Список форумов   FAQ   Поиск  
  Вход
Список форумов Город Новомосковск Городские новости и события

Якщо на виборах переможе "Партія рабовласників"

Городские новости, события, анонсы, приглашения (события могут быть не только городского масштаба...)
Правила форума
Для доступа в это раздел форума нужно вступить в группу Политики, тогда у вас появится возможность отвечать на сообщения и создавать темы. Вновь зарегистрированные и "сомнительные" пользователи в группу не допускаются! Доступ к разделу пока что открыт для всех!

Якщо на виборах переможе "Партія рабовласників"

Сообщение vengeance » Пятница 13 Апрель 2012 12:52:35

Якщо на виборах переможе "Партія рабовласників", українські діти перетворяться у безземельних рабів

Вікторія Шилова: «Якщо на виборах переможе "Партія рабовласників", українські діти перетворяться у безземельних рабів»

- Нещодавно міністр охорони здоров’я бадьоро відзвітував, що перший етап впровадження медичної реформи в пілотних областях майже завершено. Ви неодноразово заявляли, що така медреформа - це геноцид проти українців. Невже не бачите нічого позитивного у реформуванні?

- Я всім серцем бажаю, щоб наші керівники нарешті звернули свою увагу на медичну галузь і зрозуміли, що їхнє реформування призведе до вимирання народу. Як у нас виходить? В Києві вирішили, що треба реформувати. Губернатор сам запропонував Дніпропетровську область для експериментів, бо в нас же повинен бути «регіон - лідер». Тому наші реформатори, намагаючись вислужитися перед керівниками держави та заробити собі політичні дивіденди, не розібравшись в ситуації, почали рубити з плеча. В результаті постраждали прості люди, особливо ті, хто живе в сільській місцевості, тому що районні лікарні, поліклініки, стаціонари, пологові будинки та ФАПи закриваються під красивими лозунгами про реформування медицини. Я, на відміну від високих чиновників, які сидячі в позолочених кабінетах, вирішують долі людей, постійно спілкуюсь з мешканцями Дніпропетровщини. Так було і коли я займала посаду заступника голови обласної ради, і це продовжується зараз, після мого звільнення, яке я як раз і пов’язую в тому числі з моїм неприйняттям медичної реформи.
_ttp://samara.dp.ua/content/view/583/53/
vengeance

 
Сообщения: 408
Зарегистрирован: Воскресенье 10 Май 2009 09:41:43

Вернуться в Городские новости и события

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron