жнародний спостер?гач, - було знайдено приблизно 100 незаповнених бюлетен?в для голосування за кандидат?в в депутати по одномандатних округах. Склалося враження, що зроблено це було навмисне", - в?дзначив в?н. ? додав, що члени ком?с?? на деяких д?льницях нав?др?з в?дмовлялися готувати протоколи п?драхунку голос?в п?сля зак?нчення голосування.

    ?П?сля нашого зауваження почати складати протокол т?льки в одн?й з ком?с?й. А в трьох ?нших в?дмовилися. Кр?м того, нам в?дмовлялися надати коп?? протокол?в?, - акцентував М.АДОМЕНАС.

    М?жнародний спостер?гач з Австрал?? Марк ЛЬЮ?С також п?дтвердив, що став св?дком масових порушень на д?льницях, як? в?дв?дав. Зокрема, за його словами, на ДВК ? 147 було виявлено значне перевищення к?лькост? бюлетен?в з голосування за кандидат?в в депутати облради ? по одномандатному мажоритарному округу пор?вняно з к?льк?стю заре?строваних виборц?в. "Причому це перевищення становило 400% загально? к?лькост? голосуючих на д?льниц??, - п?дкреслив в?н.

    Кр?м того, спостер?гач в?дзначив нев?дпов?дност?, заф?ксован? на д?льниц? ? 311. ? зазначив, що "д?льниця закрилася о 22.00, але до 08.00 члени ком?с?? не встигли п?драхувати бюлетен?. За 10 годин вони в?драхували т?льки к?льк?сть невикористаних ? з?псованих бюлетен?в, а також к?льк?сть бюлетен?в з голосами за мера м?ста ? депутат?в по мажоритарних округах. А це ц?лком могло бути в?драховано за 2-3 години", - заявив М.ЛЬЮ?С.

    Спостер?гач з Канади Рон Х?Ч?Й пов?домив, що члени виборчком?в навмисно приховували практично будь-яку ?нформац?ю, яку намагалися одержати м?жнародн? спостер?гач?.

    "Тиждень тому я голосував у нас, в Канад?. Голосування в?дбува?ться в режим? реального часу. Якщо о 20.00 на виборч?й д?льниц? зак?нчу?ться голосування, то о 20.05 вже в?дом? результати. Я упевнений, що жител? Одеси ? Одесько? област? також заслуговують на чесн? ? в?дкрит? вибори?, - п?дбив п?дсумок м?жнародний спостер?гач.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение UmNik » Вторник 02 Ноябрь 2010 19:34:15

Большая разница ? Виктор Янукович
Видео-роликВИДЕО:


Добавлено спустя 53 минуты 30 секунд:
У Януковича вир?шили, що треба переписувати все виборче законодавство
Усе виборче законодавство Укра?ни потребу? зм?н ? приведення його до м?жнародних стандарт?в.

Про це заявила перший заступник глави адм?н?страц?? президента Олена Лукаш, коментуючи створення робочо? групи з удосконалення виборчого законодавства, пов?домля? прес-служба глави держави.

"На даний час система виборчого законодавства в Укра?н? знаходиться на стад?? формування", - зазначила вона.

За словами Лукаш, "необх?дно позбавлятися усталено? в Укра?н? традиц?? зм?нювати напередодн? кожно? виборчо? кампан?? виборч? закони". :mrgreen:

"Така згубна практика призводить до в?дсутност? можливост? заздалег?дь ознайомитись з положеннями закону та належним чином реал?зувати виборч? процедури", - зазначила чиновниця.

Вона вважа?, що це "призводить до б?льшост? орган?зац?йних та техн?чних порушень законодавства п?д час проведення будь-яко? виборчо? кампан?? та позбавля? вс?х суб'?кт?в виборчого процесу у належний спос?б скористатися сво?ми правами".

За словами Лукаш, проведен? 31 жовтня 2010 року м?сцев? вибори "стали найкращим п?дтвердженням цього".

"Прийшов час поставити крапку в протистоянн? м?ж пол?тичними силами, як? кожну виборчу кампан?ю звинувачують одна одну в написанн? виборчих закон?в з метою отримання власно? перемоги", - зазначила чиновниця.

"Необх?дно розпочати процес закладання фундаменту проведення вибор?в на устален?й законодавч?й основ?, положення яко? забезпечуватимуть реал?зац?ю конституц?йних виборчих прав громадян та в?дпов?датимуть м?жнародним виборчим стандартам", - заявила вона.

Лукаш зазначила, що завданням робочо? групи з удосконалення виборчого законодавства буде "не т?льки напрацювання законодавчих акт?в, а й проведення ?х широкого громадського обговорення".
_pravda.com.ua
Рейтинг:16.67%
 
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение alexus » Среда 03 Ноябрь 2010 08:38:08

В Днепропетровске результаты выборов подделывали в туалете

Вторник, 02 Ноября, 2010 11:25 Главная / Местные выборы

    Уже сейчас понятно, что голоса считать будут долго
    #77
    В Днепропетровске результаты выборов подделывали в туалете | Политика | СЕГОДНЯ

    В избирательных комиссиях области лихорадочно подсчитывают голоса граждан. Причем, уже сейчас понятно, что считать будут долго. Как рассказал глава облизбиркома Павел Шандыба, население дружно проигнорировало свой гражданский долг. ?Средняя явка по области составила менее 41%, однако выборы состоялись. Пока в облизбирком не поступило ни одного протокола, поэтому о конкретных результатах политических партий или каких-либо кандидатов говорить я не могу. Сейчас нам известно только то, что уже составлены 75% протоколов в районных избиркомах (районы области. ? Авт.), они поступят к нам завтра?, ? рассказал глава облизбиркома. Кстати, по его словам, активнее всего голосовали именно в сельской местности, где рекорд установил Юрьевский район ? явка более 60%.

    ДНЕПРОПЕТРОВСК. В городской избирательной комиссии пока не готовы назвать даже предварительные данные, информационное пространство сотрясают весьма противоречивые данные различных экзит-полов, по одним из них лидирует Загид Краснов, по другим ? Куличенко (причем в этом случае Краснова обошел и Вячеслав Олейник). Однако по информации наблюдателей, в лидерах сейчас именно Иван Куличенко. Неофициально уже говорят и о том, что регионалы возьмут подавляющее большинство в городском совете, поскольку уверенно лидируют в гонке (называют от 30 до 40%) а оставшиеся кресла в горсовете могут занять их же мажоритарщики. ?Половина депутатов горсовета идет по мажоритарным округам, а здесь кандидаты ?регионов? явно фавориты?, ? считает политолог Андрей Золотарев.

    #77

    ОБЛАСТЬ. Вместе с тем борьба в области ?регионалам? дается тяжело. Если в Кривом Роге и Днепропетровске лидируют представители ПР, то в Днепродзержинске идет нешуточная борьба между бизнесменом-регионалом Станиславом Сафроновым и ?нашеукраинцем? Игорем Лесничим. В Днепродзержинске избирком тоже не спешит объявлять данные, но за ситуацией внимательно следят в горисполкоме, который в любом случае получит нового хозяина (действующий мэр Ярослав Корчевский решил баллотироваться в горсовет по мажоритарке). ?Оба кандидата достаточно известные в городе люди, и разрыв между ними настолько минимален, что очень сложно давать какие-то прогнозы?, ? рассказал наш источник в местном горисполкоме. В Павлограде действующий мэр-регионал Владимир Куклин пока уступает ?сильному украинцу? и экс-мэру Ивану Метелице, который возглавлял город 12 лет. Правда, здесь ситуация не совсем критичная для ПР, поскольку ?Сильная Украина? тоже считается провластной партией. ?Здесь на стороне Метелицы были симпатии горожан, у Куклина ? серьезный антирейтинг. Все, на что он мог надеяться, так это на колоссальный ресурс своей партии?, ? говорит политолог Андрей Клячин. Кроме того, незадолго до голосования свою кандидатуру снял и еще один известный в городе претендент ? бывший глава городской милиции Анатолий Вершина. Это также сыграло в пользу Метелицы.

    В Никополе и Новомосковске в лидерах ? оппозиционеры. После того как из гонки выбыл новомосковский градоначальник Виктор Литвищенко (его обвинили в массовых хищениях), который руководил городом последние 16 лет, в ПР сделали ставку на молодого Дмитрия Глущенко. Но сейчас, по информации горсовета, там лидирует главный ?батькивщинец? города Сергей Мороз. ?Дело в том, что в нашем небольшом городе (70 тысяч населения) последние годы вообще не было публичной политики. Виктор Литвищенко был знаком каждому и конкурентов у него небыло, так что среди кандидатов в мэры горожане увидели много незнакомых лиц. А Сергей Мороз был знаком как депутат горсовета, к тому же активно пиарился?, ? рассказали нам в горисполкоме.

    В Никополе, по информации представителей местного политбомонда, действующий градоначальник (шел от ПР) Сергей Старун, который рулит городом с 1997 года, уступает бизнесмену Руслану Токарю (?Справедливая Украина?). ?Токарь очень известный в городе бизнесмен, а славу он нажил благодаря своей собственной котельной, которая отапливала несколько сотен домов по тарифам, ниже общегородских. По слухам, она работала в убыток, но это оказалось довольно оригинальной агитацией, тем более после того как власти отсудили эту котельную, где ввели общегородские тарифы?, ? рассказывают местные журналисты.

    ?В целом ПР уверенно выиграла кампанию в области. Новому губернатору, по-моему, стоит уже сверлить дырочки для ?звездочки? на погонах. За Никополь и Новомосковск, конечно, могут и пожурить, но в целом результаты партии власти на Днепропетровщине отличные?, ? резюмировал политолог Андрей Золотарев.

    УТАЩИЛ ПРОТОКОЛ В ТУАЛЕТ

    Прошедшие выборы не обошлись в Днепропетровске без многочисленных недочетов и попыток фальсификаций. Так, на участке ?03379 наблюдатели от одной из политических сил заставили членов избирательной комиссии пересчитать голоса. В течение дня наблюдатели здесь насчитали 720 проголосовавших, но после закрытия участка комиссия заявила, что проголосовали 960 человек. После повторного пересчета был выдан новый результат ? 690 человек. ?А на участке ?104 в Индустриальном районе наблюдатели обнаружили мужчину, который в туалете переделывал протокол о результатах голосования. Сейчас он доставлен в милицию и правоохранители выясняют, был ли он членом избирательной комиссии и каким образом к нему в руки попал протокол?, ? сообщил нам глава ассоциации независимых журналистов, которые проводили мониторинг голосования и подсчета результатов Иван Красиков.

    ЗАПОРОЖЬЕ:ЛИДИРУЕТ СИН

    Сенсацией нынешних выборов смело можно назвать развитие событий в Запорожье. Здесь неожиданно для всех лидером избирательной гонки стал председатель местной горорганизации ?Батькивщина? Александр Син, серьезно опередив считавшегося до вчерашнего дня главным претендентом на мэрское кресло регионала и и.о. мэра Владимира Кальцева. Еще два месяца назад основным соперником Кальцева был действующий мэр города, но накануне выборов Евгений Карташов сложил свои полномочия, ?уступив? дорогу Кальцеву. Карташову же предложили место в МИДе Украины, однако регионалам это не помогло.

    В два часа дня огласить предварительные результаты выборов взялся сам Кальцев, перед этим лично поздравив Сина с ?уверенной победой?. По информации и.о. мэра, к обеду в городе было обработано 84% бюллетеней: Владимиру Кальцеву отдали голоса 30,87% избирателей, а Александру Сину ? 37,25%.

    Кореец Син ? родом из Орджоникидзе Днепропетровской области. Ему ? 49 лет. По образованию Александр Ченсанович ? физик, в Запорожье живет почти 30 лет, начинал рядовым инженером и вырос до зама городского головы, а потом был первым заместителем губернатора. ?Он опытный чиновник и харизматичный лидер ? неудивительно, что запорожцы отдают ему свои голоса, а вот Партия Регионов своего противника недооценила. Сина поддерживает не только БЮТ, но еще и коммунисты ? это сильный политальянс, о котором Кальцев не подозревал. Теперь ему вряд ли удастся остаться в ПР. Правда, не исключено, что и сам Син вскоре решит примкнуть к регионалам, ведь быть оппозиционером в этом регионе ? не просто?, ? считает политолог Андрей Золотарев.


Максим Мирошниченко


Добавлено спустя 1 минуту 51 секунду:
UmNik писал(а):Большая разница ? Виктор Янукович

Кстати:
http://www.segodnya.ua/video/14190768.html писал(а):В последнем выпуске российского комедийного шоу "Большая разница", который вышел на российском Первом канале, спародировали образ президента Украины Виктора Януковича. Между тем на украинском канале ICTV, который транслирует "Большую разницу", выпуск вышел без этого сюжета.

Цензурим :!:

Добавлено спустя 17 минут 34 секунды:

После победы Тягнибока русские боятся погромов

    Успех ?свободовцев? на Галичине заставляет задуматься ? как с ними уживется Украина?
    #77
    Они берут власть. Радикальная ?Свобода? Тягнибока стала правящей партией в трех западноукраинских областях. Фото М. Травкин

    Сенсационный взлет радикальной ?Свободы? на Галичине живо обсуждают как в Украине, так и за рубежом. Приход националистов к власти в трех областях западного региона (на Тернопольщине они победили еще в прошлом году на досрочных выборах) заставил заговорить об опасности раскола страны и возможных заварушек. Часть экспертов ожидает дестабилизации как внутри самой Галичины, так и в пределах всей Украины. Вышедшая из-под контроля Галичина может добавить больших хлопот центральной власти. Сейчас все пытаются разобраться, так ли страшен Тягнибок, как его малюют, и чем чреват небывалый подъем правых радикалов в отдельно взятом регионе.

    Неожиданно высокий результат ?Свободы? на Львовщине и Ивано-Франковщине поверг в шок как экспертов, так и самих тягнибоковцев. Источники в их стане признались, что тоже ?обалдели? от такой феноменальной поддержки. За ?Свободу? голосовали не только радикально настроенные галичане, но и сторонники умеренных взглядов. На прошлых выборах во Львовский облсовет Тягнибок взял чуть больше пяти процентов (в их фракции было лишь десять ?штыков?). В этот раз градус поддержки подскочил почти на порядок ? до 30%. Причина такой внезапной любви к ультраправым, по мнению местных политологов, ? в отсутствии альтернативы. В ?мессии?-Ющенко галичане давно разочаровались, популярность Тимошенко, которая после президентских выборов не сумела ?зажечь? свой электорат, также резко упала. Сенсацией во Львове стал большой процент людей Тягнибока, победивших по мажоритарке. Избиратели отдали предпочтение не сильным, авторитетным в городе фигурам, а малоизвестным кандидатам от ?Свободы?. Галичане голосовали не столько за ?Свободу?, сколько против сближения с Россией, за ?мову? и Бандеру. Они убеждены, что Тягнибок сумеет защитить их от власти, которую они не воспринимают.

    МОГУТ УПАСТЬ. Эксперты считают, что после резкого взлета ?Свободу? может ожидать не менее резкое падение. Тягнибоковцы в местных радах увлекутся политикой с прицелом на парламентские выборы, забыв о социалке и экономике. Но на ?мове? с Бандерой далеко не заедешь, избирателям хочется и кушать. ?У них нет квалифицированных кадров, которые могли бы разгрести хозяйственные проблемы?, ? говорит эксперт Романюк. Политологи вспоминают примеры из европейской политики, когда внезапно набравшие очки праворадикальные партии через короткое время с треском проваливались. Кстати, по нашей информации, Тягнибок не претендует на место председателя Львовского облсовета (вместо себя в это кресло хочет посадить своего зама Олега Панькевича), он метит на лидера фракции в парламенте после выборов 2012 года.

    ИДЕОЛОГИЯ. ?Свобода? ? это бывшая социал-национальная партия, поменявшая название на более благозвучное в 2004 году. Поклонники этого ?всеукраинского объединения? исповедуют ультраправые взгляды. Они выступают за приоритетность этнических украинцев на руководящих должностях, антииммиграционные законы, визовый режим с Россией. Их кумиры ? Бандера и СС ?Галичина?. Ранее Тягнибок отличился ксенофобскими высказываниями. В 2004 году он вспомнил членов УПА, которые боролись ?с москалями, немцами, жидвой и с другой нечистью?. После этой реплики его исключили из фракции ?Наша Украина? в парламенте. Со временем Тягнибок смягчил свою радикальную риторику. Но его соратница Ирина Фарион во Львове продолжает подливать масла в огонь. Всем запомнилось, как она ?воспитывала? в детсаду ребят с русскими именами ? Ален, Маш и Миш посылала в ?Московию?.

    ?СВОБОДА? ПОШЛА ПРОТИВ ?ДОНЕЦКИХ?. РУССКИЕ БОЯТСЯ ПОГРОМОВ

    Получив большинство в радах Галичины, ?Свобода? настроена воинственно, а ее активисты уже выступают с резкими заявлениями в присущем им стиле. Легендарная Ирина Фарион, отругавшая детей за русские имена, призывает не допустить во Львов российских и донецких инвесторов (к слову, Львовский стадион к Евро-2012 ударными темпами сейчас строит именно донецкая компания, после прихода которой стройка быстро активизировалась). А из-за расхождений во взглядах ?свободовцы?, как уже писала ?Сегодня?, грозятся уволить переизбранного мэра Андрея Садового. Хотя за него проголосовала почти половина избирателей ? больше, чем за ?Свободу?. Сам Садовой, который всегда отличался своей космополитичностью, в желании сгладить зарождающийся конфликт уже заявил, что программа ?Свободы?, мол, полезная для Львова и почти не отличается от его. Партия Тягнибока, как рассказал нам его зам Олег Панькевич, будет добиваться, чтобы при власти и в большом бизнесе рулили украинцы, по радио и в маршрутках вместо шансона играла украинская музыка. ?Неправильно, что дороги у нас строят турки с зарплатой в разы выше, чем у украинцев?, ? возмущается Панькевич. Но успокоил: ?неукраинцев? ущемлять на Галичине не будут. ?Однако если русский будет диктовать свои права, пхать свои порядки и не будет уважать нашу культуру, то ему надо паковать чемоданы?, ? предупредил один из лидеров ?Свободы?. Панькевич уверяет, что его партия не будет заниматься политиканством, а решит социальные проблемы простых людей.

    БОЯТСЯ. Жители Львова по-разному отнеслись к победе ?Свободы?. Многие довольны, мол, это их ответ ?Чемберлену?-Януковичу. ?Теперь Партия Регионов не станет поднимать вопрос о русском языке и утихомирит Табачника. Будут бояться ?восстания бандеровцев?. А то бы еще чуть-чуть ? и здравствуй, СССР?, ? рассуждает бармен Богдан Мисько. А вот русскоязычное население города забеспокоилось. ?Такое же тревожное чувство было в начале 90-х, когда началось националистическое движение и против русских выкрикивали лозунги, ? признается переводчица с английского Ирина Никифорук. ? Боюсь, националисты сейчас опять завопят ?чемодан-вокзал-Россия?. Не дай бог дойдет до погромов. Точно одно: после этих выборов Львов только усилит свою репутацию ?бандеровского? города, русские туристы будут бояться сюда ехать. Да и в Европе не уважают радикалов?.

    ЕСТЬ ЛИ УГРОЗА СЕПАРАТИЗМА

    Как мы уже писали, Тягнибок считается, с политтехнологической точки зрения, ?удобным? соперником для Виктора Януковича. ?Тягнибок бьет на этнический национализм и поэтому является региональным западноукраинским оппозиционером?, ? считает политолог Юрий Шведа. К тому же выигрыш Тягнибока превращает Галичину в еще большую страшилку в глазах юго-востока и, соответственно, усиливает позиции Партии Регионов. Но у этой ?удобности? есть и обратная сторона. Если Тягнибоку удастся закрепиться в Галичине, он сможет здесь помножить на ноль власть центрального правительства. А отсюда один шаг к реализации одной из самых главных страшилок последнего времени ? т. н. ?галицкого сепаратизма?. Если националистам не удалось построить ?настоящую Украину? в рамках всего государства (уж больно хорошо к ?москалям? относится остальное население), то они могут попытаться ее построить в рамках отдельно взятой Галичины.

    Пока, правда, во Львове в такую перспективу никто не верит. Мол, сначала Тягнибоку надо еще закрепить за собой статус лидера Галичины, а его соратникам пройти испытание властью, не поддавшись на искушение стать ?тушкой? (а это, кстати, реальная перспектива ? перекупка регионалами ?свободовцев? в местных радах; тогда, конечно, никаких потрясений на западе страны не будет). Но, по мнению экспертов, если галичане и дальше будут чувствовать угрозу языку и независимости страны, то радикальные настроения на западе будут нарастать, и тогда отделение возможно. В народе царят двойственные чувства. С одной стороны, галичане не хотят отделяться: Галичина сама по себе не может быть государством. Но часть ?западенцев? считают по-иному. ?Лучше отделиться, чем воссоединиться с Россией. Может, Галичину, отдельно от Украины, быстрее возьмут в Евросоюз?, ? мечтает продавец Анна Пришляк.

Александра Харченко
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение UmNik » Среда 03 Ноябрь 2010 10:24:50

Комун?сти закликали протестувати проти результат?в вибор?в по вс?й Укра?н?
Комун?сти виступили за перерахування бюлетен?в в ус? органи влади по вс?х виборчих ? д?льничних ком?с?ях - насамперед, у Криму.

Члени виборчо? ком?с?? Криму в?д КПУ заявили, що в Криму заф?ксован? численн? випадки погроз, п?дкупу й шантажу, ? що вони не дов?ряють п?дсумковим протоколам по виборах депутат?в Кримського парламенту, пов?домля? ТСН.

У заяв? трьох член?в ТВК говориться, що р?зн? факти вказують на розроблену технологами Парт?? рег?он?в "ц?лу стратег?ю системно? фальсиф?кац??, яка й була покладена в основу проведення вибор?в".

Комун?сти вимагають перерахунку бюлетен?в по голосуванню за кандидат?в у депутати Верховно? ради Криму по кожн?й виборч?й д?льниц?, як по багатомандатному виборчому окруз?, так ? по одномандатних мажоритарних округах.

Л?дер кримських комун?ст?в Леон?д Грач висловив п?дтримку луганським комун?стам, як? "повстали проти беззаконня рег?онал?в", ? закликав укра?нц?в до масового страйку.

Грач назвав протестн? акц?? комун?ст?в у Луганську "?диним правильним кроком, ?накше н?хто цей шабаш не зупинить".

Л?дер кримських комун?ст?в зазначив, що зараз у ход? п?драхунку голос?в ф?ксу?ться зростання подальших д?й рег?онал?в щодо фальсиф?кац?? результат?в, ?де переписування протокол?в.

Грач також закликав укра?нц?в до масового страйку. "Якщо не будуть почут? наш вимоги, заклика?мо вс?х до масового страйку - по вс?й Укра?н?", - заявив в?н.

Ран?ше комун?сти заявили, що не визнають результати вибор?в у Луганську м?ськраду й на посаду мера Луганська, якщо нав?ть ?хн?й кандидат вигра?.

"Ми не визна?мо вибор?в, нав?ть якщо вигра?мо. Тако? к?лькост? зухвалих ? в?двертих фальсиф?кац?й ще не було", - заявив кандидат у мери Луганська в?д Компарт?? Сп?ридон К?л?нкаров.

За даними кандидата в депутати Лугансько? м?ськради Володимира Медяника, спостер?гачами в?д КПУ складено близько 2 тисяч протокол?в про порушення.
_pravda.com.ua


Парт?я рег?он?в готу? парламентськ? вибори на 2011 р?к?
Конституц?йний Суд у найближчий м?сяць назве дату наступних парламентських вибор?в.

Нова виборча кампан?я може стартувати вже на початку наступного року, пише газета "Дело", посилаючись на експерт?в.

КС 2 листопада визнав нев?дкладним розгляд питання про дату наступних парламентських вибор?в. Таке формулювання означа?, що суд скоротить строк розгляду з належних 3-х до 1-го м?сяця. Тобто, уже до 1 грудня цього року ма? стати зрозум?ло, коли будуть нов? вибори.

Такий посп?х може бути пов'язаний ?з нам?ром Парт?? рег?он?в провести ц? вибори вже у 2011 роц?, а не в 2012-му, пише газета. На ?? думку, високий результат представник?в влади на м?сцевих виборах п?дштовху? пропрезидентську команду до закр?плення усп?ху.

Про те, що вар?ант вибор?в у 2011 роц? влада реально розгляда?, св?дчить ? остання заява представника президента у Верховн?й Рад?, депутата в?д Парт?? рег?он?в Юр?я М?рошниченка. На його думку, нема? п?дстав говорити про парламентськ? вибори в 2012 роц?.

"Конституц?я Укра?ни передбача? строк повноважень Верховно? Ради чотири роки. ? якщо не буде внесено зм?н до Конституц??, подоба?ться це нам чи не подоба?ться, ми повинн? йти на вибори", - констатував парламентар.

Реальним проведення вибор?в в 2011 роц? вважа? й низка експерт?в.

"Ран?ше Парт?я рег?он?в схилялася до проведення парламентських вибор?в у 2012 роц?, але зараз, наск?льки мен? в?домо, розгляда?ться також ? ?нший вар?ант розвитку под?й - вибори в 2011 роц?. До цього "рег?онл?в" може п?дштовхувати усп?х на м?сцевих виборах", - сказав пол?толог, професор Олекс?й Гарань.

Пол?толог Тарас Березовець також упевнений, що на хвил? усп?ху Парт?я рег?он?в може пол?пшити сво? позиц?? в парламент?. При цьому в?н прогнозу?, що вибори в?дбудуться не навесн?, а восени 2011 року - р?вно через 4 роки п?сля минуло? парламентсько? кампан??.

Експерт поясню?: восени 2011 року будуть п?дходити строки в?дкриття низки ?нфраструктурних об'?кт?в у рамках п?дготовки до чемп?онату ?вро-2012, як? допоможуть влад? набрати електоральн? окуляри.

Екс-суддя Конституц?йного Суду Микола Козюбра упевнений, що проведення парламентських вибор?в у 2011 роц? в?дпов?да? чинн?й Конституц??. Якщо ж суд в?дкладе вибори в парламент на 2012 р?к - це буде суто пол?тичним р?шенням, вважа? суддя.

У сам?й Парт?? рег?он?в поки не сформована ?дина думка щодо дати вибор?в. Як заявив голова парламентського ком?тету з правосуддя Серг?й К?валов, "Верховна Рада вповноважена працювати повний 5-р?чний терм?н - до 2012 року включно".

Вт?м, не виключають ? проведення вибор?в у парламент у 2015 роц?, одночасно з президентською кампан??ю. :mrgreen: Серед прихильник?в такого вар?анта, наприклад, - нардеп в?д Парт?? рег?он?в Валентин Зубов, який пройшов у Раду за списком Блоку Тимошенко. На його думку, част? вибори обтяжлив? для економ?ки. :mrgreen:
_pravda.com.ua
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Украина после местных выборов - 2010

Сообщение alexus » Четверг 04 Ноябрь 2010 09:28:01

В области определилась пятерка партий-лидеров

03.11.2010

На сегодняшний день в областную избирательную комиссию 22 из 35 территориальных комиссий сдали свои протоколы. Поступившие данные отображают мнение лишь 24% избирателей, ведь по самым крупным округам, таким как Днепропетровск, Днепродзержинск, Кривой Рог и Павлоград протоколы еще обрабатывают.

?К нам уже поступило 62% протоколов по выборам в облсовет, свои документы привезли 22 из 35-ти ТИК, - рассказал сегодня председатель областной территориальной избирательной комиссии Павел Шандыба. ? Преимущественно это округи, где небольшая численность населения, во всех этих протоколах отражено мнение 24% избирателей области?.

По данным обработанных протоколов против всех проголосовали 10,28%. Недействительных бюллетеней ? 3,19%. Определились и партии-лидеры, преодолевшие 3% барьер. По данным обработанных протоколов лидирует ?Парт?я рег?он?в? - 54,2% голосов, на втором месте ?Батьк?вщина? - 9,77%, на третьем ?Сильна Укра?на? - 9,17%, на четвертом ?Комун?стична парт?я? - 8% и замыкает пятерку ? ?Фронт зм?н? с 4,89%.

По мнению Павла Шандыбы с поступлением оставшихся протоколов ситуация с расстановкой политических сил вряд ли изменится, разве что остается интрига с депутатами, которые избирались по мажоритарным спискам. На сегодняшний день в облсовет проходят 30 ?мажоритарщиков-регионалов? и по одному от ?Сильна Укра?на?, ?Народна парт?я?, ?Фронт зм?н?, ?Комун?стична парт?я?.

По информации председателя областной комиссии, кандидаты-регионалы лидируют со значительным отрывом. Например, по 36 округу Александр Вилкул набрал 8093 голоса, тогда как его три оппонента взяли лишь по 425, 70 и 169 голосов избирателей.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

След.

Вернуться в Политика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron