Список форумов   FAQ   Поиск  
  Вход
Список форумов Город Новомосковск Городские новости и события

Сповідь Новомсковського шахрая Дмитра Будима (ВИДЕО)

Городские новости, события, анонсы, приглашения (события могут быть не только городского масштаба...)
Правила форума
Для доступа в это раздел форума нужно вступить в группу Политики, тогда у вас появится возможность отвечать на сообщения и создавать темы. Вновь зарегистрированные и "сомнительные" пользователи в группу не допускаются! Доступ к разделу пока что открыт для всех!

Сповідь Новомсковського шахрая Дмитра Будима (ВИДЕО)

Сообщение vengeance » Среда 31 Июль 2013 19:28:55

Не думайте, що я з’їхав з глузду або обріхую себе, насправді у мене нічний приступ чесності.
Цю всю інформацію можуть підтвердити інші люди.
По-перше, людина я аморальна, я зраджував свою дружину Ірину з дружиною мого кращого друга Володимира, — Ларисою Якимчик (Чайка), яку потім кинув. Це може підтвердити моя Ірця.
В Новомосковську націоналісти мене вже знають, як шахрая, — інформацію може підтвердити голова міської Свободи Карачєнцев.
Також я кинув керівника фонду УПА Андрія Подільського на 400 гривень, взяв у нього в борг чотири годинники і друковану продукцію. Кльово промутився з ветеранами УПА Новомосковська, купив їм продуктові набори за їх же гроші, щоб вони мене підтримали на голову обласного КУНу… Не вірите? Спитайте в них самі…
Отака я тварюка.
За то Ірця задоволена, вона теж любить гроші, вони заради них на все згодна. Тому ми і разом. Щоправда тепер я готуюсь поїхати на зону, бо брав з людей гроші на металопластикові вікна. Гроші то брав, а вікна не давав. От так я зрубав ще близько 6 тисяч кусків. А шо жити ж треба якось… Але Новомосковський суд впаяв мені три роки і я поїду на зону, а Ірка залишиться на волі, а це обідно.
Правда у Тетяни Невської з Дніпра, її можна розшукати через фейсбук, я видурив 25 тисяч гривень на хабар суддям Апеляційного суду, можливо ще і пронесе. З лохами ж так класно живеться на волі. А шо я не один такий, а без лоха, вона і жизнь плоха!!!
У мене принципів немає в принципі, останнє до чого я додумався взяти людей на роботу на свою охоронну фірму, серед них і священика, їх я теж кинув, не виплативши гроші, близько 2-тисяч гривень.
Якщо ж згадати минуле, воно в мене славне-славне. Чого варті робітники Дніпродзержинського автобусного заводу, яких я теж кинув і теж на круглу копієчку, можете їх про це теж самі розпитати.
Отак і живу…

Дмитро Будим

Видео : _ttp://nasamari.com/novosti/3223-spovid ... video.html
Вложения
474452_344338072331876_448189933_o-300x225.jpg
474452_344338072331876_448189933_o-300x225.jpg (23.92 КБ) Просмотров: 1046
vengeance

 
Сообщения: 408
Зарегистрирован: Воскресенье 10 Май 2009 09:41:43

Вернуться в Городские новости и события

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron