Список форумов   FAQ   Поиск  
  Вход
Список форумов Разное Политика

Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Обсуждение политики и все что с ней связано.
Правила форума
Для доступа в это раздел форума нужно вступить в группу Политики, тогда у вас появится возможность отвечать на сообщения и создавать темы.
Вновь зарегистрированные и "сомнительные" пользователи в группу не допускаются!

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение BAHb.OK » Четверг 20 Январь 2011 16:50:41

А ?м 6лядь подавай москальську мову державною, Крим, л?таки, газотранспортну систему ? т.д. ](*,)
BAHb.OK

 
Сообщения: 1745
Зарегистрирован: Четверг 24 Август 2006 13:13:34
Откуда: зв?дси

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Понедельник 24 Январь 2011 15:30:23

Борис Н?мцов: Пут?н ус?х укра?нц?в вважа? бандер?вцями

24.01.2011 14:30 Роман Цимбалюк, ТОП

Укра?на руха?ться в тому ж напрямку, що й Рос?я ? це буде катастрофа для мо?? улюблено? Укра?ни. Чому укра?нська влада терпить те, що Пут?н творить з укра?нцями Рос???..

    На запитання УН?АН в?дпов?в рос?йський опозиц?онер Борис Н?мцов.

    У ПУТ?НА Й СУРКОВА З ГОЛОВОЮ НЕ ВСЕ ГАРАЗД

    Пане Борисе, чому в самий переддень Нового року в Москв? було затримано, а п?зн?ше арештовано практично вс?х рос?йських опозиц?онер?в , у тому числ? й Вас?

    Це була акц?я залякування опозиц?? напередодн? майбутн?х парламентських ? президентських вибор?в. Влада думала, що таким чином нас можна деморал?зувати, залякати. Але не деморал?зували ? не залякали. Навпаки ? ми стали б?льше упевненими в сво?й правот?.

    Але, з ?ншого боку, таким чином вам зробили хорошу рекламу. Наск?льки мен? в?домо, п?сля вашого зв?льнення до Вас вишикувалася черга з ?вропейських ЗМ?...

    Справа в тому, що ?нтелект рос?йсько? влади стр?мко пада?, деграду? кра?на ? державн? ?нститути, деграду? ?нтелектуальний р?вень Пут?на ? Суркова (Владислав Сурков ? перший заступник глави Адм?н?страц?? президента РФ, який в?дпов?да? за внутр?шню пол?тику. ? Авт.). Треба розум?ти, що в 2000 роц? це були зовс?м ?нш? люди. Але в?дсутн?сть пол?тично? конкуренц??, багатор?чне перебування у влад?, нечуване пограбування кра?ни цим угрупуванням привело до абсолютно? неадекватност? ? отуп?ння людей, як? управляють Рос??ю. Тому вони не в?дають, що творять. Якби у них з головою було все гаразд, вони б н?коли в житт? так? р?шення не ухвалювали. Але проблема в тому, що у них не все гаразд.

    ГРОМАДЯНИ РОС?? ВЗАГАЛ? НЕ МАЮТЬ Н?ЯКИХ ПРАВ

    Ви заявили , що продовжите свою пол?тичну боротьбу. Зокрема, 31 с?чня знову вийдете на Тр?умфальну площу на захист 31-о? статт? рос?йсько? конституц??. Не ма?те побоювань, що знову ?загримите? на 15 д?б?

    Справа в тому, що, з побоюваннями чи без, я не можу в?дступати. За мною м?льйони людей, ? захищати конституц?ю ? справа не просто важлива ? благородна, а справа абсолютна необх?дна для кра?ни. Пут?н розтоптав, розтерзав, буквально розгриз зубами конституц?ю. Люди в Рос?? взагал? не мають н?яких прав, н?яких можливостей захистити себе. В?н знищив суд. Такого ?нституту в Рос?? вже нема?. ? в ц?й ситуац?? нам малодушно сид?ти на кухн? з попкорном ? попивати пиво - абсолютно не допустимо. Тому я обов'язково вийду.

    Чи ? загроза? Загроза ?, але мене це не зупинить.

    Ви сказали, що Вас п?дтримують м?льйони рос?ян. Наск?льки загалом, за Вашими оц?нками, великий так званий протестний електорат у Рос?? сьогодн??

    Незважаючи на жорстку цензуру, незважаючи на чорний п?ар, який ведеться проти опозиц??, незважаючи на величезн? грош?, як? вид?ля? угрупування Пут?на для боротьби з ?накодумцями, незважаючи на спецслужби, омон?вск? багнети ? так дал?, ? опитування. Коли ми створювали коал?ц?ю ? Парт?ю народно? свободи, то Левада-Центр пров?в опитування, яке показу?, що за нас готов? проголосувати до 19% рос?ян. Це близько 20 млн. дорослого населення. Не думаю, що соц?олог?чна служба, яка поважа? себе, буде нам щось приписувати. При тому що ми т?льки почали створювати парт?ю, ? цей процес ще не зак?нчено. Нам ще належить провести в 50 рег?онах конференц?? ? в?ддати в кв?тн? документи на ре?страц?ю.

    УКРА?НА РУХА?ТЬСЯ В ТОМУ Ж НАПРЯМКУ, ЩО Й РОС?Я ? ЦЕ БУДЕ КАТАСТРОФА ДЛЯ МО?? УЛЮБЛЕНО? УКРА?НИ

    Як? методи пол?тично? боротьби Ви використовуватимете, якщо врахувати, що, окр?м рад?останц?? ?Эхо Москвы? й ?нод? каналу РЕН-ТБ, вих?д на ?нш? ЗМ?, в першу чергу загальнорос?йськ?, вам закритий? Як Ви доноситимете сво? ?де? електорату?


    Справа не в ЗМ?, а в наших д?ях. У Рос?? абсолютно знищений парламент як ?нститут. Це не м?сце для дискус?й, кра?на вже теж не м?сце для дискус?й, як ви зна?те. На превеликий жаль, Укра?на руха?ться в цьому напрямку, причому швидше, н?ж я думав. Не дай Бог вам д?йти до пут?нсько-лукашенк?вського р?вня держави. Це буде катастрофа для мо?? улюблено? Укра?ни.

    Якщо повернутися до питання, то вважаю, що найб?льш ефективними ? вуличн? форми протесту. Це ?дине, що чу? влада ? що д?йсно виклика? повагу в людей. Тому, ми продовжуватимемо протестну активн?сть. Висувати вимоги в?дставки Пут?на, розпуску Думи ? нових вибор?в, реформи спецслужби, виборност? губернатор?в ? ре?страц?? опозиц??. Кр?м того, ми зараз готу?мо великий м?тинг демократично? опозиц?? 16 кв?тня. Ми хочемо, щоб це була сол?дна акц?я ? не тисяча, не п?втори, а значно б?льше людей.

    Разом ?з протестною активн?стю, це просв?тницька робота. Брошура ?Путин. Итоги? видана м?льйонним тиражем, ? це найб?льший опозиц?йний проект у Рос??. Зараз ми готу?мо в рамках Парт?? народно? свободи нову незалежну допов?дь, яка називатиметься ?Путин. Коррупция?. Ми там розпов?мо про казкове збагачення дружк?в Пут?на з кооперативу ?Озеро?, про його роботу в санкт-петербурзьк?й мер??. Друз?в, як? з ним служили в КДБ. Така просв?тницька робота в?дкри? багатьом рос?янам оч? на д?йсну суть пут?н?зму ? Пут?на особисто.

    Трет?й напрям ? це рег?они. У нас у рег?онах 50 орган?зац?й, ми вважа?мо, що рег?ональна протестна активн?сть нарощуватиметься. Теми, як? ми п?дн?матимемо, будуть абсолютно конкретними. Якщо це ?ркутськ ? то мова п?де про захист озера Байкал, якщо це Кал?н?нград ? те це боротьба з корупц?онерами, як? не дають ан? б?знесменам, ан? перес?чним громадянам, нормально жити. Якщо це Петербург ? те це боротьба за м?сто, яке гине п?д кер?вництвом пан? Матв??нко. Ми вважа?мо, що разом ?з загальнопол?тичними вимогами в кожному рег?он? треба п?дн?мати сво? проблеми, як? хвилюють людей.

    Ми добиватимемося ре?страц?? парт??, ? висування ?диного кандидата в президенти.

    А що стосу?ться ЗМ?, то наш? ресурси д?йсно обмежен?. Ми в так званому ?стоп-лист?? Суркова ? Пут?на. Наприклад, висв?тлення мого арешту категорично заборонене державними каналами. Причому мен? це сказали журнал?сти цих держканал?в, як? хот?ли з укра?нськими й ?ншими зах?дними колегами це висв?тлити. Категорична заборона.

    Як? у нас ? можливост? в ЗМ?? Це ?нтернет, це к?лька газет. Зокрема ?Новая газета?, ?Коммерсант?, з обмеженнями ?Независимая газета? ? ?Ведомости?. Також це глянцев? журнали: як не парадоксально, журнал ?QG?, чолов?чий журнал ?Максим?, журнал ?Esquire?, де нема? цензури. Також рад?останц?? ?Рад?о Свобода? ? ?Эхо Москвы?, ?Б?знес ФМ? меншою м?рою ?Коммерсант ФМ?, ?нод? рад?о ?Серебряный дождь?, хоча достатньо р?дко.

    Кр?м того, рег?ональн? незалежн? ЗМ?, що залишилися в живих рег?ональн? телеканали м?ст ?ваново, Володимир, Томськ, також рег?ональн? газети й ?нформагентства.

    Я можу прямо сказати, що цього явно недостатньо. Т?льки сидячи в Москв?, чогось у кра?н? добитися важко, тому я для себе планую ?нтенсивн? по?здки по кра?н?. За минулий р?к в рамках презентац?? ?Путин. Итоги? я побував у 25 рег?онах Рос?? ? маю нам?р продовжити цю практику цього року.

    Як в?домо, Укра?на ? не Рос?я... Якщо у нас багато пол?тичних парт?й, то у вас ?з цим складн?ше, ? досить складно заре?струвати нову парт?ю. Яка ймов?рн?сть того, що Вам вдасться заре?струватися в М?н?юст? Рос?? ? взяти участь у виборах?


    Питання ре?страц?? парт?й у Рос?? не юридичне, а пол?тичне. Ми, безумовно, зробимо все, що треба зробити в рамках пут?нського дракон?вського законодавства про парт??. Зберемо 45 тис. член?в, проведемо 50 конференц?й у рег?онах, подамо в?дпов?дн? документи в М?н?юст. Все ми це зробимо, проте р?шення ухвалюватиметься пол?тичне. Судячи з неадекватност? влади, ?? парано?дальност?, коли закриваються укра?нська б?бл?отека в Москв? ? орган?зац?? укра?нц?в у Рос??, пан Пут?н вс?х укра?нц?в бандер?вцями вважа?.

    Судячи з р?вня неадекватност? влади, ймов?рн?сть ре?страц?? парт?? невелика, але ми цей шлях повинн? пройти, ? ми це зробимо. Якщо вони нас не ре?струють, то тим самим за п?вроку до вибор?в оголосять, що вибори нелег?тимн?. Адже таким чином найб?льш значуща демократична опозиц?я до вибор?в не буде допущена. Те ж саме стосу?ться ? висунення кандидат?в у президенти. Ми висуватимемо ?диного кандидата в?д демократично? опозиц??, ? його нере?страц?я означатиме нелег?тимн?сть обрання президента. Ми обидва сценар?? розгляда?мо як робоч?. Тобто нере?страц?я означа? бойкот вибор?в, оск?льки вони нелег?тимн?, ре?страц?я ? означа? боротьбу за повернення Рос?? на конституц?йний, правовий шлях.

    НЕ РОЗУМ?Ю, ЧОМУ УКРА?НСЬКА ВЛАДА ТЕРПИТЬ ТЕ, ЩО ПУТ?Н ТВОРИТЬ З УКРА?НЦЯМИ РОС??

    Ви згадали про Б?бл?отеку укра?нсько? л?тератури в Москв?. Що ви дума?те з приводу ?? пересл?дувань, про л?кв?дац?ю д?аспорних орган?зац?й ? ФНКА УР ? ОУР . Для чого це робиться?


    Я вважаю, що це ознаки глибоко? парано? рос?йського режиму. Я вважаю, що укра?нська влада ? опозиц?я, п?дкреслюю ? ? опозиц?я, тобто Янукович разом з Тимошенко, разом з Тягнибоком, разом з? вс?ма ?ншими повинн? жорстко поставити вимогу Пут?ну припинити пересл?дування укра?нських орган?зац?й Рос?? ? укра?нсько? б?бл?отеки. Його л?кувати треба.

    Я вважаю, що д?? укра?нсько? влади ? опозиц?? повинн? бути абсолютно недвозначними ? сп?льними, тому що йдеться про наступ на укра?нську культуру ? укра?нську державн?сть. Я не розум?ю, як так звана горда влада Укра?ни може все це терп?ти. Чого вони мовчать?

    УКРА?НЦ? ПОВИНН? ЗАВАДИТИ ПУТ??Н?ЗАЦ?? РОС??

    Як дума?те, Укра?на може повторити пол?тичний шлях Рос???


    Укра?на руха?ться в б?к Рос??. Це смертельно небезпечний для Укра?ни рух, ? патр?оти Укра?ни ? люди з? здоровим глуздом повинн? завадити ось ц?й пут?н?зац?? Укра?ни. Я розум?ю Януковича, йому головне захопити владу за всяку ц?ну ? ?? утримувати якомога довше. Не в?д великого розуму в?н це робить, на м?й погляд, ? к?нчить погано. Хай подивиться краще, куди ви?хав президент Тун?су ? куди йому, б?долаз?, доведеться ?хати. Хай подивиться, як зараз ставляться до Лукашенка в усьому св?т?. Не треба йому цю маячню повторювати. Я розум?ю, що демократичною кра?ною управляти складн?ше, треба враховувати думку оточуючих, йти на компром?си, треба вислуховувати глибоко непри?мних людей, треба сл?дувати правилам, а не поняттям, що для Януковича особливо важко, оск?льки у нього минуле ?нше. Там поняття в основному, а не правила.

    Т?льки на шляху до демократ?? ? захисту людей Укра?на стане процв?таючою кра?ною, а укра?нськ? люди житимуть краще за рос?ян ? якщо у нас залишиться диктатура.

    Ми чомусь не вчимося на чужих помилках ? повторю?мо ?х. Не треба цього робити.

    Я б хот?в сказати, що пересл?дування укра?нсько? опозиц?? зараз (уважно стежу за цим, хоча мене складно в?днести до великих шанувальник?в Юл?? Володимир?вни Тимошенко), чим би воно не було мотивоване, веде до встановлення диктатури. Я не вважаю Тимошенко святою ? не збираюся бути ?? адвокатом, але можу сказати, що те, що зараз в?дбува?ться (масове пересл?дування укра?нсько? опозиц??), ? це пряма дорога до диктатури, а значить ? до убогост? ? безправ'я. Тому пол?тично мотивован? процеси треба зак?нчувати.

    МЕДВЕД?В ТРИ РОКИ ПРАЦЮ? ПРЕЗИДЕНТОМ, АЛЕ ТАК НИМ ? НЕ СТАВ

    Ви говорили, що Рос?я вступа? у виборчий процес. При цьому, як говорять у владному тандем? Медвед?ва ? Пут?на, з часом визначать, хто ж з них балотуватиметься. На Вашу думку, хто з цих рос?йських пол?тик?в висуне свою кандидатуру? ? взагал?, яка роль президента Рос?? в сьогодн?шн?х рос?йських реал?ях?


    Медвед?в майже три роки працю? президентом, але так ним ? не став. Його н?хто серйозно не сприйма?. В?н говорить, що не треба втручатися в р?шення суду, а Пут?н говорить, що ?злод?й? повинен сид?ти в тюрм?. ?, врешт?-решт, суддя Дан?лкин садить Ходорковського на 14 рок?в. Медвед?в каже, що свобода краща, н?ж несвобода, а мене закривають у кл?тку перед Новим роком ? тримають у нацистських умовах. Тобто цю людину н?хто президентом не вважа?. Думаю, для нього це особиста трагед?я. Медвед?в м?г стати президентом, якби помилував Ходорковського, в?дм?нив цензуру, зв?льнив Пут?на з роботи, для цього йому нав?ть парламент не потр?бний. А так в?н справля? враження людини дуже слабко? ? жалюг?дно?.

    Безумовно, ? Пут?н, ? Медвед?в хочуть с?сти в президентське кр?сло. Причому, думаю, р?вень бажання приблизно однаковий. На сьогодн? об'?ктивн? шанси захопити це кр?сло ма? Пут?н. Оц?нюю його шанси як 90%, а шанси Медвед?ва ? 10%. Пут?н контролю? спецслужби, б?знес, найб?льш? мед?аресурси, губернатор?в. Тобто вс? серйозн? р?шення, зокрема вирок Ходорковському, наш? арешти ? це все вир?шував Пут?н. Медвед?в у цей час на лижах катався, в Тв?ттер? грався, можливо, в блоз? сво?му писав.

    НА МЕНЕ В ГЕНПРОКУРАТУРУ НАПИСАВ ДОНОС СУРКОВСЬКИЙ П?ВНИК

    Виходячи з цього, як? шанси у демократично? або, як кажуть ваш? опоненти, ?несистемно? опозиц????


    Нам ?х су?та п?дкилимна, кремл?вська боротьба не ц?кава. Нам однаково. У нас абсолютно св?й порядок денний, ? ми абсолютно не згодн? з ?х курсом на маф?озну державу, яку вони побудували. У нас ? своя програма виведення кра?ни з цього якнайглибшого розвалу, в який Пут?н разом з Медвед?вим ?? вверг. Нам однаково, що вони вир?шуватимуть. Ми д?ятимемо в рамках т??? рознарядки, про яку я розпов?в.

    Деяк? рос?йськ? депутати попросили Генпрокуратуру Рос?? перев?рити, чи не ф?нансують Вас з-за кордону.

    Я знаю, це зробив депутат Б?ляков. Це в?дома ?ш?стка? сурковська. До реч?, його декларац?я про доходи абсолютно брехлива, оск?льки в нього ц?лий парк автомоб?л?в, який може мати т?льки м?льярдер, а в?н каже, що живе на зарплату л?каря. Це звичайний сурковський п?вник. В?н написав у генпрокуратуру донос. Мен? подоба?ться, що в?н це зробив. Можу вам по секрету пов?домити, що я н?коли в житт? не одержував жодно? коп?йки з-за кордону. Я чудово знаю, що це незаконно. Я один з головних супротивник?в д?ючого режиму ? знаю, що в Пут?на д?? принцип ?друзям ? все, ворогам ? беззаконня?. Тому закон порушувати в так?й ситуац?? категорично н?кому не рекомендую ? сам дотримуюся цього принципу. Отже з нетерп?нням чекаю в?дпов?д? з Генерально? прокуратури. Дуже спод?ваюся, що пан Б?ляков цю в?дпов?дь оприлюднить, а не тихо ховатиме ?? у себе в сервант?.

    Можете нам сказати, за як? кошти ви живете зараз?

    Я вже в?дпов?дав на це запитання у себе в блоз? . Повторюю, я 13 рок?в не працюю в уряд?. ? за цей час заробив грошей, чого ? вам бажаю. Перша вдала ?нвестиц?я ? к?нець 98-го року ? куп?вля акц?й Газпрому. Тод? вони коштували 10-15 цент?в за штуку, а пот?м п?дн?малися в ц?н? до 10 дол. Грош? на куп?влю цих акц?й ? 60 тис. дол. ? я заробив читанням лекц?й у ?вропейських ? американських ун?верситетах.

    У 2004 ? 2006-м я займався буд?вництвом комерц?йно? нерухомост? в Москв? разом з ?горем Л?ншицем (концерн ?Нефтяной?, при цьому н?коли не працював у Банку ?Нефтяной? всупереч твердженням сурковських пропагандист?в). Ми побудували великий оф?сний центр ?Бронная-плаза? ? ?Серебряный город? на Серебрян?чеськ?й набережн?й.

    Кр?м того, впродовж останн?х рок?в я активно ?нвестую в рос?йський фондовий ринок ? це ?диний б?знес, який пут?нське угрупування в?дняти у мене не може. ?накше треба закривати б?ржу ? в?дбирати у вс?х комп'ютери.

    Що стосу?ться декларац??, де вказаний дох?д у 6 млн. долар?в. Зг?дно з правилами, що д?ють у Рос??, це саме дох?д, а не прибуток, який я одержав, торгуючи акц?ями. Тобто це сума кошт?в, яку я одержав, продаючи акц??. Т?льки треба мати на уваз?, що я ?х ще й купував. Причому протягом року я багато раз?в купував ? продавав р?зн? акц?? на ринку. Якщо у вас ? тисяча рубл?в, ? ви протягом року м?льйон раз?в купували на цю суму акц?? ? продавали ?х, ? то в декларац?? ви повинн? будете вказати м?льярд як дох?д. Отже цифра, представлена в декларац??, до мого чистого р?чного доходу н?якого в?дношення не ма?.

Розмовляв Роман Цимбалюк, власкор УН?АН у Рос??
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение UmNik » Понедельник 24 Январь 2011 19:40:50

Мер Москви налаштований п?дтримати укра?нську б?бл?отеку
Уряд Москви налаштований продовжувати п?дтримку д?яльност? Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури.

Про це власному кореспонденту УН?АН у Рос?? пов?домили у Посольств? Укра?ни в Москв? за п?дсумками сьогодн?шньо? зустр?ч? Надзвичайного ? Повноважного Посла Укра?ни в Рос?? Володимира ?ЛЬЧЕНКА з мером Москви Серг??м СОБЯН?НИМ.

?С.СОБЯН?Н заявив, що Уряд Москви налаштований продовжувати п?дтримувати д?яльн?сть Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури м. Москви?, - йдеться у пов?домленн? посольства.

Як п?дкреслювалося п?д час зустр?ч? в мер?? Москви, на сьогодн? укра?нц? становлять найчисельн?шу нац?ональну меншину столиц? Рос??. Вони активно працюють в ус?х найважлив?ших сферах сусп?льного життя ? пол?тиц?, державному управл?нн?, економ?ц?, науц?, осв?т?, культур?.

У пов?домлен? зазнача?ться, що уряд Москви завжди прид?ляв важливу увагу задоволенню потреб культурно-нац?онального розвитку укра?нц?в, як? мешкають в м?ст?. Саме на цьому грунту?ться незм?нна п?дтримка з його боку д?яльност? Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури як важливого осередку укра?нсько? культури.

Зустр?ч В.?ЛЬЧЕНКА з С.СОБЯН?НОМ в?дбулася на виконання доручення Президента Укра?ни В?ктора ЯНУКОВИЧА сприяти прискоренню остаточного врегулювання ситуац?? навколо Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури м. Москви, наголосили у посольств?.

Як пов?домляв УН?АН, 23 грудня 2010 року в?дд?л боротьби з екстрем?змом МВС РФ п?д час обшуку вилучив ?з Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури в Москв? б?льш як 50 книг для проведення психолого-л?нгв?стично? експертизи. Прац?вники м?л?ц?? в електронному каталоз? набрали слово ?нац?онал?зм? ? вилучили вс? видання, в яких було виявлено це слово.

24 грудня посол Укра?ни в РФ Володимир ?ЛЬЧЕНКО пов?домив, що книги з б?бл?отеки вилучено в рамках крим?нально? справи за фактом розповсюдження екстрем?стсько? л?тератури.

26 грудня директор б?бл?отеки Натал?я ШАР?НА пов?домила, що п?сля цього б?бл?отека опечатана й закрита. За ?? словами, 24 грудня в б?бл?отец? в?дбувся другий обшук, у результат? якого було вилучено жорстк? диски з комп`ютер?в, а також читацьк? квитки.

12 с?чня в М?н?стерств? закордонних справ Укра?ни пов?домили, що Б?бл?отека укра?нсько? л?тератури в Москв? повн?стю в?дновила роботу в звичайному режим?.

13 с?чня м?н?стр закордонних справ РФ Серг?й ЛАВРОВ заявив, що МЗС Рос?? зац?кавлене в робот? Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури в Москв?.

14 с?чня у Б?бл?отец? укра?нсько? л?тератури в Москв? в?дбувся трет?й обшук, у ход? якого було вилучено сервер, директора побив сп?вроб?тник м?л?ц??.

16 с?чня Надзвичайний ? Повноважний Посол Укра?ни в Рос?йськ?й Федерац?? В.?ЛЬЧЕНКО пов?домив, що ситуац?ю навколо Б?бл?отеки укра?нсько? л?тератури у Москв? буде остаточно врегульовано найближчим часом.

Дов?дка УН?АН. Б?бл?отека укра?нсько? л?тератури була створена постановою уряду Москви в?д 19 грудня 2000 року.

_www.unian.net
UmNik

 
Сообщения: 507
Зарегистрирован: Четверг 30 Сентябрь 2010 19:02:22

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Понедельник 31 Январь 2011 11:05:54

?Овоч?? зам?сть хижак?в: укра?нц? Рос?? стали заручниками безпорадност? укра?нсько? влади

31.01.2011 10:36 Андр?й Окара , ДУМКА

Сьогодн? культурне життя московських та рос?йських укра?нц?в стало модною темою в Укра?н? ? у зв?язку з його згортанням.

Укра?нська влада в ц?й ?стор?? проявила себе з дос? ще незнаного боку: думалося, то хижаки. А вони виявилися ?овочами?.

Бути укра?нцем в Рос?? тепер немодно (проте, в сам?й Укра?н? йде до того самого ? скоро найпрестижн?шим буде ?дентичн?сть рос?йськомовного малороса).

Тому, гадаю, невдовз? проблеми укра?нц?в РФ будуть вир?шен? ? шляхом асим?ляц?? або приховування укра?нсько? ?дентичност?.

Зараз якось не дуже люблять згадувати, що Голодомор 1932?1933 у Рос?? (на Кубан?, на Дону, на Ворон?жчин?, у Поволж?) зб?гся у час? з р?шенням ?парт?? ? прав?т?льства? про в?дмову в?д укра?н?зац?? укра?нц?в Рос?? ? необх?дн?сть ?хньо? русиф?кац??. Саме тод? ус? укра?номовн? газети та школи у Рос?? було переведено на рос?йську мову.

* * *

Арсен?й Яценюк днями заявив про те, що треба укра?нську б?бл?отеку в Москв? перевезти на Арбат, а в Москв? в?дкрити укра?нську школу.

Оск?льки ц? питання уявляю емп?рично, зауважу ось що.

В Укра?нський культурний центр на Арбат? просто ф?зично неможливо вм?стити весь величезний фонд московсько? укра?нсько? б?бл?отеки. Там (в Укра?нському центр? на Старому Арбат?, 9) дуже гарний зал на першому поверс? ? зручний для будь-яких пафосних прийом?в, фуршет?в, виставок та презентац?й.

На третьому поверс? ? зал з непоганою сценою (свого часу, пам?ятаю, там були концерти Н?ни Матв??нко, Олега Криси, Ан? Лорак), але нав?ть каб?нет?в дуже мало.

У тому дом? ? невеличка укра?нська б?бл?отека, але зовс?м мала. Там переважно презентац?йн? пафосн? книжки. Скор?ше, така соб? ?зба-читальня ? там проводяться р?зноман?тн? ?нтелектуальн? зас?дання. А от для великого книжково-газетно-журнального фонду нема? м?сця. На верхн?х поверхах культурного центру ? готель. Якщо в?дмовитись в?д готелю ? там розм?стити б?бл?отеку ? проблему б було вир?шено. Г?потетично це можливо, але практично ? ?н?? за жодних обставин.

Було б зручно щось добудувати або докупити ? поруч з Укра?нським центром, але це неможливо чисто ф?зично ? поруч вже давно нема? жодного в?льного квадратного сантиметра. А якби було можливо ф?зично, було б неможливо економ?чно.

* * *

А ще Яценюк казав про необх?дн?сть створення укра?нсько? школи у Москв?.

Це звучить дуже красиво, але, на жаль, трохи утоп?чно, хоча ?сну? ?врейська, литовська, рос?йсько-корейська та дв? рос?йсько-грузинськ? школи.

Укра?нц?, як? б точно в?ддали сво?х д?тей до под?бно? школи (знаю таких), розпорошено живуть по вс?й Москв?. ? якщо до школи в одному напрямку ?хати годину-п?втори, то кожен день точно ? не на?здишся.

Под?бний проект рос?йсько-укра?нсько? загальноосв?тньо? школи ?снував на початку 1990-х, але не реал?зувався саме з цих причин.

? умови тод? були кращими: реетн?зац?я укра?нц?в та представник?в ?нших народ?в, в?дродження етнокультурного життя, поява незалежно? Укра?ни, в?дчуття, що тепер наста? щаслива доба.

Тепер все радикально навпаки: згортання укра?н?зац?? в Укра?н?, визнання укра?нсько? та б?лорусько? ?дентичност? апр?ор? ворожими щодо ?Русского Мира?, бути укра?нцем (публ?чно визнавати себе укра?нцем) небажано, а то й небезпечно.

? якщо укра?нц? ? це знову нац?я без держави, то яке вони право мають претендувати на увагу з боку Рос?йсько? держави?

Перспективною була б загальномосковська нед?льна школа та, можливо, викладання ?укра?нсько? компоненти? (укра?нознавчих предмет?в) в к?лькох школах Москви.

Тим не менш, гадаю, що питання про укра?нськ? школи в РФ та рос?йськ? школи в Укра?н? повинн? бути вза?мозалежними та вза?мопов?язаними.

До реч?, у Москв? було створено нав?ть Укра?нський Ун?верситет, але Укра?нська держава грошей на нього не дала (ще за Кравчука та раннього Кучми), а як помер його ректор та один з засновник?в ? Тарас Васильович Муран?вський ? було забуто ? цей перспективний проект.

От що реально було б потр?бно ? це FM-рад?о за бюджетний кошт, що велося б мовами народ?в Рос??. Такий проект ?снував на початку 2000-х ? йшлося, зда?ться, про укра?нську, татарську, азербайджанську, грузинську ? ще як?сь мови. З ?укра?нського? боку до нього був причетний ще О.О. Руденко-Десняк (нин?, на жаль, пок?йний), але н?чого такого так ? не з?явилося.

Ну а претенз?? щодо неможливост? дивитися в Рос?? укра?нське телебачення ? це справд? стратег?чне питання. Нав?ть зараз, коли Укра?на ста? нев?льною кра?ною, трансляц?я на всю Рос?ю прямоеф?рних пол?тичних ток-шоу може мати негативний вплив на рос?йську аудитор?ю ? якщо йдеться про ?? ставлення до чинно? рос?йсько? влади.

* * *

Пам?ятаю, як к?лька рок?в тому укра?нська громадськ?сть обурювалася розгромом укра?нсько? б?бл?отеки у Москв? ? тод? зв?льнили укра?номовне кер?вництво, затримали на кордон? у Брянську засновника та ?мотора? б?бл?отеки Юр?я Кононенка ? з книжками на п?дривн?й мов? та ?н.

Нову директорку Наталю Петр?вну Шар?ну, рос?янку-москвичку, звинувачували в укра?нофоб?? та у знищенн? значно? частини ун?кального газетного арх?ву початку 1990-х.

Саме вона пропонувала з укра?нсько? б?бл?отеки зробити б?бл?отеку дружби народ?в, де були б також татарськ?, б?лоруськ?, ?врейськ?, польськ? та ?нш? книжки.

А от тепер ? вона людина-гора, Берегиня ? жертва московських мент?в-подонк?в: ф?зично постраждала за укра?нське слово, не дала розгромити б?бл?отеку (якби вдалося п?дкинути у читальну залу крамольних книжок ? прим?ром, який-небудь укра?номовний ?Майн Кампф?, то точно б було оголошено, що там зас?да? ком?тет з розвалу Рос??).

* * *

В. Корн?лов на шоу Шустера на УТ-1 сказав, що В УКРА?Н? НЕМА? ?РУССК?Х Б?БЛ?ОТ?К?.

Мо? знайомство з б?бл?отеками в Укра?н? св?дчить про те, що УС? Б?БЛ?ОТЕКИ В УКРА?Н? ? РУССК??, бо Б?ЛЬШ?СТЬ ФОНДУ будь-яко? б?бл?отеки в Укра?н? ? це книжки, журнали та газети рос?йською мовою. А якщо йдеться про велик? б?бл?отеки, то б?льш?сть фонду ? це книжки видан? в Рос??.

Хоча ? яке це ма? значення, коли люди все менше й менше хочуть взагал? що-небудь читати?

Андр?й Окара (Москва)
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Среда 02 Февраль 2011 09:04:13

Посол Укра?ни в РФ про б?бл?отеку, школу, д?аспору та телеканали

02.02.2011 05:51 , ОСТАНН? НОВИНИ


Про б?бл?отеку: методи були незграбн?, каж?мо прямо

Рос?йська сторона визнала, що проблеми з Б?бл?отекою укра?нсько? л?тератури у Москв? повинн? були розв`язуватися ?ншими методами.

Як переда? власний кореспондент УН?АН у РФ, про це Надзвичайний ? Повноважний Посол Укра?ни в РФ Володимир ?ЛЬЧЕНКО сказав на прес-конференц?? у Москв?.

?Якщо говорити про те, ким була спровокована ця ситуац?я, якщо говорити про крим?нальну справу ? трет?й обшук, - можу сказати одне, що п?д час контакт?в, як? були останн?м часом, представники рос?йсько? сторони погодилися з тим, що щось було зроблене не так. Якщо нав?ть ? були п?дстави для в?дкриття крим?нально? справи, а це н?хто не ставить п?д сумн?в, то, напевно, методи мали бути використан? ?нш?, а не так? незграбн? ? каж?мо прямо?, - сказав В.?ЛЬЧЕНКО.

Водночас, в?н зазначив, що коментувати х?д сл?дства некоректно, а напруга навколо ц??? теми знята.

?Весь скандал почався з якогось крику на весь св?т, що закрили укра?нську б?бл?отеку в Москв?. Якщо роз?брати ситуац?ю, то б?бл?отеку н?хто не закривав н? на один день, а, по-друге, ця б?бл?отека - не укра?нська, це б?бл?отека московсько? мер??, про це чомусь н?хто не говорив?, - сказав посол.

В?н п?дкреслив, що Б?бл?отека укра?нсько? л?тератури в Москв? ф?нансу?ться за кошти уряду Москви.

Разом з тим В.?ЛЬЧЕНКО п?дкреслив, що Укра?на втрутилася у ситуац?ю навколо б?бл?отеки, що дозволило зняти проблему.

Про школу: батьки повинн? бути впевнен?, що д?ти п?сля не? зможуть вступити в будь-який вуз

Володимир ?ЛЬЧЕНКО не виключа?, що з 1 вересня у Москв? запрацю? укра?нська школа, зазначивши, що посольство Укра?ни давно займа?ться питанням в?дкриття укра?нсько? школи у Москв?, ? недавно про можлив?сть ?? в?дкриття заявив м?н?стр осв?ти Дмитро ТАБАЧНИК.

В.?ЛЬЧЕНКО зазначив, що спочатку головною проблемою у в?дкритт? укра?нсько? школи у Москв? здавалася наявн?сть в?дпов?дного прим?щення, але ц? питання виявилися вторинними.

?Я к?лька раз?в зустр?чався з кер?вництвом Москви, зокрема мером Серг??м СОБЯН?НИМ, його заступниками, ? одержав запевнення, що проблеми з прим?щенням не буде?, - сказав в?н.

На думку посла, у першу чергу потр?бно з?брати достатню к?льк?сть заявок з боку громадян РФ, як? готов? в?ддати сво?х д?тей навчатися у так?й школ?.

?Тому на першому етап? починати треба не з? школи, а з класу, ? у м?ру зб?льшення числа учн?в це може перетворитися ? на школу?, - сказав дипломат.

Друге, не менш важливе питання, за словами посла, це сертиф?кац?я школи.

?Батьки повинн? бути впевнен?, що д?ти п?сля ?? (школи ? УН?АН) зак?нчення зможуть вступити у будь-який виш Укра?ни ? Рос??, а в ?деал? ? ? св?ту. В ?ншому раз? школа повних перспектив не матиме?, - вважа? в?н.

За словами посла, необх?дно п?дписати додаткову угоду м?ж кра?нами, зг?дно з якою ?ця школа випускатиме учн?в, як? матимуть можлив?сть продовжити свою осв?ту?.

?Я теж спод?ваюся, що школа, яку ми створимо з 1 вересня цього року, випускатиме людей, як? дал? зможуть без проблем д?ставати вищу осв?ту... Думаю, найближчим часом це питання буде винесене на зас?дання гуман?тарного ком?тету м?ждержком?с???, - сказав В.?ЛЬЧЕНКО.

Про д?аспору й орган?зац??: говорити про те, що Укра?на може тут щось створити - це не зовс?м правильно

Рос?я об?ця? не перешкоджати д?яльност? укра?нських д?аспоральних орган?зац?й на сво?й територ??, запевнив Посол, наголосивши, що укра?нську владу ?не може не хвилювати? д?яльн?сть укра?нських орган?зац?й у РФ.

При цьому посол акцентував увагу на тому, що орган?зац?? ц? створюються рос?йськими громадянами, на рос?йськ?й територ?? ? д?ють в?дпов?дно до рос?йського законодавства.

?Тому говорити про те, що Укра?на може тут щось створити - це не зовс?м правильно. Ми б дуже хот?ли, щоб укра?нц?, як? проживають тут, самоорган?зовувалися ? створили д?йсно потужну хорошу орган?зац?ю, яка, скажу прямо, не словом, а справою показувала свою д?яльн?сть?, - сказав В.?ЛЬЧЕНКО.

?Я не беруся судити, що краще: продовжити д?яльн?сть ?снуючо? орган?зац?? або створити нову орган?зац?ю. Це справа самих укра?нц?в?, - додав посол.

?Ми ма?мо зав?рення з боку рос?йсько? влади ? Адм?н?страц?? Президента ? МЗС Рос?? - про те, що вони готов? вс?ляко цим процесам сприяти?, - п?дкреслив В.?ЛЬЧЕНКО.

Посол пов?домив, що на 5 лютого запланована його зустр?ч з актив?стами укра?нських орган?зац?й Москви, а також деяких рег?он?в РФ: Новосиб?рсько? област?, Татарстану, Башкир?? та ?нших. ?Я хот?в би почути ?х щир? думки, як? у них плани?, - сказав в?н.

?Нам би хот?лося, щоб у РФ д?яли не сотн? розр?знених орган?зац?й, а одна серйозна орган?зац?я, яку б об`?днували ?дин? ц?л?, виразн? принципи, яка б займалася зрозум?лою д?яльн?стю ? не розпорошувала сво? зусилля на як?сь др?бн? проекти, як? не дають значущий результат?, - додав посол.

?Ось якби вдалося таку орган?зац?ю одну створити, то це було б ?деально?, - вважа? в?н.

У той же час, за словами В.?ЛЬЧЕНКА, у РФ д?ють близько ста укра?нських об`?днань, ? тому говорити про одну орган?зац?ю ?нереально?.

В?н додав, що зустр?чався з кер?вниками багатьох укра?нських орган?зац?й у рег?онах РФ, але про проблеми, про як? говорить кер?вництво Московського в?дд?лення Об`?днання укра?нц?в Рос??, не почув. ?Там йде нормальна вза?мод?я з м?сцевими владами. ? проблеми ? питання, але вони розв`язуються у робочому порядку?, - додав В.?ЛЬЧЕНКО.

?Ось на ц?й запланован?й зустр?ч? з активом я б хот?в почути альтернативн? думки, а не т?льки т?, як? ми чу?мо з Москви впродовж останн?х к?лькох м?сяц?в?, - сказав в?н.

Про телеканали: все, що треба, це знайти партнера ? п?дписати документи

Надзвичайний ? Повноважний Посол Укра?ни в Рос?? вважа?, що у менеджменту пров?дних укра?нських телеканал?в недостатньо вол? ? компетенц??, щоб реал?зувати об?цяний вих?д у рос?йський ?нформац?йний прост?р.

?Гальму? процес (початку трансляц?? укра?нських телеканал?в у Рос?? - УН?АН) небажання або невм?ння певних людей розв`язати цю проблему. А якщо говорити дал? ? це моя особиста думка, то це ? бажання деяких людей вир?шити сво? питання за рахунок держави?, - сказав В.?ЛЬЧЕНКО, в?дпов?даючи на питання, що заважа? появ? укра?нських телеканал?в у Рос??.

При цьому в?н запевнив, що н?яких перешкод для цього не ?сну?. ?Все, що потр?бно, це те, що люди, як? хочуть запустити телеканал ? природно - заробляти на ньому грош?, повинн? тут знайти партнера ? а так? ?, я знаю точно, порозум?тися з ним ? п?дписати необх?дн? документи?, - сказав посол.

За його словами, посольство неодноразово надсилало укра?нським телеканалам ус? необх?дн? дан? людей, як? готов? цим займатися з рос?йсько? сторони.

?У в?дпов?дь ми одержу?мо чергов? листи з Ки?ва з проханням д?знатися, чому, мовляв, хтось щось не хоче вир?шувати. А треба просто с?сти в Ки?в? на по?зд, прибути до Москви, с?сти за ст?л переговор?в ? домовитися. Посольство ж створить для цього вс? необх?дн? умови?, - сказав кер?вник укра?нського диппредставництва.

В?дпов?даючи на уточнююче питання, чи лежить в?дпов?дальн?сть на менеджмент? укра?нських телеканал?в, посол сказав: ?Мабуть, так?.

?Я ч?тко бачу, що нема? якогось ф?зичного контакту м?ж людьми в Ки?в? ? Москв?, покликаних це питання вир?шити?, - додав в?н.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Среда 02 Февраль 2011 11:20:24

Учора по 1+1 в ТСН вперше почув про цю новину:

Рос?йськ? ?Рюрикович?? хочуть в?дсудити соб? Ки?во-Печерську лавру

02.02.2011 10:44 , ОСТАНН? НОВИНИ

До суду за право волод?ти Ки?во-Печерською лаврою та Золотими воротами збираються йти т?, чи? пращури колись були власниками цих споруд. Нащадки княз?вського роду, як вони сам? себе називають, хочуть повернути у власн?ть родини державн? святин? укра?нц?в.

Як пов?домля? ТСН, про сво? право власност? на державн? споруди Укра?ни заявили громадяни Рос?йсько? Федерац??, члени фонду "Княжеський". Вони називають себе нащадками княз?вського роду.

Два десятки Рюрикович?в, до реч?, претендують не лише на Печерську Лавру та Золот? Ворота.До перел?ку потрапив ? Кремль. За право користуватися ним Рюрикович? будуть змагатися у суд?.

"Причому тут Кремль до ?льцина, Пут?на або якого-небудь Зюганова?", - зауважив кер?вник фонду "Княжеський" Валер?й Кубар?в.

Проте нин? Кремль ? це резиденц?я президента Рос??. На об??ктивний розгляд справи в суд? нащадки княз?вського роду не спод?ваються.

"Ми були б на?вними якщо б думали шо у влади можна виграти такий процес. Ми доведемо справу до ?вропейського суду", - п?дкреслив Кубар?в.

Зазначимо, справа Рюрикович?в може мати неспод?ване продовження. Як в Рос?? так ? в Укра?н? живуть нащадки багатьох давн?х род?в, в чи?х приватних садибах нин? розташован? органи державно? влади.

Нагада?мо, ран?ше вже пов?домлялося про зац?кавлення фонду "Княжеський" у поверненн? Золотих вор?т, але про Ки?во-Печерську лавру не йшлося.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Среда 02 Март 2011 16:52:41

М?н?стр оборони не читав договори з Рос??ю про засади базування ЧФ РФ на територ?? Укра?ни?

02.03.2011 16:40 Володимир Огризко, ДУМКА

Думайте про державу, панове!

Днями влада вкотре показала себе у вс?й сво?й крас?. Маю на уваз? ?нформац?ю, що з?явилася в ЗМ? про зустр?ч м?н?стр?в оборони Укра?ни та Рос??. Не беруся оц?нювати соц?альний вим?р реформування рос?йсько? арм??, хоча переконаний ? неодноразово бачив на власн? оч?, як орган?зовано цю справу в арм?ях НАТО ? рос?янам про той р?вень можна х?ба що помр?яти. Це до теми, з кого брати приклад.

Але зараз мова про ?нше. М?н?стри поговорили й про значно важлив?ш? реч?, зокрема, про переозбро?ння. Якщо в?рити ЗМ?, м?н?стр оборони Укра?ни Михайло ?жель заявив, що проблем з переозбро?нням нема?, бо це питання викладено в угод? в?д 1996 року про умови базування флоту на Укра?н? (вид?лено мною. ? Авт.). Поб?жно дозволю соб? нагадати, що угоди п?дписано у 1997 роц?. На цю неточн?сть можна було б ? не звертати увагу, якби не йшлося про значно серйозн?ш? реч?.

Отже, м?н?стр стверджу?, що проблем з переозбро?нням нема?. ?Ми д??мо в рамках цього договору, усе ?нше ? це предмет переговор?в?, - цитують його ЗМ?.

Що ж насправд? заф?ксовано в договор?? У частин? 1 статт? 4 Угоди про статус та умови перебування ЧФ РФ на територ?? Укра?ни чита?мо таке: ?Загальна чисельн?сть особового складу, к?льк?сть корабл?в, суден, озбро?нь та в?йськово? техн?ки ЧФ РФ, що знаходяться на територ?? Укра?ни, не перевищуватимуть р?вн?в, визначених в Угод? м?ж Укра?ною ? Рос?йською Федерац??ю про параметри под?лу Чорноморського флоту в?д 28 травня 1997 року?.

У свою чергу, згадана угода про параметри под?лу флоту ч?тко визнача?, як? корабл?, судна, озбро?ння та в?йськова техн?ка залишаються за рос?йським флотом. Н?чого ?ншого там нема. Не йде мова н? про як? переозбро?ння. Не може, наприклад, старий буксир бути зам?нено на ракетний крейсер. Саме тому попередня влада, дбаючи про безпеков? ?нтереси держави, не дозволяла зм?нювати як?сний баланс озбро?нь ЧФ РФ. Пропозиц?я була проста: хочете м?няти, будь ласка, але тип на тип, клас на клас, тобто саме так, як у договор?.

Тепер, виходячи з? сл?в нин?шнього м?н?стра, договори можна читати по-?ншому. Уже, мабуть, забули, як ?з корабл?в ЧФ РФ стр?ляли по Севастополю, як возили по Севастополю та Криму ракети без будь-якого дозволу укра?нсько? влади, як займалися нахабною контрабандою та про безл?ч ?нших приклад?в, що становлять пряму загрозу нац?ональн?й безпец? Укра?ни та порушують права ?? громадян. Тод?, слава Богу, об?йшлося без жертв. А що буде завтра? Чи ? гарант???

Насправд? дипломатична формула ?переозбро?ння? на практиц? означа? нарощування озбро?нь рос?йським флотом. У зв?язку з цим виника? два запитання.

Перше ? до нашо? влади. А як це узгоджу?ться з проголошеною Укра?ною т. зв. ?позаблоков?стю?. Сам? так? от горд? й р?внов?ддален?, а ?ноземцям свою територ?ю п?д в?йськов? бази не просто на наступн? 25 рок?в в?дда?мо, а ще й озброюватися до зуб?в дозволя?мо. Яка ж це ?позаблоков?сть??

Друге ? до рос?йсько? влади. Як нарощування озбро?нь кореспонду?ться з пропозиц??ю про створення системи загально?вропейсько? безпеки? Пропозиц?ю, правда, вже забули за непотр?бн?стю. Бо ?диною ?? метою було завадити Укра?н? в просуванн? до НАТО. Знову ж таки ? коли йдеться про ?ворожих? американц?в, то роззброюються, а як про сво?х ?стратег?чних? партнер?в, себто нас ?з вами, то озброюються. Це ? ? однакова безпека для вс?х? Блюзн?рство та й год?.

Але не звикати. Шкода т?льки, що тепер?шня наша влада цього вперто не хоче пом?чати.

Що ж робити? В?дпов?дь проста: хоч трохи дбати про власну, а не про чужу безпеку. Якщо, за словами одного сучасного добре в?домого укра?нського письменника, опинилися власними зусиллями у рол? безпекових ?голоср?ченк?в?, то хоч би подбали про реч?, як? бодай обличчя врятовують.

Ну чому б, наприклад, нашим ?стратегам? не висунути ?дею дем?л?таризац?? Чорного моря? Заморожування тепер?шн?х р?вн?в озбро?нь з ?хн?м поетапним та поступовим скороченням? Про л?кв?дац?ю ?ноземно? в?йськово? присутност? на територ?ях кра?н Чорноморського басейну тощо? Ну, хоча б щось!

Та де там. Кишка тонка. Продаватимуть свою безпеку ? зм?цнюватимуть чужу. Може, коли за це знову дулю дадуть, як у Харков?, - ото буде рад?сть.

Соромно, панове. П?дн?майтеся, нарешт?, з кол?н. Майте г?дн?сть. Думайте про державу.

Володимир Огризко, м?н?стр закордонних справ Укра?ни у 2007 - 2009 рр.
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Вторник 08 Март 2011 16:27:59

Опрос: Жители Донбасса и Крыма хотят в союз с Россией и Беларусью

07/03/2011, 15:57 Корреспондент.net

Жители восточных и южных областей, а также Крыма хотят видеть Украину в союзе "братских славянских народов" - Беларусь-Россия-Украина.

Об этом свидетельствует опрос, проведенный социологическим центром Социс, сообщает Зеркало недели.

"Прежде всего следует отметить, что украинское сообщество категорически против федерализма и передачи России "исконно русских земель" Востока и Крыма", - прокомментировал опрос доктор экономики и социологии, профессор Юрий Саенко.

"Пресловутый постсоветский синдром "братских славянских народов" выводит на первое место позицию "вступление в состав союза Беларусь-Россия-Украина с рейтингом 37%", - добавил он.

"Этим "синдромом" больше всех охвачен Крым - там за союз высказывается 60% опрошенных, а дальше эта "эпидемия" постепенно утихает: Восток - 50%, Юг - 48, Север - 32, Центр - 27, Киев - 25, Запад - 6%", - рассказал Саенко.

Указанный рейтинг коррелирует с процентом этнических русских в населении регионов, что подтверждается поддержкой "славянского братства" крупнейшими этносами: 55% россиян и 33% этнических украинцев.

По словам ученого, женщины также немного "союзнее": за "братство" высказываются 39% женщин и 35% мужчин. Также опрос выявил, что "синдром" уверенно и прямо пропорционально нарастает с возрастом респондентов: от 28% у молодых (18-29 лет) до 43% в 60-летних и старше.

Согласно результатам опроса, чем образованнее граждане, тем они более далеки от "братских" идей. "Если среди людей с начальным или неполным высшим образованием пораженных этим "синдромом" почти половина (48%), то среди граждан с высшим таких в полтора раза меньше (32%)", - пишет издание.

Опрос проводился в ноябре 2010 года социологическим центром Социс. Ответы получены от 3200 респондентов.

Как сообщалось, согласно результатам опроса, проведенного ФОМ-Украина, большинство граждан Украины одобряют евроинтеграцию Украины, а также создание союза Украины, России и Беларуси, и в то же время - против вступления Украины в НАТО.

По материалам:
ZN.UA
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение alexus » Вторник 08 Март 2011 20:51:31

WikiLeaks: Пут?н не дуже високо? думки про Януковича

08.03.2011 19:00 , ОСТАНН? НОВИНИ



Прем'?р Рос?? Володимир Пут?н не дуже високо? думки про президента Укра?ни В?ктора Януковича.

Про це йдеться, з посиланням на м?н?стра закордонних справ Костянтина Грищенка, в одн?й з шести депеш Держдепартаменту США, опубл?кованих на сайт? WikiLeaks 7 березня.

У депеш?, наголошу?ться, що Грищенко, будучи послом Укра?ни в Рос??, в с?чн? 2009 року сказав послу США В?льяму Тейлору, що "газовий конфл?кт пог?ршив ? без того слабк? двосторонн? в?дносини" м?ж сус?дн?ми державами.

В?н з?знався, що переживав "складний час" в Москв?.

"Н?хто" в рос?йському уряд? "не хоче чути укра?нську позиц?ю з ключових питань", - сказано в депеш?.

Грищенко також зазначив, що Кремль зац?кавлений в "регент?" - "людин? в Ки?в?, яка була б максимально послужливою".

За його словами, Пут?н "ненавид?в" тод?шнього президента В?ктора Ющенка, а не особливо поважав Януковича, ? "розглядав Тимошенко, якщо не як того, кому можна дов?ряти, то, принаймн?, як того, з ким можна мати справу".

Укра?нська правда
alexus

 
Сообщения: 11731
Зарегистрирован: Вторник 29 Ноябрь 2005 14:20:52
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение Warrior » Среда 09 Март 2011 09:38:17

создание союза Украины, России и Беларуси

Если столицей объединённого государства будет Киев и оно как в старину будет называться Русь, то я тож ЗА.
Warrior

 
Сообщения: 2195
Зарегистрирован: Воскресенье 30 Сентябрь 2007 16:57:46

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение Frey » Среда 09 Март 2011 12:18:59

Warrior писал(а):и оно как в старину будет называться Русь


И править будет царь-батюшка Путин Лукашенко Януковичович :mrgreen:
Frey

 
Сообщения: 6369
Зарегистрирован: Среда 04 Октябрь 2006 23:14:38
Откуда: Оттуда

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение Warrior » Среда 09 Март 2011 13:07:41

Frey писал(а):И править будет царь-батюшка Путин Лукашенко Януковичович

Царей-батюшек нафиг. :lol:
Warrior

 
Сообщения: 2195
Зарегистрирован: Воскресенье 30 Сентябрь 2007 16:57:46

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение Frey » Среда 09 Март 2011 15:34:49

Warrior писал(а):Царей-батюшек нафиг


без этого на Руси никак :P
Frey

 
Сообщения: 6369
Зарегистрирован: Среда 04 Октябрь 2006 23:14:38
Откуда: Оттуда

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение Алекс » Понедельник 14 Март 2011 00:08:44

А какая вам разница? Вы что щас холопы, что при царе ими будете! Где разница??? :?:
Алекс

 
Сообщения: 29
Зарегистрирован: Понедельник 07 Март 2011 16:56:31
Откуда: Новомосковск

Re: Рос?йсько-Укра?нськ? в?дносини

Сообщение Eva » Понедельник 14 Март 2011 08:56:56

alexus писал(а):

WikiLeaks: Пут?н не дуже високо? думки про Януковича

08.03.2011 19:00 , ОСТАНН? НОВИНИ



Прем'?р Рос?? Володимир Пут?н не дуже високо? думки про президента Укра?ни В?ктора Януковича.

Про це йдеться, з посиланням на м?н?стра закордонних справ Костянтина Грищенка, в одн?й з шести депеш Держдепартаменту США, опубл?кованих на сайт? WikiLeaks 7 березня.

У депеш?, наголошу?ться, що Грищенко, будучи послом Укра?ни в Рос??, в с?чн? 2009 року сказав послу США В?льяму Тейлору, що "газовий конфл?кт пог?ршив ? без того слабк? двосторонн? в?дносини" м?ж сус?дн?ми державами.

В?н з?знався, що переживав "складний час" в Москв?.

"Н?хто" в рос?йському уряд? "не хоче чути укра?нську позиц?ю з ключових питань", - сказано в депеш?.

Грищенко також зазначив, що Кремль зац?кавлений в "регент?" - "людин? в Ки?в?, яка була б максимально послужливою".

За його словами, Пут?н "ненавид?в" тод?шнього президента В?ктора Ющенка, а не особливо поважав Януковича, ? "розглядав Тимошенко, якщо не як того, кому можна дов?ряти, то, принаймн?, як того, з ким можна мати справу".

Укра?нська правда


Ссылка на Wikileaks, только пишет это "Украинская правда." [-X
Qui prodest
Eva

 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: Среда 09 Март 2011 14:44:34
Откуда: Космополит

Пред.След.

Вернуться в Политика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron